1001 Bead - szól ékszerek kezük

A kis ünnep véget ért, továbbra is.

Én gyakran ismételt kérdéseket, és kéri, hogy csinál egy leckét egy adott témában. Miután megvizsgáltuk a leveleket, úgy döntöttem, hogy további alternatív témák: kábelek és alkatrészek, huzalok, gyöngyök, a késztermékek és így tovább. Ahhoz, hogy az összes érdekes volt. És logikus sorrendben, megkerestem a tanulságokat az oldalon.







Ma fogunk dolgozni drót és szilikon zsinór.

Van többféle végálláskapcsolók. alkalmas szilikon vezetékek. Alapvetően ez mindenféle sapkák. amelyek ültetett a ragasztó és / vagy rögzíthető

1001 Bead - szól ékszerek kezük
1001 Bead - szól ékszerek kezük
1001 Bead - szól ékszerek kezük
1001 Bead - szól ékszerek kezük
1001 Bead - szól ékszerek kezük

Ha ezek a sapkák nem, akkor a normál típusú végcsavarzatok az előre ívelt lapos részt, ahol egy kerek (mint a küllők egy megfelelő átmérőjű).

1001 Bead - szól ékszerek kezük

De ez is, nagyon szakszerűtlen megközelítés :-)

Végálláskapcsolóinak gyorsan és egyszerűen samotoyatelno segítségével vezeték.

Ez ilyen, mint ez:

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Ezek végálláskapcsolók megtalálható eladásra kész, de. mi nem keres egyszerű módon ;-) Ezen kívül ez a képesség hasznos az Ön számára - kész végálláskapcsolók (vagy tárolja) nem mindig kéznél, és a vezeték biztosan van.

Anyagok és eszközök, hogy szükségünk van:

- huzal 0,6 mm. ÉN használ réz, ezüst. Ha nincs 0,6 mm vehet 0,8 - de kissé durvább (de keményebb). Válassza azt, amelyik legjobban illik a karabélyt és gyűrűk

- fém vagy fa rúd átmérője megfelel az átmérője a kábel (talán kötőtű - ezek könnyen kiválaszthatja a megfelelő méretű)

- + Fogó fogó felerősítésére karabiner

- oldalán vágó működő ötletek

- karabély és egy pár gyűrű kötőelemek

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Vegyük a dummy rúd és naveyte ez rugós drót. rugók hossza - a hossza a két végálláskapcsoló és a másik plusz kb egy centiméter és fél. A rugó jobb, hogy egy kicsit a készlet - mindig van idő a berendezés. Ügyeljen arra, hogy a tekercsek feküdt szépen egymás mellett, anélkül, hogy rések, ebből függ a minősége a kész erősíteni.

1001 Bead - szól ékszerek kezük






1001 Bead - szól ékszerek kezük

Aztán, hogy egy gyűrűt kapcsot szerelnek. Vegyünk egy írás kést, és húzza vissza a két teljes fordulatot.

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Elvileg ez lehet, és hogy maradjon, de én nem szeretem a megjelenés egy gyűrűt, úgy csinálok másképp.

Enyhén hajlítsa a vezeték gyűrűt és bit tekercsek úgy, hogy az egyik tekercs maradt plusz körülbelül 1 / 6-1 / 8 fordulattal (lásd. Az alábbi képen látható)

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Most, hogy a fogó és csúsztassa a huzal végét kívülről befelé. Óvatosan, próbálja minimálisan deformálódik a gyűrű.

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Határozza meg a teljes hossza a vontató és a szemközti oldalon Bite extra tekercsek. Kérjük, vegye figyelembe: extra harapás legjobban, mint az alábbi képen. Azaz, ha viszont a pótkocsi úgy, hogy a ringlet repülő irányára merőleges tekintve, az utolsó fordulóban kell végződnie egy kis mellékutcában a központban (esetemben a középponttól balra, 1-1,5 mm). Szükséges, hogy a minimális detektálható zsinór törzs, amikor rögzíti a trailer.

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Fix végálláskapcsolóval a vezetéket.

Vágott egy darab a kívánt szilikon vezetéket (nyaklánc hossza mentén mínusz 1-1,5 cm, attól függően, hogy a méret a puskát és gyűrűk. Én a kábelt 40 cm hossz).

Tedd az egyik végét a kábel trailer. Ha a rúd rugó mérete pontosan megfelelt a huzal átmérőjét - trailer tartja a kábelt. Ha kétség merül fel a megbízhatóság - pre-kenje a tip ragasztóval kábelt.

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Most húzza a kábelt felfüggesztés, medál vagy gyöngyök. Azért választottam egy fém gyöngyök Pandora stílus.

Hasonlóan az első dián a második trailer. A jótanács: szilikon zsinórok tárolva hajtogatott, „emlékszik” az állami és a kábelt, valószínűleg egyenetlen, ívelt. Ne simítsa ki, laikus, illetve hajlított. Kontseviki viselni, hogy azok szimmetrikus, és a gyűrű volt, a külső. Kb mint az alábbi fotó:

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Miután visel végálláskapcsolók, rögzíti azokat a vezetéket. Erre tonkogbutsami óvatosan húzza meg újra az utolsó fordulóban, rögzítés neki, hogy a kábel (ebben a körben kerül enyhén lapított).

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Saját zsinór belső teréből (lyukas), így jól látható, mint a préselt tekercs zsinór halad. Ha veszel egy normál szöveg, nincs lyuk, egy erős deformációt nem.

Tapadva marad karabiner és gyűrűk rögzítő.

1001 Bead - szól ékszerek kezük

Ha talál egy pár akasztók vagy gyöngyök lyukak elég nagyok ahhoz, rugók szabadon halad át őket (pl pandora gyöngyök) - Meg lehet változtatni őket attól függően, hogy a hangulat, és ruhát, ugyanazt a tápkábelt a különböző díszítések.

Ezek végálláskapcsolók tudunk nem csak a szilikon zsinór, de a másik: egy vastag zsineg egy bőr csipke, néhány vékony szálakat. Ebben az esetben további végálláskapcsoló kell rögzíteni ragasztóval.

Élvezze a kreativitás,
A - 1001ArtBeads (Tatiana Zakharchenko).
1001artbeads @ gmail.com

Ui Ha úgy gondolja, hogy ez a kérdés az elosztó lesz az érdeke, hogy valaki ettől a barátok és segíthet neki - kérjük, küldjön neki ezt a levelet.




Kapcsolódó cikkek