Jobs az orvosok és az egészségügyi személyzet a klinikán medkvadrat g

Ha Ön egy professzionális high-end és akar dolgozni a mi csapatunk, küldje el önéletrajzát e-mailben [email protected]

Figyelem! Tisztelt pályázók, ha küld egy önéletrajzot a téma fel kell tüntetni a nevét a munkát!

Multidiszciplináris gyermekek orvosi központ „Medkvadrat” Kurkino nyitott pozíció ápoló eljárási szekrény. Keresünk egy profi, aki nagyon szereti a munkáját, és gondoskodik a betegek.

  • A vérvétel egy véna és egy ujját felnőttek és gyermekek (0-18 éves korig)
  • Intravénás és intravénás injekció
  • staging droppers
  • Tartása elektronikus egészségügyi nyilvántartás
  • Befejezett speciális középfokú oktatás egyik specialitása: „Nursing”, „általános egészségi testvér” vagy „Nursing Pediatrics”
  • Jelenlegi tanúsítás terén „Nursing”
  • Gyakorlati tapasztalat, mint egy nővér eljárási - 1 év.
  • Munka a klinikán a környéken „Kurkino” (North-West Moszkva - könnyen megközelíthető a metró „Glider” vagy Khimki.)
  • Kényelmes munkahely, modern orvosi berendezések
  • Rugalmas munkaidő
  • Fizetünk képzés
  • Tiszteld az Mt.: egy teljesen formális foglalkoztatás, a fizetett szabadság és betegszabadság
  • Mi ad támogatott orvosi ellátás klinikák Hálózat a munkavállaló és családtagjai

Medical Center "Medkvadrat" Kurkino nyitott pozíció allergológus-immunológus. Keresünk egy profi, aki nagyon szereti a munkáját, és gondoskodik a betegek.

  • Fogadása betegek klinikai, diagnosztikai és terápiás munka, ellenőrzése a kezelési terv
  • Felsőfokú egészségügyi oktatási egy speciális „Pediatrics” vagy „gyógyszer”
  • Posztgraduális tanulmányok (szakmai és (vagy) a rezidens) szakosodott „allergiamentes Immunology” vagy átképzést ezt a különlegességet.
  • Érvényes igazolás terén
  • Gyakorlati tapasztalat, mint egy allergológus immunológus (kivéve posztgraduális képzés) - 4 év.
  • Rugalmas munkaidő lehet külső feketemunka

A hálózat klinikák „Medkvadrat”, beleértve a három modern változatos gyógyászati ​​központ Moszkvában gyermekek és felnőttek számára, akiknek a kórtörténetében közel egy évtizede, keresek egy neurológus. Szükségünk van egy szakember, aki szenvedélyes munkája és ápolja a betegeket.
Munkaköri feladatai:

  • Járóbeteg felnőttek és gyermekek (0-18)
  • Diagnózis, kezelési terv
  • A magasabb orvosi oktatás egy speciális „Pediatrics”
  • Posztgraduális szakmai oktatás (szakmai, és (vagy) a rezidens) szakosodott „Neurology” vagy szakmai átképzés „Neurology”, érvényes tanúsítványt a speciális „neurológia”
  • A képességek az EEG, az Echo-EG érvényes igazolást funkcionális diagnosztikához
  • Gyakorlati tapasztalat, mint a gyermek neurológus 5 éves kortól
  • számítógépes ismeretek
  • A versenyzők kompenzáció (fizetés +%)
  • A munka egy barátságos profi csapat
  • A támogatott egészségügyi szolgáltatások hálózatának klinikák a munkavállaló és családtagjai
  • Kényelmes munkakörülmények
  • Rugalmas művelet a külső és belső feketemunka
  • Honor munkaügyi törvények teljesen kivenni az 1 munkanap

Moszkva, Vorotynskaya utca, 4, m. Planernaya

  • Part-time, rugalmas ütemezés