14 kérdés, ami megadhatja a férfi vagy nő, hogy megzavarja

Általában az emberek érdekel, hogy milyen kérdéseket lehet feltenni a lány, vagy a srác, hogy a beszélgetés. De FORLOVE.COM.UA úgy döntött, hogy megtudja, mi ad jobb nem kérdezni, hogy ne nézzen ki, mint egy komplett idióta.







Persze, ideális esetben, mindannyian arra törekszünk, hogy fenntartsák egy érdekes beszélgetés közvetítője, kényelmes mindenkinek. Így elkerülhető kérdezi hülye kérdéseket, hogy sodorhatják mi vagy beszélgetőpartner egy nevetséges helyzetbe. Elfogadom, senki sem akar úgy kinézni, mint egy bolond a célra.

Azonban mindannyian emberek, és semmi emberi nem idegen számunkra. Különösen, néha úgy gondolja, hogy adott szórakoztató és vicces kérdések, de tényleg tupim fekete. Ezért, hogy ne fordulhasson elő ilyen neulovkih, kényelmetlen helyzetek a jövőben, felajánlja a 14 legostobább kérdéseket, amelyek nem kell kérni minden olyan lányok és fiúk, hogy ne csapdába.

Milyen kérdéseket nem kérnek, és ne kérdezd!

Kíváncsi vagyok, hány ember ír, amikor lezuhanyozni? És milyen sok nő és férfi csinálja a tengerben? Ez általában valaki törődik, csak én?

Elgondolkodva nézte a rövid szoknyát és magas sarkú lányok nem azt mondják: „Ők csak mentek sétálni, vagy egy prostituált nyugdíjas?”

Az irodában a szemész nem mondja az orvos, szemész, „Tudod, én mindig is szerettem volna tudni, hogy hogyan néz ki a szeme, amikor zárva van. És ennyi. Bár nincs több - Vajon tudják ebben az időben, hogy vizsgálja meg a két különböző irányba, vagy nem? Vagy lenne udvariatlanság, aki nézett volna a csukott szemmel évszázadok? "







Nézzük az öreg szerint a 50 éves kor, taraschaschegosya egy fiatal lány, ne kérdezd, „Vajon mit gondol? Tényleg azt hiszi, szép lány annyi figyelmet, vagy csak hízelgő magam? Ha egy férfi akar egy nőt sokkal fiatalabb nála, csak azt akarja, vagy bizonyítani magának, hogy fiatal? "

Látva a srác egy feliratot T «Használd az elveszíted» (! Használd vagy elveszíted), ne fel a kérdést: „Mi azonban, ha én nem használ neked, akkor csak veszíteni?!”

Ne kérje a fiúk a zuhany alatt, amelyek együttesen gyakorolják: „Biztos, hogy én kotorászni a tárolóban, amikor is a zuhany alatt?”

A kérdés nem az a különleges olimpiai csapat: „Hogyan lehetek biztos, hogy minden a versenyzők tiltva egyaránt? Hogyan lehetek biztos, hogy a győzelem volt érvénytelen, és nem a legegészségesebb a résztvevők? "

A srác jobb nem feltenni a lány után azonnal találkoztak egy buliban: „És ha nem megy oda velem 5 percig”

Kérdezte a nő: „És a lányok is megy kopasz? Te is problémái vannak a hajhullás és a kopasz fej? „- akkor fáj egy életen át. Ez vosprinimetsya mint egy csipetnyi.

A kérdés nem az ikertestvérek: „Én veletek vagyok egy nagyon jó és szórakoztató. De én mindig is szerettem volna tudni, hogyan érezné magát, ha a hely napján kiderült, hogy a húgod. "

„Kíváncsi vagyok, ne srácok nagyon kell vágnia bikinivonalának is? Miért és kinek kell ez, és én vagyok az, aki nem érti! Milyen idiotizmus! "

„Ha van időszakok?” „Oh! Te PMS újra! "

„Én már megtalálható az interneten meztelen fotót az ex-barátnője. És szeretném megkérdezni - ez tényleg, vagy nem? Szerintem az életben nem úgy néz ki olyan szép ... "

Ez az, amikor beszélünk a méret a férfiasság, hogy milyen emberek méltóságát szem előtt tartva - lassú vagy izgatott?

Azt hiszem, Önök is egyetértenek velem abban, hogy ezek nem nevetséges kérdés ostoba és sértő. Így elkerülhető, hogy kérje hívás közben, ha nem akarja átadni a bolondnak vagy érzéketlen idióta.




Kapcsolódó cikkek