Jóslás Brazília - Hollandia 12 július 2018 ~ előrejelzések foci

Jóslás Brazília - Hollandia 12 július 2014 ~ előrejelzések foci

Brazília csalódott az egész labdarúgó ország - Világkupa házigazdák elveszett 1/2 Németországban a zúzás pontszám 1: 7. Horror, nem kétséges. Most brazilok, hogy ez szükségessé vált, hogy nyerni ebben a játékban, és elégedjenek bronz. Brazilok a shell meg a 300% -os, és adja meg a rajongók legalább egy darab boldogság. Ezt megelőzően, Brazília a csoport legyőzte Horvátország 3: 1 Döntetlen 0: 0 játszott Mexikóban, bahnul Kamerun 4: 1 telt Chile Penalty után az állás: 1: 1 a rendes játékidőben, majd hátrahagyott Kolumbia nyerte 2: 1. Őszintén szólva, hogy Brazília nem érdemli meg a helyét az utolsó, harmadik hely nekik lenne jó eredmény, annak ellenére, hogy a várakozásokat a nyilvánosság számára. El kell ismernünk, hogy Scolari Stela széna még a mérkőzés előtt Chilével szemben. Annyi boldogságot, hogy a brazilok elérte 1/2. A vereség 1: 7 mert nem érdemlik meg, de ez nem azt mondja, mindent, előbb-utóbb meg kell fizetni.

Holland elődöntőben mérkőzés Argentína ellen 0: 0 és elveszett csak büntetőkkel az eredmény 2: 4. Be kell vallanom, hogy a második végleges Hollandia - túl. Nos, nem húzza a játékot a döntő. Úgy vélem, hogy az Netherlanders, még a 4. helyen lesz egy nagy eredmény. Ezt megelőzően, a holland legyőzte Spanyolország 5: 1, Ausztrália a pontszám 3: 2, Chile 2: 0, 2: 1-Mexikóban. Majd a tizenegyes-out győzelem után Costa Rica 0: 0 a fő és a hosszabbítás. Bár Argentínában nem tetszik egy különleges teljesítmény, de elfogadja, hogy nem szerez egy gólt 240 percig, és eljutni a végső - ez túl sok volt a holland, akkor nem kell ilyen döntős szurkolók, bár tudom, hogy a rajongók narancs zaplyuyut rám. Emellett el kell ismerni, hogy a holland minden mérkőzés rosszabb és rosszabb. A legnagyobb meglepetés számomra interjút Robben és Sneijder a meccs után Argentína. Tehát kedves játékosok jönnek, nagyon csúnya. Bár korrigált a tény, hogy ez az érzelem és a frusztrációt. Sneijder azt mondta, hogy Argentína volt felhúzva a büntetés helyszínen, és nem adja meg a holland cél, amely a hollandok inkább érdemes játszani a döntőben. Hogy őszinte legyek, mindkét csapat nem játszott jól, túl, Hollandia nem adja meg a pontszámot, és általában, hogy milyen formában, hogy valaki, akinek ad pontszámot? És ezen kívül még Argentínában már létrehozott veszélyes pillanatokat. Robben mondta egy hasonló, bár Arjen őszintén szólva, nem volt a játékban. Zárt térben, és minden van Robben. Csak 6 érinti a labdát az első alkalommal, és egy veszélyes folyosón a mérkőzés - olyan briliáns Robben kell panaszkodni csak a maguk számára. De ez még nem minden, Robben elmondta, hogy a mérkőzés a harmadik helyért nem sok eszköz számára, és egy ilyen hozzáállás Hollandia ellen nem süt a mérkőzés a harmadik helyért.

Az eredményeket. Elvárom pontozási mérkőzés és őrült hozzáállás Brazíliában. Inspiráló statisztikája az utolsó mérkőzések a harmadik helyen a FIFA World Cup, ami arra utal, hogy látni fogjuk sok gól. Brazília nyeri, talán nem a szabályozás időben. Thiago Silva fog térni, és zárja be a lyukat a védelem valószínűleg több változik Scolari. És Hollandiában, nekem úgy tűnik, semmi meglepetés, és az erő nem létezik.

Jóslás Brazília - Hollandia 2: 1.