1) 1, 3

A25. Egy másik változat szerint a válasz adott helyes az összes számot a helyszínen, ahol a mondat legyen egy vessző?

Közvetlenül a feje fölött tört késik a villám (1) és (2), amíg világos (3) Láttam (4), mint egyfajta vibráló fehér folt a strandon.

A26. Amelynek része a büntetés az orr slozhnopod-chinonnogo ajánlatok nem helyettesíthetik külön meghatározott-leniem denominált részt kereskedelem?

1) A szomszéd azt mondta, szia, és elment a taxi, ami ott állt a bejáratnál.

2) Csak őrület teremt feszültséget a szellemi erők, amelyek vezet a képességek fejlesztése.

3) Sajnos, vannak olyan srácok, akik az egész iskolai élet nem döntött bármelyikével feladat.

4) Mérnöki folyton változnak, hogy a tervezés az egyes jármű egység, amely lehetővé teszi, hogy azok gazdaságosabb és hatékonyabb.

A27. Olvassa el a szöveget.

Egy nagyon fontos jellemzője a rúzs - csak akkor, sokaya olvadáspontja hogy nem kenődik rúzs az ajkán, és ne tompítsa a tárolás során. Ez különösen fontos, hanem a meleg éghajlaton, ahol a rúzs is olvad a Xia és elveszíti piacképességét * még a raktárban. Erre prichi-nem a gyártás rúzs kell választani azokat a komponenseket, amelyek magasabb olvadási hőmérséklet-CIÓ.

Amelyben a javaslatok az alább felsorolt ​​megfelelően továbbított fő szereplő információk a szövegben?

1) A gyártás egy rúzs alkatrészek alkalmazásával egy magas olvadáspontú, hogy nem terjed-las visszamarad az ajkak és a piacképességét.

2) magas olvadási hőmérséklet - a legfontosabb tulajdonság rúzs.

3) A forró éghajlat előállítására rúzs Poma-dy különleges követelmények.

4) A rúzs nem lesz maszatos az ajkak, ha a gyártási technológia ahhoz, hogy minden a követelményeknek, különösen használható alkatrészeket, magas olvadáspont sebességet keverék.

Olvassa el a szöveget, és kövesse az A28-A30 munkahelyet B1-B8; C1.

(1) Most nem számít, hol lakom, nincs még nyoma a forró rúd vidám város volt, amely fiatal korában. (2) Ellenkezőleg, én is úgy érzem, hogy egyre több és több nincs nagyapám házában.

(B) Talán azért, mert nagyapám házában már - a régi meghalt, és a fiatal költözött be a városba, vagy közel egy non-mu. (4) És mikor ez nem elég idő, hogy ott gyakrabban, azt hagyjuk az egészet boltban. (5) És most nincs kivel, és úgy tűnik számomra, hogy én kirabolt, hogy néhány a fő gyökér levágták.

(6) Még ha ritkán volt a legtöbb élete, kandalló füst, jó árnyéka fák segített távolságból, engem bátrabb és magabiztosabb magad. (7) én majdnem sebezhetetlen, mert az életem része, a Start zümmögő és a hegyekben éltek. (8) Ha egy személy úgy érzi, azok eredetét és annak folytatása, ő nagylelkűen és helyesen létesítő zhiz-Új és nehezebb rabolni, mert nem volt minden bogatst szigetek tartja magát.

(9) Hiányzik a nagyapja házában, és a nagy zöld udvarral, egy régi almafa (átölelve csomagtartó, felmászott a tetején a hatalmas szőlő), a zöld sátorban Görögország-on anyát.

(10) Hány éretlen almát posbivat mi a mi száz raj alma, hány éretlen dió, borított vastag a-Lena nyúzzák finomabb héjban még nem megvastagodott nucleolus belül!

(11) Hiányzik a tágas konyha az ő nagyapja házában egy földes padlójú, nagy meleg kandalló, hosszú-cha zholoy pad állt a tűzhely. (12) úgy ültünk a tanács keretek és hallgatta a végtelen vadászat történetek vagy történetek a kincset ásott el egy régi erődben.

(13) Hiányzik az esti névsorolvasás nők dombon domb, vagy egy üreges a hegy vagy a hegy a szakadékba.

(14) A magányos, mint a tiszta női hang a növekvő hideg ve-fekete levegő!

(15) Én egyre gyakrabban érzem, én vagyok a hiányzó Dedushev-kinogo haza.

A28. A kifejezés feltárja a fő gondolata a szöveget?

1) 1 2) 5 3) 7 4) 8

A29. Mi (-azaz) az (ok) a beszéd kerül bemutatásra (ek) Proposition Niyah-6-9?

1) leírása az érvelés és a

2) a narráció és az érvelés

4) mindenféle beszéd

AZ0. Melyik ezek a szavak és ezek kombinációi szövegének igénybe, hanem a szó szoros értelmében?

1) kirabolták (a Proposition 5)

2) tűzhely füst (a 6. fejezetet)

3) zümmögő (a Tétel 7).

4) le (a Proposition 8)