7 főbűn a nők, akik nem akármilyen - boldog nő

Hagyd abba, asszony!

Minden nő szeretne az életében volt egy ember, aki értékelni fogja, a tisztelet és öröm. És amikor úgy határoztunk, hogy nem fog elengedni sehova a boldogság, akkor és kalandok kezdődik.







Női trükk - a munka, melyben meg kell tanulni és tanulni. De vakmerőség nagyon káros neki ugyanaz. És ha a hiányosságok az ember el tudja fogadni, vagy megemészteni, akkor a manipuláció nem valószínű, hogy egyetértenek.

7 főbűn a nők, akik nem akármilyen - boldog nő

Van legalább 7 női halálos bűnök, amelyek nem képesek megbocsátani valakinek.

1. „És milyen autót vezetsz? A lakás? És vesz egy bunda? "

Valóban. Lehet, hogy részt? Nem vagyok ellene a szőrzet, de meg kell érteni, kedvesem, nem tudok élni egy késsel a torkán, és minden nap úgy dönt, hogy mit adnak: a pénzt vagy életet?

2. Méz, én nélkül nem lehet!

Ó, milyen szép - érezni szeretett nélkül a szó szoros értelmében nem kapott levegőt. Hónap szép. Két. Aztán - minden. Aztán rájössz, hogy már nem tud szabadon lélegezni. Fülledt nő lóg a nyakadon nehéz kő áldozati szeretet.

7 főbűn a nők, akik nem akármilyen - boldog nő

3. Igen, honnan tudom, hogyan kell fizetni a bérleti díjat?

Valóban. Korábban azt tette az anyja, és most kéne csinálni. Fizetni a számlákat, hívja a vízvezeték-szerelő, dokumentumok begyűjtése a vízumok, foglalhat szállást, jegyet, vezetni, hogy rögzítse a gyermek a kertben ... Mert ez - egy gyerek is. 60 kilogramm infantilizmus. Nem tudja csinálni az egészet, mert nem tudom pontosan, hogyan. És félt. A bank gonosz nagynénje, vízvezeték-szerelő beszél halandzsa, szállodai alkalmazottak - angolul, de nem érti meg, mint halandzsa, és a forgalom - ez mind valamiféle párhuzamos univerzumban, ebben a kényes virág nem képes megérteni a bonyolult jogszabályok. Milyen szörnyű élni! Me. Félek élni magát, és a nő.







4. A fia került a harcot egy lánnyal újra!

Fiam! Hurrá, van egy fiam! nem volt korábban. Korábban úgy volt, a fia, aki semmiképpen nem bízik bennem. Vagyok kényeztetve. Mártózzon forró vizet, enni az „instant tészta”, elveszett a plázában, tanítani rossz. Ő egy anya, és én csak a járókelőket. De amint a gyermek növekszik, és kezd balhé, megtöri a szabályokat és a bajt - így azonnal a fiam. Minden bennem. Vagyok a hibás. Én egy kicsit, hogy mit adott neki egy hibás génkészlet, így még nem emelt. Tehát ez az egész az én hibám - és megoldani a problémákat. De várjunk csak, te nagyon jól, és nem adja meg nekem ... éneklek „Ó, mindent!”

Manipuláció szex - a legszörnyűbb bűn, ez az ember megmondja, hogy minden. Ha megkérdezzük, természetesen. Csak ő nem magyarázza meg, miért, hiszen nem tükrözi. Csak tudja. Az ég kék. A víz nedves. Használja a szex, mint egy eszköz a zsarolás - greshnovato. De kötelességtudóan száműzték a kanapén. Újra és újra. És azt várta hívták az ágyon. Valószínű, hogy nem házas. Ó, hogy ő, a gazember. Ez nagyon egyszerű. Ha egy nő azt mondja: „Adok, ha jól viselkednek, és ha nem - nem adnak”, - a szenvedélyes szexuális szerelmes beléd, ő nyilván nem akar. Nos, nem akarja - ahogy szeretné.

6. Jössz mert feechka

Kell, nem csak a pénz, a pokolba velük, a pénz, ez a lehetőség áll rendelkezésre az alapváltozat „normális srác, egy közönséges” modell. Én mindent! Szórakoztatás, mert unatkozott. Vigyázz, mert ő egy lány. Mindenesetre tisztázatlan helyzetre, dobott mindent, és vegye fel a fogantyút, mert szegény macska. Nem kellene az életed. Egész életemben - egy gyengéd feechke szolgáltatás. Nos, én, és te, te valami, amit kell? Bármi nem kellene. Az ő feladata a földön - ragyogást létüket az én értéktelen, unalmas életet él. Mit csinál ez az? Ez nem semmi. Csak a szárnyak byak-byak-byak-byak.

7. Majd megváltoztatni a: borotválkozás, mosnom, álruhában - lesz egy normális ember!

Ha férjhez - elfogadom, amit kaptam. Minden fiatal hölgy egészét, ez az. Aztán, persze, én is kiáltani: „Hol volt a szemem, amikor ültem a kormány mögött a porszívó!” De, sőt, túl későn inni ásványvíz: nőtte - nőtt. Vagy nem veszik, akkor adjon vagy vegyen, de aztán nem Noah. Nem így az asszony, ó, nem! Nem mintha nem is elégedett a végső termék, amely kaptak - nem tartják, hogy vége legyen egyáltalán. Man - ez egy ilyen tuskó, tuskó a Homo sapiens. Kivágandó baltával, hogy módosítsa a fájlt, lengyel, festék, száraz, lakkok, és akkor talán nem szégyelli megmutatni az embereknek.




Kapcsolódó cikkek