15 tipp, hogy szükség van rá az esküvő előtt - Tippek

Ha a barátnőd már nem húzza a párt, és vásárol ruhát, már nem konzultál veled, és egy találkozó siet haza, majd férjhez ment.

Az élet, mint mondják, van egy és meg kell élni méltósággal, úgy, hogy akkor nem volt fájdalmasan beteg ... És ha készen áll, hogy férjhez, azaz, hogy feladja a finomságokat ezt az életet? Ó, nem, szükséges, hogy időben az esküvő előtt séta az összes henger!

Mit kell tenni?

1 - Kép módosítása

Valami, ami bírja a srác nem tudja jóváhagyni a házastársat. Tehát, már túl késő, a kísérlet a megjelenést. Festett vörös, vagy akár borotvált fejem -, ha igazán akarjuk, miért ne? Próbálja ki a különböző típusú smink, köröm nő ...

2 - szűkült jósol

Ez jellemző a „házas” tevékenység nem lehet kihagyni: miután a iktató hivatal kitalálni férje, legalábbis furcsa. Ha csak a Vízkereszt ünnepségek, de pénteken a tizenharmadik ... De a tény, hogy Ön találgatás a szűkült hoz még szórakoztatóbb és moccan a vér, ha már férjhez megy.

Ez szélsőséges a legtisztább formában! Pusztán az Vasilyevsky salak felhasználásával egy fáklyát a városi környezetben is ér valamit! A tisztességes jóslás nélküle - értéktelen.

szükséges „temetni a szénakazalban”, és hallgatni néhány a találgatás, és nem szólal meg, ha, ahol a „temetés vagy esküvő-ének.” Vagy „mossa fel a padlót mocskos szivacs és egy vödör piszkos víz, hogy tegye a fejét” -, hogy a vőlegény álom.

De a legvalószínűbb „hogy ki a csupasz fenék a fürdőben ablakon.” Sima kéz pat - a vőlegény, bozontos - házban. Természetesen, annál valószínűbb, hogy lesz egy szomszéd, de az, hogy a lényeg?

3 - Készítsünk egy személyes terület

Nagyjából elmondható, hogy talál egy hobbi! Legyen ez a szabály, hogy ne maradjon le egyetlen film ősbemutatóját. Megfosztja barátnői minden új könyvet. Fordulj lovassport. Röviden, a lehető leghamarabb, hogy megtudja, mit ebben az életben érdekes. Ne várja meg a bankárok és a hercegek fehér lovon, hamarosan priskachut nemcsak tönkre a fiatalok, de ki tudja.

4 - Bachelorette party a férfi sztriptíz

Ez szent. És, persze, ez nem csak a banális-vetőmag a férfi test egy tanga. Egy ilyen nyaralás magunk bármikor lehet elhelyezni, és férjek csak kuncogni: sport, lányok. No-o. Ez tartalmaz egy csomó érdekes dolgot, ami aztán annyira édes, hogy hallgasson jelenlétében férje.

„Hen - egy nagy dolog, - mondja Tatiana. - Te szabadon, és senki sem kényszeríti, hogy „házas nők nem viselkednek.” Sőt, most már nem vagyok annyira magától! Mondtam én, feleségem és anyám, hogy várjon, amíg a klub elhagyását, és hogy szerelmes egy DJ jobb a táncparketten? Mint a régi szép időkben, mi? De jó emlékezni. "

5 - Create a barátok

Gondolod, hogy furcsán hangzik? Tudtad, hogy a nők szinte soha, hogy új barátokat házasság után? Ezt jelzi a hosszú távú vizsgálatok. Minden barátom azt örökölt oktatási intézmény év. Vagy - a válás után. Tehát az idődet, hogy a barátok!

6 - Élni egy

Ezen a ponton a véleményét lányok általában eltérnek. Egy szavazás „a” az a feltételezés, hogy az egyedül élő - ez azt jelenti, hogy szabad, és fél, és a mini-orgiák minden nap.

Mások kifogást: egyedül élni - ez azt jelenti, hogy leragadt a mindennapi életben. Emlékszem anyám palacsinta, titokzatos bevételek a gáz- és repül ki a feledésbe száz és pyatisotennyh állandó és abszolút üresség a hűtőszekrényben.

De egy felejtsük el azokat, és mások. Ez vitathatatlan előnye hangoztatott én matróna Vera: „Ahhoz, hogy élni egyet kell feltétlenül! Mert. Nos, ha nem lesz látszanak esemény. Ha a szülők nem a férje. Ha nem a férje, így a gyerekek. Csak most, és megértem, mi volt izgalmas! "

7 - Megtanulják, hogyan kell főzni aláírás étel

Cook senki nem hív, de egyetértenek abban, hogy ez szerves része a házas élet, és meghódítsa a férje néhány ételeket, valamint egy kötelező feladat megvalósítható! Lehetőség van, és hajdina kása, hogy kérem, de jobb valami poekzotichnee szakács.

8 - találkozott az interneten

Foglalkozás manapság népszerű, de hatásos. Azáltal, hogy a reggeli a kérdőívben, este lesz egy tucat férfi nevek benyújtását. Az egyetlen dolog, hogy nem kap végzett el túl sok online társkereső hatással lehet a psziché, azaz a levelezést nem nem lesz képes kommunikálni.

9 - Igyál extra

Különösen buzgó ebben az esetben nem éri meg, de hogy megtudja, hogyan át akkor ilyen feltétel van szükség. Egy nap a barátom Olga annyira cool „light” egy párt, elfelejtettem, hogy a 08:00 kellett menni a telepítés és a szinkron - dolgozott a televízióban, és délután (három óra), a férj visszatér egy üzleti útra.

„Hogyan lehet otthon, nem emlékszem. A memória az egyik - bizonyos távolságra a buszmegálló kellett menni négykézláb a Blizzard és a hó sodródik. Amikor hazaértem, én közvetlenül a küszöbön levette mindent, beleértve a fehérneműt, és amit anyám szült - csak a lánc és fülbevaló - lefeküdt.

Mivel a tapasztalat szakadó arra a pontra, hogy nem, én nem tudom, hogy reggel én is a vihar, és akkor. hogyan kell mondani, szelíden. hosszú nem jó. Nyolc a tudatalatti reflexek, és tudtam, hogy hívja fel a munkát, és azt mondtam, gyenge hangon, hogy kirúgtam az influenzát.

A 5-3 volt megmutatni igazi hősiesség: felállni és sétálni a folyosóra, hogy távolítsa el a melltartóját és harisnya egy szőnyeg - ez túl furcsa néztek oda. Amikor a férje kinyitotta az ajtót, én szimulált vihar tevékenység: esett egy tál tojást és egy csésze lisztet. De aztán azt mondta, hogy beteg „akkor doleplyu gombóc”, és ment vissza az ágyba. "

10 - szándékosan diétás

Az a fajta nő lenyelni a tablettákat cellulóz, okozhat a különböző érzelmek. A barátnője - érdeklődés. A férj - a gag reflex. Próbálja ki jelenlétében egy férfi szakács sárgarépa és küldje el a száját, legalább egy darab! Egy rossz érzésem mentálisan nyomon követni a gyökere a szervezetben, és ki tudja, milyen következtetéseket von le?

Éltem néhány nappal a barátnője megszállottan étrend. Ő is fogalmam sem volt, hogy milyen élettani mind a beszélgetéseinket. A reggeli, hallottam a hashajtó tea. A vacsora - a papokról és azok paramétereit. Vacsora közben beszéltek a salak, a folyamat megszüntetése és galandféreg. Arra lehet fogadni, bármit: ha a helyén volt a férje, aztán elvált nők ebben az országban lenne még egy.

11 - Szeretni tested

Ez az, hogy felejtsük el a telepítés, mint a „kicsi mell - azt kell viselni egy melltartó betétekkel”, „minden a szivárvány színeiben nézzem zsír, mint a fekete”, „Miért vásároljon jó ruhákat, aki látni?”, Stb

12 - Learn Italian

Először is, a második idegen nyelv - ez mindig előnyös. Másrészt, még ha nem tudod, és az első néhány dallamos kifejezések az irányt a naplemente mindig megfelelő. Itt van néhány barátom megtanított az olasz, úgy tetszik, és különben is, az egyikük szerelmes egy olasz ...

13 - Vegye ostobaság

Vezetni, hogy egy koncert Ufa. Vagy betörni Péter, látogasson el a kabinet a ritkaság. De kívánatos, hogy ez nem veszélyes.

14 - Töltsön el egy nyaralás egy nagy baráti társaság

Nos, nem is kell magyarázni semmit itt. Le buzgalommal, az elkötelezettség és a harag, éljen a felháborító skála flört és gondtalan! Hogyan. Van már? Ezután - a bónusz.

15 - dolgozni, mint egy dajka

És még jobb - ülni egy hároméves, három évre biztosan, a fia barátja. Akkor tudja, van-e értelme azonnal az esküvő után, vegyenek részt a védekezés nélküli szex. És hirtelen érdemes csinál most?

Ha követte ezt a tanácsot, akkor nem hiába töltötte szabadidejét a házasság.

Kapcsolódó cikkek