6. fejezet Módszer Bangui

MÓDSZER Bang. Eljárás cukrok tapintható információ Állapot SZERVEZET

I - korlát a híd a torrent: várj rám, aki tartsa meg.

De nem a mankó szolgálom.

Így szóla Zarathustra.

A legmeglepőbb az Vanga gyakorlatban számos gondolat, hogy könnyen fel a diagnózist, hogy a beteg, még nem ér hozzá. Hogyan magyarázza ezt? Miután Wang nem kapott orvosi oktatás, semmit sem tudott a betegség, nem is tudom, az anatómia. De ez nem csak azért, hogy a diagnózist, de gyakran ajánlott kezelések, néha meglepő, ebből semmi sem hallható az orvosok, sem a hagyományos gyógyítók.

Lehetőség van, hogy megpróbálja megmagyarázni. A tehetség a tisztánlátás, ő tökéletesen látta a múlt, a jelen és a jövő az ember.

Azt mondta, úgy látja, az emberi élet, mintha a filmre. Így látta és a betegség, ami történhet, hogy az emberek a jövőben, és az okok, amelyek miatt a jelen vagy a múlt, és általában teljes körű tájékoztatást az állam az emberi test, talán még ez, amit nem is sejti. De megtanulta, annál jobb a kezelés, akkor továbbra is tisztázatlan.

Annak érdekében, hogy jobban megismerjük az egyes betegek életét, Wang használják az eredeti módszer - cukor.

„A szoba közepén áll egy nagy asztal borított ajándékot tisztánlátó és számtalan papírba csomagolt cukor darab. Cukor - is az egyik titka Vanginogo ajándék, mivel nem igényel mindenki, aki idelátogat, hogy egy darab cukrot, pobyvshy legalább néhány napig a házában. Amikor a látogató belép, ő veszi ezt a darabot tartja, megérinti, és elkezdi a csoda. Miért cukor? Ez testesül meg a cukor kristályokat Wang félreérthetetlenül a sorsa a látogató? Eddig senki nem tud válaszolni erre a kérdésre. Ez nem tud válaszolni maga Vanga”. Így írt az unokahúga Vanga K. Stoyanov, című könyvében: „Az igazság a Vanga”.

De a benyomások a találkozó Vanga libanoni újságíró Abdel Amir Abdullah, aki ellátogatott a darálók 1982. Mint mindenki más, jött a recepción egy darab cukor a kezében. Ezt követően, írta le tapasztalatait (itt a történet rövidített):

„A szoba, valamint sokan mások. Közel - elektromos kandalló. Wang ül a kanapén, padlószőnyeg kék és narancssárga csíkokkal. Próbáltam koncentrálni minden mentális erő, hogy nem esik annak hatására. Levette a szemüvegét, és belesett az arcok a másik három nő, akik ültek a szoba sarkában. Minden úgy bevésődött a fejemben.

Csend volt. Odament az arcon Vanga. Aztán felemelte a fejét, és azt mondta, egy erős és magabiztos hangon fejezte ki a cég fogja:

- Adj cukor, egy libanoni újságíró!

Vettem egy darab cukrot a zsebéből, és letette az asztalra, hogy milyen Wang tartana rá. Erőlködés nélkül volt ő megfogta a cukrot. Érezni azt, kezét határozott volt.

Felém fordult. Nekem úgy tűnt, hogy ő figyel engem belülről, és azt mondta:

- hordasz szemüveget hord, különösen az üléseken, és egyéb körülmények. Miért most eltávolították őket. "

Tehát alig felvette cukor, Wang azonnal értesült a szemüveget. Az újságíró meglátogatta, de nem azért, hogy megismerjék az egészségre, és hogy Wang is nagyon jól érthető egy darab cukrot. Ezért további Vanga sokat beszélt a politikai helyzet az országban, és általában a Közel-Keleten, hogy fog történni a jövőben. Ezt követően, az újságíró megpróbálta elmagyarázni ezt meg: „Általában, Wang nem beszél politikáról. Én minden figyelmeztetni. De miért nekem beszélt politikáról? Talán azért, mert aggódott a politikai helyzet és a sorsa a hazámat. Azt gondoltam, hogy tegnap este, és a titkok nyomott egy darab cukrot és Wang fordította ezt a rejtélyt keresztül kémia ( „Az igazság a Vanga„K. Stoyanov.) Érzések szavakba önteni.”

Farsight egyfajta tisztánlátás. Ez az egyén azon képességét, hogy mi is folyik egy nagy távolságra is. Ez a képesség is nevezzük a hatása az asztrális utazás. Úgy tartják, hogy rendelkeznek a sámánok a távolból.

Sugar Wang kezdte használni azonnal. Eleinte információforrás neki volt a tűz. Már említettük, hogy az első Vanga megjövendölte, az előtte álló ikon lámpa. Aztán megkérdezte, hogy gyertyát előtte. Az égő gyertyát, és ő köszönti a látogatót. De egy idő után, mert a félelem a tűz gyertya helyett cukor. Wang azt mondta magának, így: „A hang azt mondta, hogy cserélje ki a gyújtógyertyát egy darab cukrot, mert tiszta” (K. Stoyanov „Az igazság a Vanga.”).

Néha Wang vette kezébe egyéb tárgyak tartozó személy, mint egy órát, vagy bármi más. Miután megállapította, hogy az állam a férfi egy csokor virágot. Ez történt Vladimir L. Levy, aki azt írta, az ügy (ő egy rövidített):

„A nyolcvanas évek elején mentem Bulgáriában, ahol tanácsos. Egy barátom az én beteg mázli volt arra, hogy vigyen el a nagy látnok, prozorlivitse Vanga - általában ez állt a sorban évek ...

Megérkeztünk a kis határváros Petrich, ahol Vanga élt és megpróbált emberek.

Ez adott nekem egy bizonyos szkepticizmus, de még mindig aludt cukor jóhiszeműen.

Wang úgy döntött, hogy nem kér semmit, hogy csak beszélni, beszélni, és ott jön ki ...

Reggel megyek a találkozó csomagolva kockacukrot egy darab papírt, és dobta a zsebébe, és emellett felkapott egy hatalmas csokor virágot, amit átadtam az esti ülése előtt a helyi tanárok; Illata is töltötte az éjszakát az ágyam mellett ...

És itt vagyunk a Vanga, egy kis faházban egy szűk szobába, ahol nincs semmi, csak a kanapén, néhány szék és egy nagy kuka.

Előttem, egy kis öregasszony tompa felejthető arcát. A fej be van tolva egy zsebkendőt. A süllő szemét. Órák általában vak, valahol egy kicsit el ... Várj nagyon egyenes, dőljön hátra. Kiszámíthatatlan mozgások, darabolás - mutatja engedelmeskedik valami belső impulzusokat ...

És lányos fiatal, magas, dallamos hang, hogy úgy hangzik, mintha nem e ráncos borjú, és felülről, a legközelebbi ég ...

Azonnal érzem úgy, szokatlan könnyedséget és meglepő nyugalom.

Ha az egész élet itt vagyok, és ha nem egy test - a jelenlétét csak emlékeztetett a hidegrázás és libabőrös a lapockák között ...

Tettem térdre Vanga cukorral együtt egy csokor virágot. Cukor lány megvetően dobta és csokor elcsendesítésére érezni ...

Végül határozottan azt mondja (bolgár, tolmács volt a következő, de ez nyilvánvaló):

- Látom ... Látom Helen Mary ... ki az.

És azt is mondja:

- Ez az anyám ... És ... A nagyanyja elment natív nők jöttek, hogy végig ezeket a virágokat ...

- Az anya megkéri, hogy leszokik a dohányzásról ... Annak érdekében, hogy megfeleljenek a diéta ... Vigyázz a gyomorban.

Ezután Wang, nagyi nem túl művelt, azt mondta, nem világos, hogy hol tudja az orvosi kifejezés „hasnyálmirigy” - a hasnyálmirigy.

Dohányzás én tényleg nem lehet több okból is. És tochnehonko mintegy hasa: segítségével a krónikus nikotin mérgezés nekem kétszer megismételjük hasnyálmirigy-gyulladás, amely majdnem nem megy a fény.

Körülbelül hat hónap után, egy utat Bulgária Moszkvában télen alatt a tíz nap alatt brutálisan fájt a jobb arcát. Azt gondoltam - neuralgia, megfázás, próbálta kezelni - sikertelenül. Aztán véletlenül megüt a kanalat a fog - és megvalósított egy foga ... van egy ilyen alattomos diffúz fogfájás, amely nem azonnal felismeri. Futottam az orvoshoz. A fogat kellett sürgősen eltávolítani.

„Vladimir, tegnap voltam a nagyi (a neve a Wangu -. VL), és hirtelen eszébe jutott rólad, és elindult veled a kapcsolatot. Ő aggodalmát fejezte ki az állam a fogait. A nagymamám azt mondta, hogy meg kell sürgősen foglalkozzon a fogak, orvoshoz ... "

Néztem az időt a postázás. A levél ment pontosan tíz napig. Folyton azt a dokumentumot egy csoda ... "

Vanga élet töltötte a munkálatok, de sok idejét adta az emberek, akik eljöttek hozzá segítségért. A látogatók jönnek Vanga cukorral darab. Valahogy megmagyarázhatatlan Wang vett egy darab cukrot, hozta a személy megkapja az összes információt róla. Nem tudta elmondani a múlt, jelen és jövő. És néha azt mondom, amit az emberek már régóta elfeledett, vagy megérint ilyen események, amelyek az emberek nem beszélnek.

Ősidők óta, az emberek tudták, hogy a tárgyak saját különleges teljesítmény és a memória. És most sokan hisznek talizmánok és a „boldog” a dolgokat. Tehát, a dolgok egy különleges energia, nemzedékről nemzedékre. Különösen sok a mítoszok és legendák körülvevő drágakövek és féldrágakövek. Sőt, a tudósok úgy találták, hogy a kristályok képesek elnyelni információt, mint egy szivacs. Azonban számos olyan tulajdonsága van, a kövek még nem teljesen tisztázott.

Úgy tűnik, a cukor, szolgált egyfajta útmutató Wangi közte és a férfi. Tájékozódás módon tanult nemcsak a részleteket az életét a látogató, hanem a részleteket az élet és a halál rokona. És halott ember szó szerint „látott” előtt. Ezek válaszol kérdésekre Vanga, át valamit a rokonai. Vanga elmúlt, a jelen és jövő egyetlen homogén áramlását. Még mi történt sok évvel ezelőtt, látta egyértelműen, mint az események ezekben a napokban.

Leírt sok esetben hogyan Wang egy darab cukor diagnosztizálni a betegséget, és a tervezett kezelési mód, és ezek mind csodálatos. Itt van egy:

„Voltak itt Vanga és a szülők Burgasz, amelyeknek tíz éves fia beteg volt, de az orvosok nem tudták diagnosztizálni. Wang hallgatott egy darabig, majd megkérdezte: „Mit akarnak a fiú?” Átgondolt, megrázta egy darab cukor a kezét, és beszélni kezdett: „Végül rájöttem, hogy szükségük van a születésnapi fiú hozza a gyümölcsöt, hogy kész lesz a kertben.” . A szülők hozott néhány almát. Wang megkérdezte a fiút, hogy harapni egyszer az alma, és a többi megrendelt enni egy birka vagy más növényevők »(K. Stoyanov.»Az igazság a Vanga«). Nem ismert, ahonnan szenvedett a fiút, de aztán megállt fáj, és elment a módosítást.