5 módon, hogy egy bootolható USB flash meghajtót a Windows 10

Bootolható flash meghajtó ablakok 10 5 különböző módszerekkel. Ha aggódik a Windows telepítését 10. vagy sem, csak azért, mert nem tudja, hogyan lehet létrehozni egy bootolható USB flash meghajtót, majd emlékezni ezt a cikket. A legegyszerűbb - az első út, de én inkább az összes ugyanazt a programot Rufus.






A módszer №1. Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10 MediaCreationTool

A megfelelő módja Windows betöltéséhez 10 - ez MediaCreationTool segédprogram Windows 10 a Microsoft. Ez az eszköz egyszerűen egy ajándék, hogy minden szerelmeseinek az egyszerűség. A segédprogram lehet letölteni az irodában. Microsoft iso képet az oldalon minden Windows 10 verzió és bit mélységben. Csakúgy, mint egyszerűen létrehozhat egy bootolható USB flash meghajtó néhány kattintással. Talán - ez a legegyszerűbb módja annak, hogy hozzon létre egy bootolható USB meghajtót a Windows 10, ha nem a Windows 10 képet.

Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10 MediaCreationTool

Elindítása után a segédprogram, töltse le az első eredeti kép iso 10 ablakokkal

Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10 MediaCreationTool

Mint látható alább, akkor pont a stick (nem ISO-fájl) és a Windows 10 telepített indító médiát és az azonnal indítható.

Figyelem! Ha majd válassza ki az USB-eszközt -, akkor hozz létre egy bootolható USB flash drive közvetlenül

Boot a Windows 10 és a Microsoft hivatalos honlapja

Miután a fent leírt intézkedések, kapunk egy bootolható USB flash meghajtót a Windows 10 pro vagy otthoni változata. A legegyszerűbb módja, hogy tudom 😉

Ez melkomyagkie nem is szabad, hogy töltse le a Windows Xp látott bootolható pendrive újdonság volt, most van egy csomó módszert, és még ekkor is leírt 5 😉







Módszer №2. Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10 WindowsSetupFromUsb

WindowsSetupFromUsb - egy nagy alternatív program mediacriation eszköz, hanem egy módja a Windows 10, akkor már betöltött.

És akkor van, hogy egy kicsit több benne a felhasználó, mint az első módszer.

Mintegy létrehozása egy bootolható USB meghajtót másik Windows (Windows 10), írtam a cikkben multiboot bot #winsetupfromusb Ha ez a cikk csak a Windows 10, akkor a flash meghajtó lesz indítható a Windows 10.

ISO image Windows 10 letölthető a fenti módszerrel (több képernyőképet)

Módszer №3. Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10 Rufus Program

Rufus programot - egy köztiszteletben programot rám. Rufus program által támogatott sok éven át, ő követte volna, és ez is nagyon egyszerű és kényelmes. Hogyan lehet, hogy egy bootolható USB flash drive a Windows 10 Rufus, leírtam a cikkben bootolható flash meghajtó a Windows 10 + UEFI

Módszer №4. Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10 a Windows 7 USB / DVD Download Tool

Windows 7 USB / DVD Download Tools - a program létrehozásának bootolható flash meghajtók Windows 7, Windows 8.1 és Windows 10 A program szintén nagyon egyszerű és könnyű.

További információk a Windows 7 USB / DVD Download Tools mondtam a cikket bootolható flash meghajtó a Windows 8 + UEFI (második módszer)

Módszer №5. Bootable flash drive a Windows 10, csak dobott fájlokat.

Ehhez a módszerhez szükség van egy ISO image Windows 10. (a terhelést le az első módszer)

Először is, menj a számítógépre, majd formázza az USB flash meghajtót FAT32 formátumban.

Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10, csak dobott fájlok

Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10, csak dobott fájlok

Ezt követően nyissa meg a képet a Windows 10 iso formátumban WinRAR programot (ahol letölthető WinRAR)

Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10, csak dobott fájlok

Most nyissa ki az ISO fájlt WinRAR és kivonat fájlokat a mi kibír. Ezt követően, a teremtés bootolható USB flash drive-ot kell kitölteni és használatra kész

Jelölje ki az összes fájlt - válasszuk a Letöltés és megmutatják a bot, majd az OK gombra

Egy bootolható flash meghajtó a Windows 10, csak dobott fájlok




Kapcsolódó cikkek