Meshcheryakov „mozdony” vitte szemüveget, de még mindig van egy csomó

Elnöke az Igazgatóság „Mozdony” Anatolij Meshcheryakov osztotta meg benyomásait a győzelem a „Anji” egy mérkőzés a harmadik fordulóban a Premier League-ben. A találkozó Moszkvában „mozdony” stadion, és végül az eredmény 1: 0 mellett a házigazdák.

„Fel kell ismernünk, hogy pillanatok. Azt hiszem, ma már nem elég a szerencse. Szóval, hogyan kell játszani a második felében, el kellett kezdeni az első. Több alábecsülte az ellenfél, de a második félidőben játszott jobban, mint az első - és visszatér, és az odaadás. Csak három játékot telt el, még mindig van egy csomó. Vettünk a szemüvegét. Talán senki sem reménykedtem CSKA győzelem, de a játék, és a mérkőzés a Super Bowl kimutatták, hogy van egy játszani.

Farfan helyzetéről szóló középcsatár? Az idő fogja megmondani. Játszott elvileg hasznos. Magától értetődik, hogy nem azonnal szokni a játékot, de nyomást védők, így a támadás második üteme. Szükséges, hogy felismerjék pillanatokat. Ők voltak, és nem csak ez „- üzeni Meshcheryakov tudósítója” Championship „Pauline Kuimova.

Meshcheryakov: jelentős fizetős vágott „Mozdony” Dziuba fog!

Zotov Gondolom, „Ruby” a mérkőzés a „Wings of a szovjetek” semmi új show

Defender Chernov: ha nem mutatkoznak a „Ural”, CSZKA télen nem fogok visszatérni