2018 Próbál kapcsolódni a szerverhez xmpp asmack OS android, nem kap engem - nem teszik lehetővé

Megcsináltam olyan egyszerű, amennyire csak tudok a kódot. ÉN használ asmack könyvtár android verzió 8-0.8.3.

Nem fagyasztható én app, és hívjon fel, és hiba. DNS feloldás nem aktív. Nincs semmi az interneten róla.

Nagyon remélem, hogy egy kis segítséget vagy tippeket.

Én is próbáltam ezt:

privát végleges static String server_host = "jabber.org"; privát végső statikus INT SERVER_PORT = 5222;

public void xmppService () dob XMPPException

A könyvtár helyett asmack íze tesz engem ugyanaz a probléma. Nem értem a hiba napló, de letiltása után a hibakereső kapok:

2018 Próbál kapcsolódni a szerverhez xmpp asmack OS android, nem kap engem - nem teszik lehetővé

Top 5 Respuesta

Azt javasoljuk Smack helyett aSmack. Asmack yavlyaetsyapropatchen és továbbfejlesztett változata a Relish és aSmack több halott. A Relish kód újraírás hozzáadásával történik valami új módszerek és újraszervezi DNS osztályok.

UPDATE Látva a hibát adja úgy tűnik, ez a probléma a hálózat hívás a fő UI téma

Hogyan lehet megoldani NetworkOnMainThread kivétel? Használata AsyncTask így a hálózat a hívást egy másik szál (a háttérben), de nem a fő alkalmazási menet.

Helyezzük a kódot AsynTask. -

És most lehet, hogy a AsyncTask. -

Ezzel a hálózati hívás végrehajtása a háttérben egy másik téma.

A README

Annak érdekében, hogy jól működik az Android, regisztrálnia kell tapsolni szolgáltatók XMPP bővítmények és manuális módban és néhány statikus kód blokkokat, mielőtt bármilyen XMPP aktivitásukat. SmackAndroid.init (Context) hivatás (a org.jivesoftware.smack) fog csinálni az Ön számára.

Csak hívja SmackAndroid.init (Context). és akkor minden rendben.

Ez nekem működik:

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek