Magdalena Neuner

Sport karrier [szerkesztés]

A következő szezonban hozta Magdalena három vezető világbajnoki trófea (Ostersund sem volt azonos a versenyt a tömeges rajt és a német váltó csapatot -. A relé és vegyes páros), a győzelem az egész világbajnokság és két kis kristály gömbök (a sprint futam és versenyt egy általános start).

Vancouver

Debütált olimpiai verseny - 7.5 km sprint a Magdalena, a játékosok, hogy menjen a távolság, volt egy jó esélye van a győzelemre. De a baklövés elkövetett második lőtér, végzetes volt. Az időt töltött a folyosón a büntetést kör, késleltetett olimpiai diadal Neuner, elveszti a végén a képviselő Szlovákia Anastasiya Kuzmina és öt tizedmásodperccel. [4] Az eredmény a verseny a Magdalena nyerte az ezüstöt olimpiai érem.

Legmagasabb pozíciót a sprint engedélyezett Neuner kezdete előtt az üldözés a verseny között lenni a fő kedvenc. Előrejelzések szakértők fizetett ki - két büntetés négy tűzvonalban megelőzve Neuner Kuzmina, kezdje az első helyen, és megnyerte az aranyérmet, és a címe olimpiai bajnok. [5]

Ismételjük az olimpiai diadal Magdalena sikerült öt nap - a második győzelem az Olimpiai Park Whistler ő nyerte részeként a versenyt a tömeges start. Ragyogó sí képzés és hibamentes lövés az utolsó lőtér hagyjuk Neuner, nem tartalmazza a tanfolyam a verseny az első hat, megelőzve a célba egy szegmens képviselője az orosz nemzeti csapat Olga Zaitseva és honfitársa Simone Hauswald és megnyeri a második olimpiai „arany” pályafutását. [6]

Különben is, egy diadalmas teljesítmény Neuner nem maradt észrevétlen a Nemzeti Olimpiai Bizottság a Németországi Magdalena oda egy nagy megtiszteltetés, hogy szolgáljon a zászlóvivő a nemzeti csapat a záró ünnepségen az olimpián. [8]

Az összefoglaló statisztikákat szezonális előadások [szerkesztés]

Az első szakasz a szezon tartott a svéd Ostersund. Magdalena kénytelen volt kihagyni betegség miatt. [9] Ezért jelenteni előadásainak végezzük a második szakaszban, amely került sor az osztrák Hohfiltsine. Beszéde Magdalena Ausztriában nem tekinthető sikeresnek - a sprint és tartott az eredmények elérése hozta Neuner 29. és 28. helyen volt.

A harmadik szakaszban, amely tartottak a szlovén város Pokljuka hozta Magdalena első évad dobogóra - a harmadik helyen a sprint futam és 2. a törekvés versenyt. Az egyéni verseny Neuner nem befejezni az első tízben, befejező 18. helyen.

A következő lépés, ami történt Oberhof, Németország. Neuner ismét kénytelen kihagyni, mert egy hátsérülés az ő bemelegítés az első futam előtt. [10]

A második „otthon” szakaszban lezajlott ezúttal Ruhpolding. Magdalena tudott duplázni (a sprint a versenyben egy általános start) mászni a harmadik helyet a dobogón. Azonban a pozitív benyomást a Neuner hazai pályán voltak kenve relé hiba.

Az utolsó előtti olimpiai hatodik szakaszban a Highlands, az olasz Antholz-Anterselva. Magdalena lett diadalmas. Az egyéni verseny az első alkalom ebben a szezonban emelkedett a legmagasabb lépést a dobogóra, ami egyben az első győzelem a karrier az ilyen típusú versenyzést. Lena megmutatta kiváló sí előkészítése, és annak ellenére, hogy három büntetés perc, jöjjön a célba elsőként. A sprint futam, ő ismét bizonyította kiváló sí előkészítése és ismét hibázott, megelőzve minden versenyző, így töltve ki a 16. egyedi győzelem a World Cup. Amint azt az eredmények a sprint futam üldözés, Neuner volt esélye, hogy dolgozzon a színpadon egy mesterhármast, de hiányzik az utolsó lőtéren hagyjuk barátja a csapatban megelőzve Andrea Henkel Lena és nyerni.

Magas pozíciókat Neuner (5. hely a sprint futam és 2. a törekvés) szakaszban a finn város Kontiolahti. indult egy kicsit kevesebb, mint két héttel az olimpia után. Ezek lehetővé tette, hogy a szakadék a fő rivális a harcot a nagy kristály gömb, svéd Helena Jonsson 32 pontot és megszilárdítani a vezetést az összetettben világbajnokság.

Az utolsó előtti szakaszon a szezon tartott Holmenkollen, Norvégia. Neuner elfoglalták a negyedik pályafutása kis kristály gömb (ezúttal - a bajnokságban törekvés versenyek [11]). Emellett Magdalena harmadik alkalommal ebben a szezonban podyalas a dobogóra a versenyt a tömeges start. Mielőtt a végső fázisban szeparáló a legközelebbi Lena presledovatelnitsy az összetettben, honfitársa, Simi Hauswald. kiiktatott miatt három győzelem a szakaszában Helena Jonsson. Ő volt a 42 pontot.

Az utolsó szakaszban a szezon tartott Hanti-Manszijszkban. Magdalena ismét elnyerte a tömeg indul a verseny, ami lehetővé tette, hogy megnyerje nemcsak a második szezonban egy kis kristály gömb, hanem egyre 933 pontot a második kérdés magának a végső győzelem a teljes vb. [12] Ezen túlmenően Neuner, a válogatott a német csapat, megnyerte a vegyes váltó, ami történt ebben a szakaszban a világbajnokság. [13]

Listája díjak Magdalene szezonban:

• Ostersund, Svédország
    • Egyéni verseny: 3. hely
    • Sprint: 3. hely
  • Hochfilzen-II, Ausztria
    • Relé: 1. hely (a harmadik szakaszban a csapat)
  • Ruhpolding, Németország
    • Relé: 1. hely (4. szakaszában a csapat)
    • Sprint: 1. hely
    • Vegyes: 1. hely (2. szakaszában a csapat)
  • Pyeongchang, Dél-Korea (vb)
    • Relé: 2. hely (a 2. szakaszban a csapat)
  • Vancouver, Kanada
    • Sprint: 2. hely
    • Relé: 1. hely (2. szakaszában a csapat)
  • Hanti-Manszijszkban, Oroszország
    • Pursuit: 1. hely

• Pokljuka, Szlovénia
  • Oberhof, Németország
    • Race tömeges start: 1. hely
    • Relé: 1. hely (a második szakasz a csapat)
  • Ostersund, Svédország (VB)
    • Vegyes: 1. hely (a második szakasz a csapat)
  • Pyeongchang, Dél-Korea
    • Mass kezdete: 2. helyezett

Az eredmények szerint a világbajnokság, amely abból állt, kilenc szakaszában (beleértve a világbajnokságon az olasz Antholz-Anterselva) Magdalena Neuner került 4. hely az összetettben (720 pont). Az elmaradás a győztes Andrea Henkel elérte a 150 pontot, a befejező harmadik helyen Anna Carin Olofsson - 140 pont. Előnyt legközelebb üldöző, Firenze Baverel-Robert. Ez volt 49 pont.

Az első teljes szezonja volt, Mária Magdolna több mint sikeres volt, annak ellenére, hogy kiderült, hogy érdektelen indul a vb: az egyetlen siker elejéig az „arany klasszikus” (. Három lépcsőben Oberhof, Ruhpolding és Antholz-Anterselva) volt ezüstérmet a relé Hochfilzen, Ausztria. Az első győzelmét pályafutása alatt jött a sprint futam Oberhof, de kezdete előtt a világbajnokság, annak ellenére, hogy egy pár sikerek kevesen vették komolyan a lehetőséget részvétele Magdalena a harc az érmeket a bajnokságban. Különösen meglepő volt két győzelem egymás után a sprint és a törekvés, és az első verseny a Magdalena nem tette lehetővé egy miss és létrehozott olyan nagy lemaradás az ügyészség a verseny, ő magabiztosan fejezte be oda először, annak ellenére, hogy négy hiányzik a lőtéren állva. Harmadszor aranyérmes sportoló nyerte részeként a női váltó csapat Németországban. Sorozat győzelem és dobogós után is folytatódott a világbajnokság. Különösen sikeres Magdalena lett a végső szakaszban a szezonban Hanti-Manszijszkban. 1 győzelem és 1 második helyet. Másrészt, számos hiányzik a forgatás, és bízik a teljesítmény a versenytársak nem engedte fölé emelkedni negyedik helyet a teljes vb. bár igazolt potenciál nem hagyott kétséget a képességét Magdalena harcolni minden a legjobb helyeket és a biatlon címeket.