10 fórum promóciós csatorna távirat

Mi közzé?

Hosszú pozíciók jobb, ha nem tesz közzé. Még a hétköznapi társadalmi szférában ritkán olvassa túl a fejlécet. Személy szerint én törekszenek, hogy írjon «Twitter» formátumban. Rövid üzenet egy képet és egy hivatkozás a forrás. Ragaszd a csatornám hasonlít a könyvtár hasznos szolgáltatásokat és programokat. Ezért hoztam létre a címkéket, amelyek előfizetők képesek lesznek, hogy könnyen megtalálják a kívánt programot. Úgy néz ki, mint ez:







10 fórum promóciós csatorna távirat

Amikor közzé távirat

10 fórum promóciós csatorna távirat

A legtöbb orosz nyelvű felhasználók távirat - Moszkva és Szentpétervár. Tehát, ha szeretné kiválasztani a legoptimálisabb időben, válasszon Moszkva.

Van még egy trükk. Hozzászólások nélkül lehet elküldeni a felhasználó értesítést. Erre ikonku- „harang” elég váltani, és az üzenet megy a csatorna értesítés nélkül.

10 fórum promóciós csatorna távirat

Bekapcsolása néma üzemmódban

halasztott kiküldetés

Ahhoz, hogy még kevésbé a nap folyamán, hogy gondoljon a csatorna tartalmát töltés, használja az eszközöket a tervezéshez üzenetét. Például, Kuku.

10 fórum promóciós csatorna távirat

Tartalom terv kuku

Hogyan formázza üzenete

10 fórum promóciós csatorna távirat

Jó képes kezelni a botokat, akkor létrehozhat üzenete szinte bármilyen dekorációhoz. Például a csatorna aggregátor különböző áruk AliExpress @aliexpressall hozzászólások hozzá egy gombot:

10 fórum promóciós csatorna távirat

Példa formázás utáni

Fontos megjegyezni, hogy nem minden kliens támogatja távirat hasonló elrendezést. Ezért néhány előfizetők nem látja az üzenetet. Ezen túlmenően, a hozzászólásokat is adhatunk a szavazás, husky, közvélemény-kutatások és így tovább.







Hogyan csatorna statisztikák

Lefolytatására csatornastatisztikák megint találták hasznosnak bot @ControllerBot. Miután csatlakoztatta a csatorna, akkor kérni a múlt hónapban. Hajó a válasz az Ön által megadott szöveges adatok és gyönyörű grafikon növekedést.

10 fórum promóciós csatorna távirat

kölcsönös PR

Mint írtam az elején, egy táviratot nehéz elérni a közönséget. Ezért az egyik eszköze a megállapítás két „magányos szívek” lesz a kölcsönös PR. Hasonló témában csatornák, lehetőleg azonos számú olvasók, mint te. Ezt követően, bátran írj az adminisztrátorok egy javaslatot a kölcsönös PR. Sokan szívesen egyetértenek.

10 fórum promóciós csatorna távirat

A főbb pontok, hogy meg kell tudni:

Készüljön fel egy rövid leírást a csatorna, a kép és a privát link. Ha rákattint egy linkre a látogató automatikusan feliratkozott. Link kérése lehet a csatorna beállítások> állítsa be a csatorna típusát «Private». Akkor kap a privát link. Ne felejtsük el, hogy térjenek vissza a csatorna állapotát „nyilvános”.

10 fórum promóciós csatorna távirat

Azt kell használni ezt a táblázatot a Google Docs:

katalógusok csatornák

Itt például egy listát hasznos katalógusok @tginfo. ahonnan meg kell kezdeni a keresést:

Ha azt szeretnénk, hogy támogassák a bot, amire szükség katalógusok botok:

Persze ne feledkezzünk meg a Csoportok könyvtárban. Például, @groupsguide és combot.org/telegram/top/chats. amely egyesíti a legnépszerűbb csoportja @comstatbot statisztika.

Teljes jegyzéklistát megtalálni távirat Info Chat. Egy másik nagyszerű eszköz a promóció a távirat - rendszeresen frissített katalógus új és izgalmas csatornák és a botokat @ChannelsTG_MostPopular.

10 fórum promóciós csatorna távirat

A legfontosabb, hogy fontolja meg a csatorna közönség, amelyet tervezi, hogy működjenek együtt.

vásárlás előfizetőknek

A legdrágább, hanem a legegyszerűbb lehetőség, hogy vonzzák az olvasók - a „drive” tőlük pénzt. A távirat vannak emberek, akik élnek az öröm vonzzák előfizetők a csatorna a pénzt. Általában ez egy pár rubel a „fej”.

Rendelje ilyen promóciós lehet bizonyos katalógusok rendszergazdák. Meg kell kezdeni @User_Administration. amely segít a hírt magáról több mint 30 csatorna távirat. Ebben az esetben a lefedési sugár lesz sokrétű fókusz és befolyásolja a nagy részét a közönség.

10 fórum promóciós csatorna távirat

10 fórum promóciós csatorna távirat

Töltsön verseny

10 fórum promóciós csatorna távirat

végül

Mondtam csak a fő csatorna promóciós trükkök a távirat. Köszönet nekik, tudom jól tartani a jelenlegi a csatorna nézettségét, és új előfizetők.

Nem szükséges, hogy lakjanak csak azokon táblák. Folyamatosan keressük az új technikákat, hogy vonzzák előfizetők. Maradni „a téma” Marketing a távirat, és más hálózatok, regisztráltam a különböző csatornák:




Kapcsolódó cikkek