3 ok, hogy miért vagyok blogolás - dan tigrov

3 ok, hogy miért vagyok blogolás - dan tigrov

Mielőtt valamit csinálni, szoktam kérni egy egyszerű kérdést: „Miért?”, Így megteremtve a maguk számára a célok, prioritások és érvényességét. Némi gondolkodás után volt néhány választ, amelyet az alábbiakban ismertetjük. Lássuk, mi lesz az idő múlásával.

1. Válasz néhány kérdésre.

Néha viszont nekem kérdéseiket kereskedés a trendeket a különböző piacokon, annak a ténynek köszönhető, hogy én ezt a fajta órát. Természetesen, minden kérdésre alig tudok válaszolni, de amit tudok, elmondom. Vannak „örök kezdők kérdések”, ami egyszer izgatott és sok más kereskedők, a befektetők kérdése vagyonkezelés és így tovább. Általában azt arra törekszünk, hogy ezt a blogot volt a válasz arra a kérdésre: „Mi a kereskedelem?”, „Milyen szakma - a kereskedő?”, „Hogyan lehet pénzt a piaci ingadozások?”, „Mi a bizalom és hogyan kell befektetni? ”. És az új kereskedők és a befektetők tudják, mit fognak, mi vár rájuk, hogy mennyit lehet keresni, milyen veszélyekkel járhat, és nem azt, akkor, „mi nem figyelmezteti Önt.”

2. visszajelzése.

3. önmegvalósítás.

Már a következő hatás: amikor magyarázni másnak a témáról te jobban tudod. Tehát ebben az összefüggésben, így a mások javára, én is tanulni.

A lista a lehetséges motivációk

Ma már talán minden okom, hogy blog. De bővíteni egy kicsit a témát, gondolkozzanak, miért valaki egy blog. Itt van egy lista a lehetséges motivációk:

Ez minden. Sok szerencsét!

Kapcsolódó cikkek