10 Ő nem szeret mosni

Nem szereti, hogy mossa

Ebben a témában, akkor olvassa el a két történet „mint a csontok elkezdte mosni”, „Kari Her.” A második történet a gyerekek-sek, akik nem szeretnek fogat mosni.

Ahogy Kostya kezdte mosni

Kostya reggel felébredtem, mosolygott, elért a Okoshi-nézett, a nap köszöntötte.

Anya, - kiáltja Kostya, - mondjuk inkább össze kell gyűjteni, gu-lyat megy! Ma lesz a homokozóban, hogy építsenek egy hatalmas házban!

Kostya gyorsan reggelizett, felöltözött, megragadott egy vödör együttes vochkom:

Kostenka, nem mossa - ki a kis szemét álom volt! - mondta anya.

Kostya belenézett a tükörbe - hasonló szemek, csak aludni egy kicsit-nye. Gyerünk, gondolta!

Nem fogok mosni, annyira szép, - mondta Konstantin anyja.

Hogyan megy ki az utcára, akkor minden fél? - meglepett anya.

Anya, nincs időm, voltam az udvaron a fiúk várnak.

Kostya kiment az udvarra - süt a nap, a gyerekek játszanak - a szépség! Csak a nap hirtelen elsötétült, fújt a szél, és ütközött felhő elrejtette a napot. Majdnem eső rohanás. Srácok pohvatali játékok - haza. Kostya hazament is ideges - nem járt.

Főoldal Kostya kinézett az ablakon - mi ez? A nap süt, a fiúk játszanak az udvaron! Megragadta a lány ismét ve Durco és berohant az udvarra. Bal - ami egy vicc! A nap majd elrejtette vált hideg, a gyerekek azonnal elmenekült. Coast, és el kellett menni haza.

Jött, és leült az ablakpárkányra, és úgy néz ki az ablakon az udvarra. És ott - tökéletes időjárás! Kostya majdnem sírtam a sértés!

Anya, miért rejtőzik előlem, édesem? - SPRO-erők is.

És te magad, akkor nem gondolod? Mi nem tetszett? „Megkérdeztem az anyám.

(Mit gondolsz, miért a nap tőle pryata elk?)

Valószínűleg, a nap nem tetszik mosatlan fiúk! - Kostya kitalálta.

Odarohant a fürdőszobában -, és fogat mostam, és a szem-te szappanok és az arcán, és még a füle - hirtelen a nap a füle Zagli nincs. És a dal, miközben énekel:

Mosom az arcom,

Ahhoz, hogy a szeme csillogott,

Ahhoz, hogy az arca égett,

Harapás szegfűszeg,

Rotok nevetni!

Most bal mossuk preumyty Kostya udvar -solnyshko azt tiszta, makulátlan arcát csókot ve graters megpaskolta a fejét. És építe a barátokkal Kostya hatalmas, hatalmas ház a homokozóban!

Egyszer volt két barát. Egy hívták Kari és második Ec. Több, mint bármi, szeretnek ásni alagutak. Úgy tűnik, egy jó dolog, igaz? Jó és hasznos. Keresztül Tun Neelie vonatok és autót. Nagyon praktikus dolog, persze, ha nem egy hegymászó, aki éppen ellenkezőleg, nagyon szeretnek mászni a sziklákon.

De, sajnos, Kari és Ec nagyon ma-Lenka. Kevesebb egér, kisebb, mint a legkisebb Mush-ki. Ők voltak mikrobák. A nagy hegy alagút nem ásott őket, ezért inkább ásni alagutak a Dhu-bang emberek. És különösen a fogak, amelyek ragadt valami ennivalót. Így sokkal könnyebb volt alagutat ás. Először is elkezdett ásni, ahol finoman apró ételmaradékokat. Aztán lett erősebb, és már tudta rágni a legerősebb fogat. A fogat, amely Kari és az ő odú lyuk, kezdett aggódni, nyafogás, és aztán csak sikoltozik, mert fájt.

Ezután a fogat egy orvoshoz. Az orvos megrázta a fejét, mérges Kari és Esa. Azt mondta: „Ez a fogszuvasodás.” És elkezdi tisztítani az alagútban, majd szerzett egy erős lyukat cement. Nos, ha a lyuk túl nagy volt, szükséges volt, hogy húzza a beteg fogat.

Itt találkoztunk Kari és Ec egy éjszaka, és úgy gondolja, a kinek kell mennek alagutat ás.

Tudom, hogy egy lány, - mondja Kari, - ő már ilyen szép fehér fogak - látvány fájó szemét! Evett ma Sho-koladku és nevetett. Természetesen csokoládé ragadt a fogai között. Menjünk érte?!

Biztos, hogy evett egy szelet csokoládé? - Ec megnyalta az ajkát.

Majdnem. De ha evett egy darab cukorkát, vagy akár egy fekete darab kenyeret, ez túl rossz. A legfontosabb dolog az, hogy van valami - mondta Kari.

Tehát másztak át a kulcslyukon és WCSS újra megjelent mintegy lányok kiságy. A lány nagyon csinos volt. Ő édesen aludt a jobb oldalon. És én nem is keverjük, amikor Kari and Her bemászott a száján keresztül szorosan lefedjük telt ajkak.

Séta a felső fogsor - Kari megrendelt, - és ellenőrizni fogja az alsó fogak.

It! - Ec boldogan válaszolt, abban a reményben, hogy ő volt az első, a külső-maradékok csokoládé vagy más élelmiszer.

De mint barátok próbálták, nem számít, milyen szimatolt, furcsa ellenőrzött - sem az egyik legkisebb morzsa, nem egy legkisebb cseppek ehető azok Zubkov lány soha nem találták meg. Ez a szép lány nagyon ügyelve a fogak és tisztítani őket alaposan lefekvés előtt.

Semmi! - Kari kiáltotta kétségbeesetten. - És te?

Semmi sem túl - sajnos azt mondta neki, ül egy fehér és sima a tetején a második alján a fogat. - Üljünk le itt, amíg reggel. Lány reggeli, óvodába, és meg fogjuk találni munkát. A lényeg az, hogy amíg az este egy kicsit poryt.

Természetesen a nem szívesen megy sehova. De tudod képzelni, mi fog történni velünk, ha a lány úgy dönt, hogy fogmosás reggel? - kérdezte Kari.

Ó, nem! - Megborzongott. - Fussunk el gyorsabban. Ha ő kefék fogát az este, reggel nem éppen elfelejteni. Csak fogkefe nem kellett bekenni a lány csúnya fogkrém.

És a barátok sietett elhagyni a lány hálószobájába.

Itt az azonos felvételi, él egy fiú -vspomnil Kari. - Ha nem tévedek, ez volt az anyja szidta, amit ő elfelejtette a fogmosás reggel. Thrash-megrázta őt?

Nos, meg kell találni valakit - lélegzetét.

Már fény, amikor Kari és az ő kapta a fiú kiságy. És ha jönnek mászni a szájába, mint a szobában a szülei megszólalt a riasztó.

Gyerünk, bébi - mondta anyám, és megcsókolta a fiú arcát. - Kelj fel, én V Mit fogunk csinálni?

Tiszta fogak, - mondta a fiú, álmos hangon. Kari Esa TH a szél.

A szörnyű éjszakát! Szörnyű reggelt! Mivel nem voltunk szerencsések! - kiáltotta Kari és az ő kórus. - Nem egy gyermek, aki lusta fogmosás?

Hirtelen meghallotta egy kiáltás egy közeli ablakon.

Nem akarom, hogy a fogmosás. Nem mos fogat. Ezek tiszta!

Fuss! - mondta Kari Yeosu.

A lényeg, hogy a fiú nem hallgat az én anyám! - RA-Dov Her.

Történet, amely megmondja, mikor fogmosás

Egyszer régen a szájába-ház kis fogak.

Nyitott, száj-házban. Egy, kettő, három, négy, öt, hat, hét.

A fogak úgy döntött, hogy hívjon fel, hogy látogasson el egy ecsettel.

A kefe hívott egy pohár krémet és vizet.

Jöttek kezdte, hogy üdvözölje az egyes fogak.

Minden fogkefével dörzsölni a sörték

az egyik oldalon, majd a másik, és vissza is.

Zubkov csiklandozta, nevetnek.

Miután a fogkefe jön Vodicka - I öblítjük egyes fogat.

Acél fogak tiszta és fényes. Itt és mese vége.

És az, aki meghallgatta, a fogak erősek és egészségesek!

10 Ő nem szeret mosni

Kapcsolódó cikkek