12 Mágikus anya mondatok, hogy képes meggyógyítani a gyerek! Page 2 - élni könnyű

♥ Az érzés az intimitás minden a gyerekek.

Ez nem egy egyedülálló érzést. Nem számít, hogy mennyi lehet az években, amikor alszanak, mint a kis angyalok. A nap folyamán az nem olyan egyszerű, hogy megölelje vagy tartsa a karjában -, hogy annyi köze! És én ölelés minden este azt mondják, hogy fontos mindkettőnknek. És úgy érzem, egyre és erősítése közelség.







12 Mágikus anya mondatok, hogy képes meggyógyítani a gyerek! Page 2 - élni könnyű

♥ egyéni időt minden.

Az áramlás a nap, nem tudok mindig ad minden személyes időt. Leggyakrabban, mindannyian együtt, mint egy csapat. Játszunk, szocializálódnak, enni - minden együtt. Ebben a pillanatban azonban mindegyikük - különleges. Mivel minden mondom más szavakkal. Azon a tényen alapul, hogy most akar, és meg kell mondani, csak ezt a gyereket.

♥ Azt lehet mondani, valami fontos, hogy a nap nem lehet hallani.

A nap különböző. Előfordul, hogy a rengeteg információ vagy édességet a gyerekek nem viselkednek jól, és ez megnehezíti a kapcsolatunkat. De amikor éjjel súgom bele a fülébe, hogy mennyire szeretem őket, minden marad a múltban. Veszekedések, félreértések, harag ..

♥ A gyermek úgy érzi, a szerelem.
Egyszer olvastam, hogy a gyermek mondjuk egy mondat gyakran ez a fajta „Tudtad, hogy ha választhatna, minden a világ gyermekeinek, azt választotta volna neked.” Amikor először mondta, hogy Matthew volt a félelem, és csoda, ugyanabban az időben. Elment és megismételte: „Mi az igaz rám. ”. Tehát rájöttem, hogy a gyerekek nagyon fontos, hogy úgy érzik, hogy különleges, hogy fontos és szükséges, ezek ahogy vannak. Most ez a kifejezés, valamint a „Mondtam, hogy ma szeretlek?” Megszilárdította az életünkben. Sőt, Matthew - mindaddig, amíg ez a legbeszédesebb - válaszul mindig azt mondta, hogy minket választott, mint a szülők, és határozottan úgy döntött, a testvére.







♥ Majd megmondom fontos kifejezést.

A konstelláció terápia olyan dolog, mint egy „megengedő mondatok” - ezt a kifejezést, hogy azt mondjuk, az elhelyezés során, és változtatni az emberek hozzáállása kezelésére lelkük. A szavak általában egyszerű - a szeretet, az elfogadás, sajnálom. Tehát azt tapasztaltam, hogy ha a fontos mondatok, hogy beszéljen a gyerekek éjjel, sok problémát meg lehet oldani magukat. Például a családi hierarchiában. Mi mondatok, és amit mondani szokták:

♥ «anyád vagyok, és te vagy a fiam.”

Ez a kifejezés segít, ha nem érzi a kapcsolatot a gyermek, hogy az érzelmi kapcsolat. És akkor is, ha megtört a hierarchia - és nem világos, ki kinek az anyja.

12 Mágikus anya mondatok, hogy képes meggyógyítani a gyerek! Page 2 - élni könnyű

♥ «nagy vagyok, és te kicsi.”

Ez a kifejezés ismét a hierarchiában. És ezen kívül, hogy segít felnőni a kapcsolatot a gyerekekkel. A gyerekek nagyon megnyugodott, amikor anya lesz felnőtt, végre.

♥ «Te vagy a legjobb fia nekem.”

Akkor egy újabb gyermeket. Elvégre én például egy fia -, de három. És mindegyik jó a maga helyén.

♥ «Te csak a fia, akinek szüksége van ránk.”

Ez segíti a gyermeket, hogy úgy érzi, az ő ér, az ő „jóságát”. Különösen ajánlom ezt a kifejezést, akik állandóan a gyermek le másokkal - nem az ő javára.

♥ «Nem kell tennie semmit, én szeretlek, ami vagy.”

Sok felháborodott. De a kifejezés nem az, hogy nem lehet mosogatni. Hanem az, hogy nekem nem kellene ősi dinamikáját.

P rodolzhenie a következő oldalon:



Kapcsolódó cikkek