A evropu- a traktoron! „Moszkva” verte a csapat a minszki Traktor Plant

INTÉZET TRACTOR

MTZ-RIPO és a „Moszkva” sok közös: a klub a fehérorosz fővárosba áll a nagy ligák összes évad. Akárcsak a „Moszkva” a közelmúltban - a gyári csapat: A név jelentése a minszki Traktor Plant. De a második rész - a republikánus Szakképzési Intézet (RIPO) - nézd, látod, szokatlan.

- A csapat jól indul a bajnokságban, de aztán MTZ „fekete sáv” - mondta Andrei Chernyshov. Vityebszk „Lokomotiv”, aki most a fejét. - Azonban, képesek voltak megszakítani az első mérkőzés a Intertotó Kazahsztánnal „Shakhtar” verte 5: 1.

- „Moszkva” - a csapat egy jó választás a játékosok. Vannak eredménye - ezekkel a szavakkal: „polgárok” intette a vezető edző „Dnyeper” Oleg Protasov. Az ő osztályokon, aki belépett a versenyt az UEFA Intertotó-kupa, „polgári” játszottak egy hete egy barátságos mérkőzést.

Ami a jövőt illeti, azt mondhatjuk, hogy „Moszkva” ért el elfogadható eredményt, de a játék nem elégedett a mentor. Az első félidőben szinte nincs pont. Hector Bracamonte első felében, játszott támadás Dmitrij Golubov, és újra nem pontszámot. Nem lehet, hogy megkülönböztessék magukat és a másik Dmitry - Kirichenko - megjelent a pályán a szünet után. De Szergej Semak játszott csak az első félévben - Leonyid Slutsky elégedetlen volt a tetteiért, és adott egy esélyt, hogy egy fiatal diplomás a klub Pavel Golyshev.

A második cél a problémák nem okoz - a római Adamov. helyettesítő, zajlik a mezőbe, és nyomja alá tekert.

A meccs után, a fehérorosz labdarúgók a klub öltözött fekete öltönyt és piros nyakkendőt, gyorsan felszállt a buszra, és sietett haza. Már jövő vasárnap - a visszavágó Minszkben. A „Moszkva” előtt elfoglaltsága - tegnap tartott vegyes összetételű kupa mérkőzésen a „Terek”, és szerdán már játszik „Shinnik”.