7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2018, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Szeretem, hogy megöli a ritka szörnyek, amelyek nagyon hosszú spawn. Igazából élvezni várakozás, és nem tudom mondani, mennyire boldog vagyok, hogy - a cég Blizzard ismét hozzá a játékhoz nagyon ritkák mob. Ez az érzés - ha ennyi várakozások van egy cél, akkor nem, de örül.

A Pandaria, ívik időzítő a legtöbb „ritka” mob nagyon kicsi volt, még csak nem is lehet nevezni a „ritka”. Nem volt „elveszett idő protodrakoa” nem Eonaksa. Alani jó volt, mert volt egy csepp 100% -os, de én soha nem találja az idő, hogy kellene farm szilánkok neki.

A Draenor több tucat ezüst sárkányok minden egyes zónában, hívják őket „matrica”. Ezek valójában meglehetősen gyakori, még jobban, mint „ritka” a Pandaria (ők is elveszítik az ezüst sárkány portré után, miután megölik őket). Az biztos, hogy van egy nagyon jó lehetőség, hogy csökken, és meglehetősen érdekes zsákmány. Valahogy nem volt ideje vagy kedve, hogy megtalálja őket a béta, és mondja el nekünk róluk. Azok számára, akik nagyon érdekel ez, akkor többet a wowhead, van néhány hihetetlenül részletes cikket róluk minden zóna Draenoron. Neves zsákmány kártyák, screenshotok, hogy van ez az egész. Osztottam őket zónák:

Egész Draenoru hét, nos, hét igen ritka hátasok lehet dombornyomott. A legritkább, közülük hatan van egy 100% -os eséllyel ütni a hegyen, hogy bárki, aki részt vesz a gyilkosság. Hetedik csepp - ez az egyik hegyen, amelyet akkor kell rolit. Mindegyik szerelvény, úgy néz ki, pontosan ugyanaz, mint a ritka mob akivel esik.

Ha találkozik egy ilyen ritka tartók - Kérem be róla, és várja meg a többi játékos, úgy, hogy részt vesznek veled a gyilkosságot. Ezek nagyon ritkák mob tényleg nagyon hosszú spawn időzítő.

Közben, ahogy játszottam a béta vagyok szerencsés, én személyesen találkozott hat hét legritkább mob. A rendszer segítségével a többi játékos, én is képes információt szerezni a hetedik, aki soha nem mutatta a csúnya arcát, hogy a zárt béta teszt.

Megmondom egy kicsit mindegyik, az én szintjén.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Toropun - 93 elit szintjén noncorrosive Talbuk legalább két ismert pont a spawn Shadowmoon völgyben. Meghalt nagyon gyorsan a karakterem (100 szint) kezében van. Azt feltételezik, hogy sokkal nehezebb lesz a 90 szint a lengő a környéken.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

A tárgylemezeket - elit szintjén 93, rozsdamentes vadkant 674k x és legalább egy megerősítést spawn egy gerinc jég Tűz. Ahogy Toropuna, ez elég könnyű megölni a 100 szinten. Úgy tűnik számomra, hogy ölni szólót, nem nehéz, még a 90-ik szinten.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Pud ököl - 95 elit szintjén, agresszív Küklopsz a 1302k x. Töltöttem sok időt a várakozás, él a táborban Cyclops a beta (beszélek, napok, a sok nap), de még soha nem fogott még egy pillanatra ezt a lényt. Nem tudom, ha én ennyi ideig várt rá hiába, vagy egyszerűen ocheeeeeeeeeen nagy spawn időzítő, de nem akarta, hogy mutassa meg a csúnya arcát.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Silfida - elit szintjén 97, rozsdamentes folyó állat legalább két pontot spawn megerősítette Talador. Ez - az első ritka, egy meglehetősen nagy mozgásteret egészségügyi hogy én találkoztam (és én egy screenshot MDM elfelejtettem, de biztosíthatom, hogy ez nagy). Öld meg a fenevad solo 100 szint nagyon egyszerű volt, de volt egy kis időt.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Luk'hok -----> kezdeni csepegtető Foltos lugopotam
Két ritka mob, aki elkezd csökken tartóknak Nagrand. Az alábbi képen a két mob.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Luk'hok - 100 elit szintjén nem agresszív Elekk a 2935k x. Ő legalább két megerősítette spawn pontok körül a szurdok sziklái Nagrand. Láttam bluzhdayuschiym egy kis területen, hogy az északi-szurdok, nem messze az úttól. És csak úgy találtam, hogy a keleti Gorge - közel a goblinok vannak. (Lapozzunk lefelé, van egy térkép. A spawn pontokat narancs színnel).

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Nacka hangosan egy elit 100-szintű, nem agresszív, a 4892k xn. Az összes ritka mob, hogy én találkoztam, ez elvitt több mint minden alkalommal, hogy megöli. A karakter 100 I megkövetelt szinten szilárd 10 percig. elpusztítani. Amennyire én tudom, ő is megerősítette spawn pont keletre az előőrs Mok`gol. (His spawn van jelölve egy piros marker az alábbi térképen).

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Tettem hozzá az utolsó Knock-karoshi, mert egyedülálló a tény, hogy nem indul el csepegtető tartó minden résztvevő számára a gyilkosság. Knock-Karos indul leválasztása hegyén, amely a csoport lesz, hogy roll. Bár ez a hegyen látható az adatbázisban van társítva GROUP egyik dévák egyszer azt mondta, hogy ez az, hogy ez nem fog megtörténni, miközben ez hirdetést az aukciós ház. Azt hiszem, hamarosan lesz többet tudni róla.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

Knock-Karos biztosan nem gyenge NPC. Ez a szörnyű szürke farkas - szintű elit 102 nagy készletek 10471k egészségre. Lehetetlen, hogy megöli szólót. Próbálok megtenni, akkor végzet, hogy gyors halált. A béta igényel nagy csoport 30 embert ölni.

7 új ritka tartók a Draenor! November 9, 2014, addons a wow, wow légió útmutatók 7

A közeljövőben lesz egy csomó információt róluk már az élő szerver, és várt.

Kapcsolódó cikkek