5 Mega-tipp, hogy a férje boldog, én - egy nő - egy nő

Van egy csomó tanácsot a női magazinok, női oldalak, hogyan tedd magad boldoggá, szereti, és hogy akkor lehet boldog, ha nem boldog a kedvenc? Nálunk nem csak tanácsokat és tippeket MEGA-csuklós „közös kerekasztal szem előtt.” Works! Tesztelt embereken!

5 Mega-tipp, hogy a férje boldog, én - egy nő - egy nő

1 tanácsot, hogy megértsük, mi az ember boldogsága.

Mit jelent az, hogy - a férfi a boldogságot? Ki ő boldog ember?

  • Elégedett az alapvető szükségleteket.
  • Csak boldog élet, teljesen elégedett azzal, amit elért.
  • Amikor az ember a belső harmónia minden hobbi, a vállalkozások és a kapcsolatok.
  • Magától értetődő, a család, a feleség odafigyel csodált és támogat.

2 tanácsot, hogy megtudja, hogy a különböző követelményeket a felesége, hogy férje, a férj a feleségének. Hogyan és miért?

  • ez a két ellentét kell „alkotják a világ”
  • kapcsolatok épülnek mély alapot,
  • megtalálni a közös követelmények egymással.

Minden mértékkel: a mi női természet - munkára ösztönző „örökmozgó”, ahelyett, hogy feküdt a kanapén.

Indokolja a várakozásokat: a házas, mint egy kőfal, viselni a kezét, elkényeztetett, döntéseket védte.

Nem saját követelményrendszerét,

Ne kifejezni igények

Nem vette észre az elhagyott zokni,

Ne izgasd fel magad semmiért,

Nem kap letette a kis dolgokat.

3. tábla, helyezzék a hangsúlyt, a hogyan, hogy boldog legyek, hogy hogyan lehet rávenni, hogy boldog.

  • Adj egy ember úgy érzi, hogy ő - egy ember nem, hogy neki papucs férj, egyetértek vele, ez nem számít, helyesen vagy helytelenül, hogy a fenti kicsinyes viták, nem kell bizonyítania, hogy igazam van.
  • Men - a nagy gyerekek. Mint anya veszi gyermeke minden olyan intézkedés sérelme nélkül, annak előnyeit, valamint, felesége jobban látni, mint a teremtés, elfog, előre és elromlik a gondolat.
  • Egy ember, mint mi látjuk: a vezér, király, gondoskodó, megcsodálta, tele önmegvalósítás.
  • Egy mosoly, és öröm: hogy ki a munkát, hogy találkozzon a munka, hogy megmutassa, hogy ő szeretett, értékes, hogy emlékezzen a pozitív pillanatokat.
  • Értékelem, amit ő ad, és nem az, amit kell, hogy elmenjen tőle.
  • Trust, a vezető partner a tánc, hogy a partnerek, hogy megfeleljenek a ritmust.

4 tanács megtanulják, hogyan lehet az „első lépés”, hogy kölcsönhatásba lépnek.

  • Ha látni őt, mint a párja, akivel élni egész életében,
  • Merge véleményére mindenki általában igyekeznek vitatott, hogy egymásnak.
  • Segíts neki, hogy megértsék, mit akar.
  • Kezdjük magad, bocsáss meg az első, majd ő lesz hajlandó menni, hogy megfeleljen is.
  • Adj magadnak és neki időt, hogy figyelj, és látni fogja, hogy nagyon érdekes emberek.
  • Értsétek meg, hogy szükség van rá, ne lépjen rá a torok magam, vagy őt.
  • Az ember nézi a felesége folytatta az anyja, hogy támogassa a gondolatok, mint a saját.
  • Adjon helyét a családban, hogy ne vegye a gyermek, és az összes helyet, lehetőséget ad számára, hogy megmutassa színészi és az élvezeti értéket.

5 tipp, hogy úgy gondolja, amit én arra törekszünk, hogy a férjem boldog.

Mi ez ideális az együttélés, amelyre törekszünk, együtt?

  • Boldogság divergens, mint a körök a vízen, ez fertőző, mint egy láncreakció.
  • Amikor a férjem boldog, és az én feleségem boldog és erős családi és egyensúly alakuljon ki.
  • A boldogság a gyerekek, hogy megkapja a legjobb mindent, ez a helyes példája tervezik jövő életben.
  • Kedvéért a társadalom, mások, boldog családi állapot szerint.
  • A hozzáállása nekem anyja függ, így ő boldog vele nyugodt.
  • A csodálat a barátok, a családok is, minden egyre jobb.
  • Légy bölcs példát másoknak, nem idegen a magány.
  • Kedvéért a jobb egészség.

Share szociális. hálózatba

Kapcsolódó cikkek