10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

10 tipp a fényképezés újszülöttek

Szeretek fényképezni újszülött. Van ebben valami olyan szent - fényképezés apró emberke meg csak Istentől.







10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

1. Azt szeretem a legjobban - az, hogy az újszülött és a dolgokat. Nézzen körül keresve tálak, kosarak, tálcák ... kreatív. Ha nem találja a megfelelő check Ikea áruházak, Target, antik üzletek és bolhapiac keresve olcsó kellékek.

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

2. Még mielőtt megszületett a baba, hogy egy behatolás a helyi anyag tárolására a különböző szövetek és takarók. Találni legalább egy példányát minden fajta: erősen mintázott (például egy takarót a fenti képen), selyem, műszőrme, hurkos / egyenetlen textúra és bársony. Ön is szeretné, hogy volt egy pár egyszerű anyagok alapvető színek: fekete, fehér és a kedvenc növényzet (rózsaszín / kék / zöld), és legalább egy vidám, élénk színek! Szövetek számára különösen fontos a háttér, ha az egész káosz. Ezen felül, akkor egy ronggyal, hogy lezárja a baba formájában egy finom torta, vagy, hogy fedezze a zsák babot, vagy egy párnát, hogy azok chipek az új ötleteket.

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

4. Kapcsolja ki a vakut. Legyen Isten világosságát, hogy ezt a munkát az Ön számára. Van egy csomó kiváló drága világító berendezések, soha nem használt a forgatás gyerek, még egyszer. Találj egy helyet otthonában puha gyengéd fény. Figyeljük meg, hogy a fény változik a különböző szobákban a nap folyamán. Néha előfordulhat, hogy a reggel finom fény a gyerekszobában, és délután - az ebédlőben. Hidd el, a ház a tökéletes világítás - már csak azt kell megtalálni. Lefényképeztem a fürdőszoba, a folyosókon, konyhában, garázsban ... ahol tetszik!







5. Légy élénk és abszurd. Jelmez nem csak a Halloween! Viselni a kikészített és meztelen gyermek sapka, sál, zsákmányt és nagy szép íjak minden lehetőséget.

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

6. Készítsen fekete-fehér kép. Semmi sem hasonlítható az örök és klasszikus fekete-fehér fényképek. Gyakran az újszülött bőre lehet festett és / vagy vörös - fordítás B / W segít elrejteni! Kis angyal (édes Kennedy fent) hibátlan bőr, de itt jól néz ki b / w. Legyen minden fénykép beszélni veled - Én általában az első másodpercben tudni, hogy ez legyen a fekete-fehér vagy színes ... ha kétségei vannak, nyomtatott és válassza ki, mit szeret a legjobban.

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

7. Győződjön meg a legkedveltebb lövés. Minden az én fotózáson szükségszerűen magában foglalja egy fotó chipek a kezét a pápa. Szeretem, hogy kiemeli a pici baba, összehasonlítva a nagy kéz az apja. Nézze meg kedvenc magazinok és keresse meg a lövés. És mindent megtenni, hogy távolítsa el azt.

8. Rendszeresen nyomtatni a fényképeket. Ez nagyon egyszerűen hangzik, de ebben a korban a digitális technológia könnyű megfeledkezni a jelen nyomtatott fotókat. Kérjük, ne használja az otthoni nyomtató nyomtatni fotót a kedves. Menj körbe az oldalán, és a bevásárló központok és áruházak. Találja meg a legközelebbi áruház professzionális fényképészeti eszközök és nézd meg, hogy kinyomtatni. Ha nem nyomtat, akkor érdemes kinyomtatni bolt.

9. Itt a baba bőrét. Hagyja, hogy a gyermek pobudet „meztelenül”. Képek a meztelen morzsa is kell lennie. Könnyedén fedezi fel a „kinyilatkoztatás” takarók. Bőrük soha nem lesz olyan bársonyos, puha és gyönyörű.

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

10. popisit. Pokaki. Egyszerű! fényképezni csecsemők - kemény, piszkos munkát! Ne rohanjon, és nem sok-sok fénykép. Nem baj, hogy 100 lövések és kap ugyanolyan CSAK ahonnan szíved énekelni. Kedvenc képem - az, ahol a lányom egy hatalmas halom könyvet. Csinálni, én töltöttem több mint két órán keresztül. Nem bántam meg egy pillanatra.

11. Édes sony. Aki nem csodálom az alvó újszülött? Meg fogják érteni, hogy az első tíz nap az élet babák legkönnyebben szállítható és telepíthető. Tartsuk alvó baba meleg és bebugyolálva, amíg készen áll, hogy indítsa el a fotózásra. Mindig kérje az ügyfeleimnek, hogy kapcsolja be a fűtést teljes teljesítmény (szülők, hogy izzad a végén a fotózásra), úgy, hogy a gyermek kényelmes volt. Ön is használja egy forró vizes palackot vagy fűtési pad előmelegítés hely a baba.

10 tipp a fényképezés csecsemők - tomtosova

A kedvenc könyv gyermekek fotózásakor - Nick Kelsh könyv „Hogyan kell fényképezni a gyermek» (Hogyan kell fényképezni a baba, NICK KELSH). Imádom! Nick, hogy úgy gondolja, hogy „a legfontosabb berendezés - a szíved.”

És végül (ígérem), ha megengedheti magának, hogy bérel egy profi fotós, tegye azt (és azt mondom, ez nem csak azért, mert én vagyok az egyik közülük). Nagyon sajnálom, én nem így, ha a születési én elsőszülött. Ha tényleg nem engedheti meg magának, hogy meghív egy profi, forduljon a kedvenc helyi fotósok és magyarázza el a helyzetet. Azt ne mondd, hogy hányszor tettem egy fotózásra a kedvezményt, hogy segítsen családja. Én fényképezett minden gyermek a világon, ha lenne időm. Hiszem, hogy a legtöbb fotós hihetetlenül együttérző és nagylelkű. Ha még mindig nem találja, kérje egy nagyon közeli barát vagy családtag tölteni az első napon az asszisztense! Fiatal anyák szüksége, és megérdemlik minden segítséget kaphatnak.




Kapcsolódó cikkek