Dnipro - Shakhtar áttekintést, és a mérkőzés eredménye - Championship Ukrajna

"Dnepr" (Dnyipropetrovszk) - "Shakhtar" (Donyeck), 4: 1

Célok: Ruiz 10 Shakhov 44 Zozulya 50 Bezus 90 + 4-23 Malyshev

"Dnepr": Lashtuvka, Matheus (Nazarenko 90 + 1), Polito, Fedetskiy, Gueye, Shakhov, Valerij Luchkevych, Zozulya (Bezus 82) Chygrynskyy, Matos, Ruiz (Gama 72)

"Miner": Pjatov Kovalenko, Kryvtsov Srna, Eduardo, Ferreira (Smooth 68) Ordets (Rakytskyy 46), bébi Shevchuk Marlos (Him 46) Stepanenko

Lapjai: Zozulya 34. Ruiz 36-34 Malyshev, Ger 56 Srna 59, 65 Rakytskyy

A mérkőzés 18. fordulóban a bányászok bit saját fegyvere, nem tudott megbirkózni a vendégek technika Spanyolok „Dnyeper”, telt nagy sebességű számláló, és nem tudott ellenállni a nyomásnak Markevich osztályokon. Egy hatalmas szerepet a mérkőzés nyerni, „Dnyeper” harc a pálya közepén. Polito és Shakhov teljesen outplayed Stepanenko és Malyshev azonban szintén voltak problémái város központjában a védelem.

A kezdő felállás, „Miner” hirtelen nem volt hely Rakitskiy, és a vezető, mind a játékosok kezdte a játékot a padon, és a közepén a védelem, az első Pyatov található Krivtsov és Ordets. Srna és Shevchuk játszott a széleken. Stepanenko és Malyshev arra ragasztott központ területén. Eduardo, Kovalenko és Marlos csoportból támadás és mellékelt Ferreira előremeneti.

A „Dnyeper” volt minden kiszámíthatóbb Lashtuvka játszott cél, Chygrynskiy és Papa Gueye pozíciók tsentrbekov, Matos bal Fedetskiy jobbra. Polito és Shakhov a mező közepén, és Valerij Luchkevych Ruiz a szárnyakon, és Matheus Zozulya a támadás, de gyakran cseréltek előre, és néhány közülük kilátás nyílik az alsó és segített opornik. Továbbá, az összes támadó játékos aktívan részt vesz a képességüket, hogy nyomja.

Az ülés kezdete kiderült egy kicsit kaotikus, mindkét csapat megpróbálta megragadni a pálya közepén, de elég sok baj van a fogaskerekek, és lehetetlen volt, hogy előnyben részesíti bármelyik versenyző. Az első megfigyelés, de nem veszélyes lövés a cél megrázta a csapat az ötödik percben. Ezután fokozatosan kezdett megjelenni egy kis területi előnye a házigazdák a találkozó. Lezárták a bányászok a saját térfelén, és elég gyakran ott gyűjtötték a labdát a vendégek.

És a 10. percben Lucescu bizonnyal megbánta a döntését, hogy a lehetőséget a kikapcsolódásra Rakitskiy és a sofőr. Keresztül a központi zóna átment egy ragyogó támadás dnepryan, Zozulya részt a kiválasztásban, majd átadta a labdát Ruiz, aki megnyerte a Mateus, visszatért a gömb a partner, és John vette a lassúsága Ordtsa és Krivtsov, beugrott az egyik az egyik Pyatov és nyugodtan küldte a labdát a hálóba. Érdekes, hogy a „Dnyeper” szerezte a gólt a brazil stílus a szokásos módon az ukrán Premier League teszi „Shakhtar”. Matheus adta a pontozási pass Ruiz sarok, van nagyon elegáns és ugyanakkor hatékonyan.

Azonnal „Shakhtar” rohant, hogy megtérüljenek a nagy erőkkel kezdték támadni a vendégek és úgy érezték, hogy az osztályokon Markiewicz elég nehéz, hogy tartalmazza a nyomást. Túl kapaszkodott kapuikat „a kék-fehér-kék” és a Papa Gueye származó hibákat az utolsó mérkőzés túl egyszerű, többször hozott sarkok és szabadrúgások szó ki a kék, és az egyik ilyen szabvány hozta ugyanazt a sikert Donyeck lakosok. Srna szabadrúgást mintegy 30 méterre a kaputól Lashtuvki verte Dario azonban nem tett ragyogó pass Malyshev, aki nem tudta tartani Valerij Luchkevych. Maxim fej ütött pontosan a sarokba úgy, hogy a kapus nincs esélye. 1: 1.

Miután a pontszám elérte, és elhangzott a játék, gyakran a pálya közepén vette a harc, az ellenfél nem kímélte egyetlen egy, annyi hibákat közepén volt az első félidőben. Mindez hatással van a feszültséget elektrolizirovalo levegő és játékos volt, hogy dobja ki az érzelmek az osztályban konfliktushelyzeteket. Zozulya és a kisgyermekek első versengett a mező közepén, majd veszekedni egy epizód után, amikor Roman durván ellen játszott Stepanenko. Megítélni nagy nehezen külön csapatok.

Azonban a játék és a „Dnyeper” a „bányász” Ne felejtsük el, voltak pillanatok, mint veszélyes az egyik és a másik kapuhoz. A 29. perc után dobja a labdát a tizenhatos Polito bányászok sikerült átadni Mateus és a brazil ütött közelről alacsony lövés. Shakhtar kapus játszott kiválóan, hárította a legsúlyosabban. Vendégek azonnal válaszolt, miután a labdát a mélyben Srna, Ferreira jött egy jó helyzetben, és élvezettel lőtt a túlsó alsó sarkában Lashtuvki. Szorosan a rúdra repülő labdát.

És már mielőtt a sípot, hogy megtörjék a „kék-fehér-kék” ismét jelentkezett. És ebben a pillanatban a labda első zsebre, dnepryane ismét játszott nagyszerűen az átmenet védekezésből támadásba. Leo Matos eltolódott a hangsúly a támadás a bal szélen a központba, majd egy pass Zozulya, Roman azonnal küldte a labdát a szabad Shakhov. Eugene, aki egy perccel korábban, hogy állítsa be a kapu Pyatov, úgy döntött, a következő rúgás. Ezúttal Shakhov pontos volt, és tegye a labdát a jobb „hat”. Ebben az epizódban ismét tévedett a központi tengelye „Shakhtar”, senki sem találkozott a játékos, „Dnyeper”, és a bányászok csak nézte Shakhov készül áttörni a céljukat.

Így az első félévben a „Dnepr-Arena” bányászok hiányzott, mint az első öt hivatalos mérkőzést ebben az évben. De ez a baj „Shakhtar” még nem ért véget. Közvetlenül azután, hogy a játék újraindításának „Dnyeper” szerezte a harmadik gólt. dnepryan támadás újra megfordult és gyors közel ideális. Miután a labda játékban van ettől Lashtuvki Matos csatlakoztatott Mateus, rohant a bal oldalon, és egy kereszt közepén a büntetést. Az első az volt, hogy amennyiben a labdát mindegy Matos, de Leo csak húzta a védelmi, vitte őket a maguk számára, és a világ jött a Zozulya. Roman ő védjegye fejbe egy gombnyomással szemtelenül küldte a labdát a hálóba.

Szinte azonnal, miután a harmadik labda „Dnyeper” volt a pontszám, újra és újra, hogy írja alá a kapunál Pyatov volt Zozulya. De mint tudjuk, a római láb játszik rosszabb feje után lumbágó a jobb szélén a csatár nem tudott a távoli post, hogy lezárja a pass Valerij Luchkevych.

Azt nem mondhatjuk, hogy a harmadik gól megtörte a „Miner” - Nem, a bányászok folytatták a támadást nagy erőket, ami jó eséllyel, és lehetősége volt, hogy az elérhető pontszám legalább egy cél. De valami elpattant a vendégek, ők láthatóan ideges, gyakran eltömődött és még a hidegvérű viselkedését a játékosok, mint Srna Rakitskiy és szavalni bizonyos zavart. Emellett osztályokon Markiewicz tovább folytatta veszélyes kontrát. 66 perc elteltével Zozulya és Matthews a büntetés ellenfél játszotta a labdát, és a brazil találta magát szembe Pyatov. Rendkívüli erőfeszítéseket kapus ismét megmentette a „Miner”.

Lehet, hogy ez a varázslatos szép stadion Dnyipropetrovszk is dnepryan aktivitás, vagy valamilyen más tényező, de a bányászok védelmi ezen a meccsen nem volt hasonló is. Úgy viselkedett védekezése olyan rosszul, így az ellenfél, hogy a fogadó saját felében és az azt elhagyó csatár „Dnyeper” túl sok helyet. Még a tapasztalt játékosok, mint Shevchuk és Srna követ el durva hiba.

Markiewicz csapat játszott a bátorság, a labdát próbálta eloltani a hollandi aktivitása „narancs és fekete”, és kiderült, a „Dnyeper” ebben a játékban, ha nem az összes, szinte mindent. Sikeresen játszott fel dnepryane ellenfél 1-1, futott sebességgel ellentámadás, és kénytelen Pyatov izzadni teljesítette a fizetését. Ezen kívül szinte az összes lepattanó mesterei voltak a területen, még a leginkább ellentmondásos pillanatait a labda repül ki, hogy a játékosok a fehér ing. Minden gond nélkül dnepryane irányította a játékot, és a végén, hogy ugyanaz az utolsó 10 percben a játék ment a pályán is Bezus, ami jelentősen növelte a házigazdák. Azonban, ahogy Bruno Gama és Szergej Nazarenko. Éppen ezek a játékosok és vessenek véget a mérkőzés.

Már a sérülések Gama vette a játék vége, megverték a büntetés terén Srna, Dario kellett lőni le a portugál és Aranovskiy habozás nélkül büntetőt. A labda Bezus és nyugodtan verte Pyatov, ha a végső pontszám az ülés, és így egyfajta „ajándék” coach „Shakhtar”. Lucescu csapata négy gólt Ukrajna soha a történelemben nem hiányzott.