Klishina elérte a végleges, a távolugrás a világbajnokságon

Orosz hosszú jumper Darja Klishina tette, hogy a döntőbe az atlétikai világbajnokság Londonban mutatja ugyanakkor, hogy a legjobb eredmény az összes sportoló. Alexey és Valerij Sokirsky Pronkin jogosultak a kalapácsvetés, és hajtsa végre a döntőben, de Szergej Litvinov mutatott csak 17-ik eredmény volt, és az irányítást.

Klishina ment egy érem

19 oroszok itt jár, és még sok más számítás volt sikeres teljesítésének sprinter Szergej Shubenkova a parttól 110 m gátfutás, amely megfelelt az elvárásoknak a győztes ezüst, valamint nem ismer ebben a szezonban jumper vereségek magasság Maria Lasitskene (Kuchin), amely csak ez lesz a dob.

Aligha kétséges, hogy Daria teszi az utat a végső a távolugrás, persze, nem volt. Klishina ebben a szezonban végez folyamatosan magas szinten, de általában mozgó, a második és a negyedik helyen az összesen lépések „Diamond League”.

Ebben az esetben, Brittney nem is sújtotta a résztvevők száma a világbajnokság, és a fő kedvenc a verseny annak honfitársa, a vezető a világ szezon Tiana Bartoletti.

Ő vezette a tabellát az első kísérlet után, miután távozott az elég tisztességes 6,64 méter (csak az eredmény Brittney nyert Lausanne).

Klishina az ő első ugrás kezelni a bemelegítés, repülő csak 6,51, de telepedett le a protokoll, míg a negyedik helyen. Ahead Daria volt egy másik kedvenc a versenyt a szerb Ivan Spanovich (6,62) és Shentel Malone a Brit Virgin-szigetek (6,52).

Azonban a második kísérlet Klishina már megmutatta a benne rejlő lehetőségeket, miután távozott a 6,66 m és a vezető a minősítési ranglistán. Tulajdonképpen ez az eredmény maradt a tetején a protokoll végéig, mert senki más nem tudta még ugrani akár 6,60 m.

Klishina eredmény biztató, bár különösen örülnek túlságosan nem érdemes az időt. Azok a sportolók centiméter megmutatta az időmérőn az utolsó csaknem száz százalékos valószínűséggel nem teszi lehetővé még a harcot a medál.

tovább:

Bár a döntő része a verseny Daria nem lesz a fő kedvenc, orosz rúdugró teljes mértékben képes felvenni a versenyt az arany és nyerj egy Világkupa-győztes.

orosz kalapács

A legnagyobb orosz képviselet vették fel a brit főváros a versenyeken kalapácsvetés férfiak, ahol az ágazat jött ki egyszerre három orosz sportoló Alekszej Sokirsky, Szergej Litvinov és Valerij Pronkin. Ebben az esetben az első két kezdődött reggel az első időmérő csoport, és Pronkin versenyzett a második.

Az első csoportban szignifikánsan erősebb, hogy a többség a döntőbe versenyzett is. Sokirsky az első kísérlet az orrát találkozik a minősítési szabvány, dobott egy lövedék 75,50 méter.

De Litvinov dolgok egyszerűen nem megy, és soha nem is érte el 73,50, a legjobb, a második kísérlet, hogy elindítsa a kalapács 73,48.

Az eredmény kiderült, hogy Szergej 11. az időmérőn csoport, és az egyetlen esélye, hogy eljut a végső azt remélték, hogy egy másik alcsoport lesz képes-hoz kap körül csak egy ember.

Természetesen ez a remény halt meg azonnal, mert ha a hat sportoló már az első kísérlet az eredmény felülmúlta az orosz és a lengyel Wojciech Nowicki küldött kalapács 76,85 méter, felülmúlva a győztes csoport honfitárs Paul Paweł Fajdek.

Valery Pronkin indított kalapács először 74,11, ami a végén nem lenne elég ahhoz, hogy jogosultak legyenek a döntőben. A második kísérlet, nem tudott javítani az eredményt, de a harmadik indított kalapács 75,09 és eljutott a döntő fordulóban a tizedik helyen.

US erősíteni vezető

Az első bajnoki játszott súlylökő, és mint az várható volt, nyerte az aranyat kínai Liyao Gong prolidirovavshaya az elsőtől az utolsó kísérlet a verseny, és az ötödik fordulóban tolta elérhetetlen riválisok 19.94 m.

Elkészítettük a verseny napján hagyományosan a két sífutó döntőbe. Először norvég Carsten Varholm nyert 400 metrovke gátfutás előre nehéz harci Turk Yasmani Copello és a maradék egyharmad az amerikai Kerron Clement, akik úgy ítélték meg a fő kedvenc.

tovább:

De egy sima 400-metrovke nő vett aranyat, mint az várható volt, az amerikai Phyllis Francis, akinek sikerült csak egy fut ki a 50 másodperc, és állítsa be, ugyanakkor a személyes legjobb - 49.92.

Személyes és nemzeti megvalósítását tűzte a második helyen végzett Salwa Nasser Eid Bahrein (50,06) és a bronz ment neki vesztes 0,02 még egy amerikai Allyson Felix.