Alexander Ufimtsev holnapi meccset - az élen - traktor - egyszerűen meg kell nyerni!

Mi a baj a csapat Valery Belousov? Miért a harmadik mérkőzés a sorozat Cseljabinszk fogatlan adta a győzelmet Omszk, bár a „Vanguard” - nem a csapat, amely előtt nem szabad lemondani?

Az értékelés során a szakértői meglehetősen súlyos:

„Elég unalmas játék -. Részünkről Omszk sokkal frissebb csapat folyamatosan támadták előtt a játékosok nem látják a szenvedély, az apátia néhány Itt a nyugati, lásd SKA veszít, de egyértelmű, hogy meg akarják javítani a helyzetet, és ... mi nem értem, hogy mi történik. Garnett hiányzott csak egy cél, de elvesztette! nem volt semmilyen támadás vagy védekezés. Mi, „traktor” nincs védők és a támadók? most még a labdarúgás egy ilyen számla ritka. nehéz csapadék. Lean, unalmas játék Sőt, Garnett játszott egy „-. az I. Sándor imtsev.

Emlékezzünk, az első alkalommal ebben a rájátszásban játék „Traktor” nem szerzett semmilyen céljait. Csak, és a győztes, a korong második időszakában a kapun Cseljabinszk 22 perc, elküldte a játékos, „Vanguard” Szergej Kaliningrádban. Miért „traktor” elveszett? Miért Cseljabinszk tegnap nem tudta megtalálni a legfontosabb, hogy a védelmi Omszk? Miért Omszk nyerte az egyik dobás? „Traktor” fáradt volt? Nincs ideje, hogy visszaszerezze, vagy „Vanguard” már leütött egy csapat lelkileg?

A postgame sajtótájékoztatón Valery Belouszov- mondta, hogy a csapat csak szükséges pontszámot, de az ellenfél nem hagyja, hogy csináld. Így lesz egy shake-up és kikérdezés a játékosok.

„Ez szégyen elismerni 0 :. 1 végén a harmadik időszak tudtuk még a pontszám, de nem játszottunk négy kapcsolatok, és csak a végén ment három vezetők úgy vélik, hogy a jég jobban kellene, hogy ne hagyja, hogy a ellenfélnek Kuznyecov .... ő más volt, mint maga lejátszották az utolsó mérkőzés, fáradt, de ez jégkorong, ez a rájátszásba, ahol nem gondol, hogy fáradt ősz legyen a célja ....! „- idézte Valerij Belouszov- hivatalos oldalra HC” traktor”.

Most a sorozat 2: 1 javára Omszk „Vanguard”. A következő meccset az „élcsapat”, „traktor” kellene minden áron.

. „Van hová menni holnap meccs lesz a legfontosabb ő és Omszk is nagyon fontos, ha ..” traktor „tér haza a pontszám 1: 3 a sorozat, ez is hadd megbocsátani a szurkolók és a játékosok, én szeretem.” Traktor”, de ez -Szóval holnap kell radikálisan megváltoztatni. szükségünk van a második szél. „Vanguard” nem a csapat, amely tudja átadni. „traktor” bármire képes. meg kell, hogy együtt, és azt mutatják, hogy mit tehetnek. szükséges lesz dühös, és adja meg ezt a mérkőzést, mint az utolsó harc „- mondta Alexander Ufimtsev.

Holnap Omszk valóban alapvető és kulcsfontosságú mérkőzés ez a sorozat a konfrontációt. Ez jégkorong, itt minden lehetséges. Cseljabinszk szurkolók hisznek az ő csapata.

Bármi volt holnapi mérkőzés, a következő játék kerül sor Cseljabinszk. Mától kezdődött jegyértékesítő az ötödik mérkőzés a sorozat.