Hogyan töltse ki a jelentkezési lapot a támogatási verseny, UNT, támogatások, hivatalos dokumentumok, UNT, PGK,

JELENTKEZÉSI LAP A VERSENY

1. adódnak1. üres cellák felső vízszintes teli családi nevét a kérelmező. Az egyes levél nevek színes körök megfelelő betűket, jelzett a sejtekben.

2. A 2. szektor is az üres felső sejt tele ICT vízszintesen feltüntetett pass belépő. Az egyes ábra színes körök megfelelő számjegyek azonosított sejtekben.

3. A 3. szektor az üres cellák tele vízszintes tipográfiai bizonyítvány száma. a pályázó által kibocsátott. Az egyes ábra színes körök megfelelő számjegyek azonosított sejtekben.

4. A 4. szektorában illik az üres cellák színezett és becsült átlagos pontszám a tanúsítvány (bizonyítvány, diploma), mint a tizedes tört. 1 cellában beleillik a szerves része, és a sejtekben a 2. és 3. táblázatban az alábbiakban színű és illeszkedés tized és századok részek átlagos pontszám értékelést.

5. Az 5. szektor kérelmező kitölti a képzési formában. hol akar tanulni.

6. Strip 6, 8, 10, 12 - ezekben az ágazatokban a verseny a felső üres cellák, amelyek belépnek a belépő, és kitölti körök digitális kifejezést 1,2,3,4 - specialitás. amelyen ő kíván képezni a támogatás hatálya alá.

7. Sector 7, 9, 11, 13 - a szektor a verseny, amelyben a cella üres felső kérelmező és írja be a kódot kitölti az egyetemen, ahol akar csinálni, és megtanulják a támogatás megfelelő specialitás.

8. Az ágazatban 14, 15, 16, 17 kitölti a kérelmező bizonyos előnyöket. hogy ő. Ha a kérelmező nem rendelkezik a fenti előnyök, hagy bögrék nyílt.

9. sektore18 kérelmező kitölti egy kört, ha érettségi bizonyítványt állított ki (bizonyítvány, diploma) kitüntetéssel.

10. Sector 19 festék alatt a pályázók, akik betöltötték „Altyn Belgi”. Például:

11. Sector 20 festék alatt a pályázók, akik a nyertesek köztársasági és nemzetközi olimpiai és tudományos versenyek iskolásoknak általános tantárgyak (Diploma I, II, III fok) a folyó évre, valamint a győztesek nemzeti, nemzetközi versenyek és sportversenyek az elmúlt három évben (diploma I , II, III fokozat).

12. Sector 21 festék alatt a pályázók, akik tulajdonosai elővásárlási jog, azaz, birtokosai „Altyn Belgi”, valamint a nyertesek köztársasági és nemzetközi olimpiai és tudományos versenyeken általános tárgyakat idén és nyertesei köztársasági és nemzetközi versenyeken és sportversenyeken az elmúlt három évben, abban az esetben, ha a profil választott témája specialitás beleillik a profilba egy tárgy szerint hogy ő a győztes.

13. A 22 szektor, a felperes rámutat, és megtölti a poharat digitális kifejezést tárgyak olimpián, a tudományos versenyek szakaszok teljesítő versenyeken.

14. sektore23 belépők Art, ők helyezni szerzett pontot az első és a második vizsga kreatív és fesse át a megfelelő körökben. Például:

15. Sektor24 kitölti és kitölti a technikai titkár.

16. ágazatban 25 görcsök és festett kódod, amit nyilván a kérelmező.