Hogyan védje haza bűncselekmény

A bonyolultabb élete - minél több egyének büntetőjogi tendenciák jöhetnek szóba egyszerűek, de a törvényes módja, hogy javítsa a pénzügyi helyzetet. By the way, része a támadók megy a bűncselekmény és az izgalom. Ellenük a saját kell telepíteni acél ajtók, amelyek megvédik ellen meglepetés és támadások a tulajdon. És érdemes tudni néhány egyszerű ötleteket és megoldásokat, amelyek tovább megvédje magát és szeretteit.

Ez amellett, hogy a vár?

Alaposan véd a támadó, persze, lehetővé teszi, hogy az acél ajtót. Eltekintve azonban attól, megbízható zárat több fémcsapoknál kell tenniük több intézkedést betörő.

Természetesen az alapvető védelmet nyújt tervezési és vandálbiztos ajtózárak. Szintén vandálbiztos tulajdonságok és a film, amely alkalmazható az opcionális szokásos üveg műanyag ablakok. De rács, másrészt ritkán segít betörő - miután költséges lehetőség közül „harapás” 2-5 percig, és olcsó rács - és kevesebb, mint egy perc alatt!

Leggyakrabban a lakosok megismerhetik a hackelés és próbálják kideríteni a hiányosságokat a terveit a „tényleges”, és csak ritkán senkit, de a barátok elismerik különösen annak szükségességét, hogy megvédje a házat. Íme néhány módszer, hogy megvédje magát és a tulajdon.

A legveszélyesebb, mellesleg kell tekinteni rablók az első csoportban -, mert a szélén a túlélés, és gyakran „mindenre készen”. A legvalószínűbb, hogy nem túl rémült, ha a ház lesz a lakók - a hátrányos helyzetű emberek képesek kockáztatni, vagy nem kevés, hogy értékelje a tetteik következményeivel.

Annak érdekében, hogy nekik ellenállni, az ajtónyílás kell beépíteni, hogy -, hogy lehetetlen volt kiütni csapást. Előnyös kialakítás az ajtó blokk jobb választani egy csavar, a külső burkolatok és acél veranda az ajtólap.

Szintén fontos a védelme a meglévő a csavarok végére része az ajtókeret. A zár van szükség a készülék, amely véd a behatoló idegen tárgyakat, mint a zárak és Motura csak még páncélozott ajtó lesz igazán védett.