5 tippet, hogy segítsen megőrizni a test jó állapotban - az én kis hangulatos sarok

Néhány kisebb tipp, hogyan lehet szép és egészséges. Valójában ez nem olyan nehéz.

Távolítsuk a táplálékból vagy fogyasztásának csökkentése kávé, cukor, liszt és „nehéz” termékek, több mozgás, pihenés a fürdőben, és egyre a vitaminokat friss zöldek, akkor azonnal jobban érzi magát, és könnyebb. 5 vezető lépések harmónia.

5 tippet, hogy segítsen megőrizni a test jó állapotban - az én kis hangulatos sarok
több vizet







Douches reggel tartalmazni fogja a nyirokrendszer, amely felelős a tisztítást, a sejtek és szövetek a test, fürdősó kijelzők méreganyagok és ivott egy pohár vizet segíthet megbirkózni a vágy, hogy „valami mást enni” - a test szinte nem tesz különbséget a szomjúság az éhségtől. Legyen több vizet az életükben.

5 tippet, hogy segítsen megőrizni a test jó állapotban - az én kis hangulatos sarok
Vásárolja facsaró

Cserélje üveg zöld Frenchet (ebből alább), az egyik legfontosabb módszer az élelmiszer - a „táplálékot” könnyen emészthető, segít eltávolítani a méreganyagokat és kevés (vagy nem igazán), cukor. Eleinte szokatlan lehet, de ha később veszi észre javulást a bőr állapotát, csökkenti a derékbőség, egy tört az energia, szeretik őket, és képes lesz arra, hogy válasszon a hozzávalókat az ízlése. Hasonló gyümölcslevek - a legjobb módja annak, hogy egy részét a vitaminok, ásványi anyagok és enzimek.

5 tippet, hogy segítsen megőrizni a test jó állapotban - az én kis hangulatos sarok






Távolítsuk

Nem minden egyszerre. De étel nélkül, arra kényszerítve naiznos működik a gyomor, eltömődés belek és a máj a berakodás, akkor biztosan könnyebb, frissebb és vidám. A stop lista karcsúság fehér cukor, liszt, búza, rizs, rozs, fehér finomított lisztet és finomított olaj, pörkölt dió (igen, csak enni nyers), szója termékek, vörös húsok, konzervek, üdítők és az alkohol.

Saláta - ahelyett, hogy burgonyapüré köret, sült hal - ahelyett, sült hús, étcsokoládé helyett fehér vagy tej, zselé, gyümölcslé helyett panna cotta, könnyű sajttorta helyett túrótorta süti morzsákat, dió, méz helyett édességet - még édességek nem tilos, ha a választott bölcsen.

5 tippet, hogy segítsen megőrizni a test jó állapotban - az én kis hangulatos sarok
nagyobb forgalom

Séta a kutya, a barátok vagy játékos sosem felesleges, akkor is, ha 15 percem, akkor jobb, ha tölteni a gyalogos át a téren, mint ül a Facebookra. A kedvenc kávézó vagy étterem, akkor mindig járni néhány sarokra gyalog - a földalatti vagy a parkolást. Ne feledje, hogy a fizikai aktivitás legyen öröm. Ne érezze magát futni, ha minden kör a stadionban az Ön számára - kínzás, jobb eltölteni egy kis időt egy jógaszőnyeg csinál az ászanák, vagy úszni a medencében. És elkezd mozogni a több mindig lehetséges, és nem a „jövő hétfőn.”

És most, hogy a zöld Frenchet. vagy friss zöld levek

5 tippet, hogy segítsen megőrizni a test jó állapotban - az én kis hangulatos sarok
Minden, ami szükséges - Gyümölcscentrifuga és bármilyen friss zöldség- és főzelékfélék (cékla, sárgarépa, karalábé, édeskömény, zeller, uborka, avokádó, egész levél fűszer és zöldsaláta), cukrozatlan gyümölcs (zöld alma, bogyós gyümölcsök, gyömbér, citrom és grapefruit egyenesen a héj ). Állítsa az íz hozzáadásával gyömbérrel és zöld.

2 zöld alma

1 szár zeller

1/2 édeskömény gumó

koriander (spenót) kéve

1 zöld karalábé

4 szár zeller