Hirdetmény a játék a ificsapatuk

Ifjúsági csapat hazatérő katonák után egy sor távol játékok. Alig két nappal a mérkőzés után a „mozdony”, Moszkva, Habarovszk fiatal lép a mező azt Stadionban. Lenin a konfrontáció a „Anji”. Mit is mondhatnék. Elgyengülés tisztviselők alkották a Premier League bajnoki naptári erősödik. Ilyen körülmények között kell a fejlesztés egy új generációs futball nem világos. Inkább világos, de a tisztviselők a RFU.

A távozása a „junior” jó szerencsét fogás: három pontot Tula és szerzett tapasztalatokat a játékot a legjobb akadémiák az ország. Nem kap letette a végeredmény az eredményjelző táblán. Annak ellenére, hogy a rombolás, a mérkőzések „CSKA” és a „Loco”, azok, akik látták a játékot, megerősítik - a fiók nem a játék. Legalább volt néhány pillanat, a csapat megmutatta karaktert mutattak, és látványos játék. Remélem, hogy a fiatalabb generáció a katonák nem szakította meg a vereséget, és ők továbbra is, és szerezz pontokat.

Közelgő ellenfél valamint Khabarovsk alá a henger vasúti elvesztette azonos pontszámot (0: 4). A másik ülések Mahacskala a sértés megakadályozta, hogy képes nyerni, „Amkar”, és csökken a felhívni két ülés „CSKA” és a „növekedés”

A fiatalok a „Anji” játszott egy döntetlent társaik „Rostov”.

Kiderült, hogy egy drámai mérkőzés között a fiatalok a csapatok a „Anji” és a „Rosztov”. Annak ellenére, hogy a nagy hőség, a játékosok próbáltam játszani támadó foci. Előzetes egyeztetés során kétszeresen az ülés a legfőbb bíró megállította a játékot, hogy megfeleljen a résztvevők képesek voltak a vizet. Az év első felében nagyon aktív csapatunk volt csatár Aliyev. A megnyitón az ülés Saeed hit utáni, hamar élesen lőtt a hosszú sarokba a cél, de a közepén a felét, csak öntözés előtt, szinte Zakirov vezetett találkozó Rosztov kapus Aidarov.

A szünet után, a játék ment tovább szórakoztató. A játékosok játszottak aktívabban, úgyhogy kezdtek megjelenni több pontozási esélyeit. Ő szerezte az első „növekedés”. Sukhomlinov ütött alacsony lőtt a túlsó sarokba, a labda megüt az út mentén, hogy valaki a „Anji” jogvédők és alattomos berepült a net. Azonban sokáig élvezni Trust Alexander Maslov mellesleg egy natív Mahacskala, nem volt szükség. Három perccel később Aliyev ment az egyik az egyik a kapus és pontosan csorba a labdát. Ezen, a játékosok nem hagyta abba. Egy negyed óra vége előtt a rendes játékidő Temuco ügyesen lövés egy szabadrúgást. Mi jött a meglepetés, hogy a kapus í. Döntő pillanat később került sor. Agalarov szerzett büntetést. Ismerd Hamid „pont”, az biztos a győzelem lenne a zsebében. De Aydarov, aki egyben a legjobb játékos csapata, kitalálta az ütközés irányában. Ő hozzáadott idejű sztrájkot visszaverte két veszélyes még, de ezt megelőzően, a vendégek sikerült kiegyenlíteni. Wolves 83 perc beállítani a status quo.