1, 1G

Lányok, nem én vagyok az egyetlen (remélhetőleg), a probléma már a szülés gondolja fiát nem lehet sem valami meglepetést # 33;
Mindig unalmas, általában nagyon aktív gyerek, 2 hónapja kezdtük megfordult a hasán és a hátán, tartsa a fejét már egy hónap alatt. Nos, minden folyamatosan emelkedik. lépcsőn, mászni, és nem kell játszani egy piszkos zokni és seprű, még az életben nem kell semmit. játékok és sok menedékházak és írógép és zongorára és ringató általában semmit. és játékok megtisztítják és vissza. de nem érdekelt. néha csak megy saroktól sarokig, és nyilvánvalóan nem tudja, mit kell tennie, razvivashki könyvek és más tulajdonságokat, ahol szükség van arra gondolni, egyáltalán nem rólunk, ül 3 perc csinál egy szívességet, amint azt kell vizsgálni dobott őrült őrült játékok. először, amikor őt a hegyen (jó, elméletileg élvezik a gyerekek, hogy nem kell), és az enyém. mintha az életét 300 éves, és ezeket a diákat vele a torok-peroxid. Nem értem, mi köze van a gyerek, egy írnok. tapasztalatok megosztása aranyos # 33; Hála


Lehet, hogy neki egy doboz mindenféle érdekes dolgok, ezért elővett ült tanul, azt razvivashku menni, így vannak rejtett csésze görgők, orsók, fedő és üvegekbe. én szerelmem kockák és kap tönkre ha építek valamit csésze piramis tinkered. mi gruzovichek átváltható test és a hátsó még mindig nyitva van a szervezetben, mint dverkka. Ő betölti a kocka van, akkor így is vykidyvaet.a. ha az egyik játék egy pár percig játszott egy csoda, de én még mindig nem megy, így a fő attrakció, a séta a bútorokat. igyekszik zalezlt a kanapén, és raskuROChIT MY Nout


Azt hittem, hogy a gyerek nem csinál semmit, a hazugság és úgy néz ki, a mennyezetre. És akkor minden rendben van, csinál valamit. Nem az, amit szeretne, de ő a saját érdekeit.

úgy gondolja, mindent helyesen, nagyon gyakran a és úgy néz ki a mennyezetre, vagy ül a gondolkodás vagy saroktól sarokig egy kört megy a kanapén Duma mutatja, hogy ő ooooochen unalmas. Nem tudok gondolni, hogy mi kell ahhoz, nem hatolnak át a hímezni. Szereti, ha az apja felé fordult a dob, de fizikailag nem tud a szülés utáni hátproblémák


Normal), a világ tudja. Bár én játszik, de bármi adok piszkos cipő, különösen apám.
Tehát hadd tálba. Broom. Akkor vegyél egy gyermek egy seprű szemétlapát. Hagyja, zokni igraet.chistymi. A dobozban, hogy nekik, még mindig van valami, hogy a fonalat, és hadd játsszon.

Ne játszunk magad? Vagy vásárolt pokaschali kell mozgatni? Tud csak hogy a legtöbb autót, kis állatok, hogy a fiát, hogy üljön, és látta játszani anélkül, hogy hozzáérne, érzelmileg, mint például egy érdekes kört ooooy nyuszi az írógépen krutooo # 33; Meg lehet húzni és fia


úgy gondolja, mindent helyesen, nagyon gyakran a és úgy néz ki a mennyezetre, vagy ül a gondolkodás vagy saroktól sarokig egy kört megy a kanapén Duma mutatja, hogy ő ooooochen unalmas. Nem tudok gondolni, hogy mi kell ahhoz, nem hatolnak át a hímezni. Szereti, ha az apja felé fordult a dob, de fizikailag nem tud a szülés utáni hátproblémák

És amikor kéri, akkor lóerős, nyafogás, nyöszörögve, hogy jöjjön, és játszani vele, vagy az ő régebbi művek vettek részt?


1.1 Mi, jól, nagyon hasonlít egy másik push-termékek és javára a mi fejhallgató, napszemüveg és egy csomag szalvéta))

1, 1G


Az átvitel után - mód, egészség, szigetelés, stb
Ginger ütés //, várj, ez nagyon nehéz most és sértő. Különösen, ha olyan hosszú ideig várva a csodát. Ebben.

Thrombophilia és a terhesség
Sajnos, a régiók LMWH nem számíthat receptre. A lányok itt írta, hogy nem.

petefészek kimerültség szindróma. IVF Sia
malyalya, nagyon köszönöm, remélem, valamikor hagyományok 3 protokoll lesz terhes)) Uljana.

1, 1G


HLA II gépelés. LIT
Lányok, kérem, mondja meg, hogy valaki égő tette (limfotsitoimmunoterapiyu)? Hogy van ez de.

Saját terhesség. A régóta várt. part2
22 évesen találkoztam leendő férje. Három hónappal azután, hogy találkoztak elkezdtek együtt élni.

Nem embrió
Lányok van szükségük. Azt 6ned 4 napig. Indítsuk el a vér és a pálya elkezdett húzni a hasát.

1, 1G


idő teszt
Mielőtt a késés. Felső sor tegnap este, az alsó reggel ma. Mintegy DPO nem fog írni, mert a PPA.

Saját vizsgálatok késések
Alsó vizsgálat készült 23,10, a felső - 25.10. Nap X - 28-29,10. Aggódnak, hogy egyre BT, 24,10 - 37.

Látja valaki?
Tartottam a szemem figyelmen kívül # 33, de nekem úgy tűnik, hogy van ott valami, vagy én mit akarok látni :(?

1, 1G


Fontos tanácsok kismamáknak a gondozó az újszülött
Amikor egy gyermek megszületik, mielőtt a fiatal anya mindig sok új probléma: ez már védett.

Étkezés PCOS: tud valaki segíteni?
Policisztás petefészek-szindróma jellemző a súlyos zavarokat okozhat a hormonális háttérben a nő.

Mit lehet mondani a magzati szívverés
Heartbeat - az egyik legfontosabb mutató, amelyen az orvos határozza meg a feltétele a magzat, a hátsó.