Az álom a Klitschko testvérek

Klitschko többször elismerte, hogy az álom, hogy a jelenlegi bajnok, ugyanakkor csatlakozott a kezében az összes rangos címet. Álmaik - hogy egy par a nagy bajnokok.

Vitali Klitschko észreveszi, hogy a négyéves harc egy egyszerű előestéjén Bokszvilágtanács bajnok Sam Peter változatai a világ szinte nullázza a nyerési esélyeit. Azonban a bátyja úgy véli, hogy a testvériség megszerezni a címet és a becsület, mint abban az esetben a győzelem és vereség. Az a tény, hogy Vitali még mindig látható néhány szakértő örököse Lennox Lewis. ezért Wladimir Klitschko nem lehet tekinteni, mint egy nagy bajnok, amíg ő nem nyer testvére. Ebben a helyzetben az egyik: idősebb Klitschko van vesztenivalója nigériai Rémálom. Következő sör „bosszú testvére”, vagyis a harc Klitschko-ml. - Peter, amelyben állítólag csatlakozik két nagy bajnok vonal.

A „lineáris bajnok” született az első felében a múlt század és benne két kritérium alapján:

1) keresztül kommunikál a győzelem-veszteség más bokszoló;

2) kell ismerni bajnok.

Az első jelzés megfelel a koncepció „lineáris”, hiszen a bokszoló győzelem és veszteség lehet elhelyezni a sorban. A második funkció megfelel annak a feltételnek, hogy az adott időpontban lehet lineáris bajnok csak egy bokszoló. Egy példája a lineáris bajnoka, Joe Louis, aki nem csak megnyerte az előző tulajdonosa a címet, de egyesült a kezében minden fontos címeket az idő - NYSAC, NBA és a „Névtelen”.
A „lineáris bajnok” megjelent régen a bajnokok ment veretlen, mielőtt bárki supertyazholovesov sikerült visszaszerezni a bajnoki címet, miután az elvesztését, és mielőtt a 70-es, tenyésztett szövetségek és egyesületek. Jelenleg két fő koncepció „lineáris bajnok” okozta ezeket az eseményeket, kétféleképpen határozza meg a bajnok vonal.

Meg kell jegyezni, hogy a jelenlegi szakirodalom boksz uralja szakértő meghatározására szolgáló módszer lineáris bajnok. Szerint a leggyakoribb szempontból nevezhető a gyerekek megállapodás hiányában az ő logikája és értelme, az utolsó bajnok a sor kezdődött 1956-ban, és Floyd Patterson befejezett Lennox Lewis. Azaz, csak Lewis jelenleg aktuális lineáris bajnok.
Miért van ez a szempontból a gyermekek? Kezdjük azzal, hogy 1959-ig, Patterson nem nyert semmilyen képviselője Bajnokok sor, és az első alkalommal, hogy ő tette, amikor legyőzte a győztes. Kiindulópontként a nagy dinasztia a bajnokok, amelyek közül néhány rögzített Ali és Tyson vett elismerése abszolút bajnok Patterson nyerni a meccset a megüresedett cím 1956-ban. Ez az alapja a jogi megközelítést fogadtak el. Azonban a döntést a szakértő Ivanov a helyzet 1978-ban, egy hasonló helyzet 1955? 1978-ban, az első alkalommal volt a felbomlása az abszolút bajnoki címet két részre történetében a nehézsúlyú boksz - a WBC és WBA.

Bokszvilágtanács nem ismeri fel a re-mérkőzés Ali - L. Spinks, és a szempontból a WBC, vagyis egy jogi szempontból, Ali nem nyer 1977 óta - tehát Spinks az utolsó lineáris bajnok. Ivanov elismerte Patterson lineáris bajnok 14 hónap után, mint Marciano (az utolsó képviselője Bajnokok vonal Schmeling Sharkey-Carnera-Baer-Braddock Louis Charles Walcott-Marciano) töltötte utolsó harcot. Ezzel a logikával, fel kell ismernünk az átadása lineáris cím harcot Spinks Coetzee, lezajlott 16 hónapon belül az első találkozó, Ali - Spinks. Azonban a gyermek agya nem látja ezt baleset, és Ivanov bejelenti az új lineáris bajnok nem Coetzee, és Holmes, aki 1980-ban, mint a WBC bajnok, legyőzte Ali, akinek nem volt neve. Sőt, Ali idején a találkozó Holmes újabb, mint Spinks, a WBA bajnoka - a Szövetség, amely soha nem ismerte Holmes, sem a bajnok vagy versenyző. Egy nemrégiben WBC bajnoka, miután Ali pontosan L. Spinks. És kiderül, a szakértő Ivanov egy helyen a kiemelt veszi jogi meghatározásának módszere lineáris bajnok, és a többi - gyermek.