6 év esküvői hagyományok, ajándék és ajándék ötletek

6 éves házassági évforduló nem tekinthető, de a szimbóluma ez az évforduló vas. Ő - az első fém, bár nem nemes, jelképezi az erőt a családi kötelékek. Végtére is, a vas tekinthető kellően erős anyagból, kiváló hőszigetelés, mely minden bizonnyal a kapcsolatok a házastársak.







Azonban, ha nem vigyázunk kezelése vas feltörni. Ezért azt javasoljuk, hogy vigyázzon a házastársak egymásnak, hogy nem teszi lehetővé a szenvedélyek, hogy vezethet a házasság felbontása. A roham a „szenvedély” kell lenniük időben megállni, és egy lépést egymás felé. Ebben az esetben a „vas” kapcsolatokat, senki és semmi nem tudja megtörni.

Ötlet 1: Hagyományok

Az ősi hagyomány a 6 házassági évforduló hostess kell csiszolni, hogy világítsanak minden étel, hogy az általuk öntöttvasból készült. Ennek eredményeképpen ez az étel kellett volna mutatnia, ki előtt a vendégek. Ezzel az akcióval a háziasszony megmutatta, hogy mennyi a kitartás a célok elérésével - megőrzése házasság.

Hagyományok is beszélni a lakodalomban a vas szuk körben, ételek elkészítése és etetés az asztalra ugyanazon tiszta edénybe. És a menü, hogy nagyon változatos, mely minden háziasszony képességeit. Azonban ahhoz, hogy a hagyomány, akár nem - a jelen pillanatban a döntés fenntartva házastársak. Ma a lehetőségek az esküvõre a vas - meghatározott, amelyek között minden bizonnyal könnyen megtalálja a tökéletes. Például oldalon lehet Évforduló:

  • vendégek otthon egy szerény költségvetéssel,
  • az étteremben - ha pénzügyileg lehetséges,
  • vagy együtt - a kedvenc kávézójában.

Hasznos tanácsok: a modern háziasszonyok, akik szeretnék, hogy gondoskodjon a nyaralás téma, nem mindig van elegendő számú öntöttvas edényeket. Ebben az esetben lehet kölcsönözni a hagyományok más országokban. Például Lettországban 6 évfordulója nevezzük hegyi kőris, és más európai országok - cukorkát. A rendszer segítségével a hegyi kőris és édességet lehet díszíteni egy szobát, ahol a vendégek fognak gyűjteni.

Idea 2: Üdvözlet

Egy fontos részét képezi minden ünnep - ez nem csak ajándékokat, hanem gratulálok. 6 éves esküvői gratulálok, akkor most úgy dönt, hogy minden ízlésnek - kész írt a saját szavaival, prózában vagy versben, téma, vagy egyszerűen csak a szíve. Például:

6 év esküvői hagyományok, ajándék és ajándék ötletek
1. lehetőség: Gratulálunk próza

Érdemes megjegyezni, hogy gratulálok kell választani tömör prózában, nem sok. Ellenkező esetben, úgy tűnik, unalmas.

1. Kedves évfordulókat! Én tisztelettel gratulálok a hat éves évfordulóját a házasság. Azt szeretném, ha a hideg szél az élet nem tesz ki a családi ház a vas felhők nem takarják a napfény a mosoly, a földrengés problémák és konfliktusok nem teszi tönkre a kapcsolatot, hogy láttuk sokszor magával családi évfordulók. Akkor bölcsesség és a harmónia!

2. „Intermedia férj és feleség nem prodernesh menet.” Így beszélni a családi kapcsolatok sokáig közmondások. És ez igaz. Ha a férj és a feleség mindig támogatják egymást, megosztják gondjaikat, védik egymást, a család pedig szilárd halmazállapotúvá alakul gránit és nem az, hogy soha nem fog pusztítani, és szünet. Hagyd, hogy a család olyan erős, boldog és szerető. Kívánunk egészséget és boldogságot nektek, és a gyerekek!

1. Amikor a száját, hogy továbbra is csak egy fél lépést, csak egy mozdulattal a szempillák - a szívem kezd verni, és kezdek félni, hogy ez nem fog állni, és ugorj ki a mellemben. És szeretnék adni neked, hogy minden a finom kezek. Szeretlek minden, mint 6 évvel ezelőtt. És a legtöbb szó nem szükséges.







2. Szeretteim, ma már 6 házassági évforduló, szeretnék kívánni neked örömet, boldogságot és jólétet! Ez a család nem tudja, a bajok és a szomorúság, hogy nem érte el a rossz időjárás! Legyen ez az ünnepélyes napon viszi a jó hangulat és az öröm! Szeretlek, és értékeljük!

1. Öntöttvas súlyos, élet veled - könnyű és gondtalan! Köszönöm, kedves, kedves, hogy hat egymást követő évben is építünk össze a közös jövőnk, tégla a tégla felállító szilárd falait épület úgynevezett „család”. Tehát akkor is, ha az alábbi napon, perc, másodperc van tele gyöngédséggel, a boldogság és az öröm.

2. te velem sokáig, 6 éves, és úgy tűnt perces pillanat, mert a szeretet és ragaszkodás. Bárcsak még sok éven keresztül éltünk veled - kéz a kézben haladt az összes létfontosságú úton. Te nekem a legdrágább ezen a világon, a leginkább áhított és szeretett. Te - én, és én vagyok a tiéd. Ez a legfontosabb, és értékes dolog van mindkettő. Szeretlek.

Hasznos tanácsok: 6 év házasság feleségével, vagy a férje gratulálok akkor lehet kiadni formájában szép képeslapok, kiegészítve virágcsokor vagy egyéb ajándékokat.

2. lehetőség: Gratulálok a versekben

Mindig szép és megfelelő akarat és gratulálok az öntöttvas esküvői versben. Például:

1. Hat évvel ön és a férje együtt.

Ma házasság erősebb, mint a vas!

Azt is csodálatos, mint egy menyasszony,

Hogy hat évvel ezelőtt, azt mondta: „Igen!”

Élj a boldogság és a bizalom a világban,

Tartsa a szeretet és a kényelem.

Hagyja az életed, mint egy ünnep,

Ön boldogság és öröm vár!

2. Hat éve él együtt,

Azt akarjuk, hogy szeretnék jó

Family szép és jó,

Ez még a szemét ne szakadjon!

Élő, hogy énekelt szív

A szerelem egyszerre,

Ez a szenvedély hozzá borsot,

Az álom, ahol van, és ez az!

1. Öntöttvas súlyos, élet veled - könnyű és gondtalan!

Köszönöm, kedves, hogy hat évvel a sorban

Ide olyan gyorsan, finoman és futólag,

Hogy van a szerelem, a legjobb kilátás a világon!

2. Kedves és gyengéd férfi,

Ma van az ünnep, tényleg elfelejtette?

Ma van okunk

Bevallom őszintén szerelmes.

Kívánok egészséget,

Legyen az életed könnyű,

Azt nem tudom, a félelem úgy érzi, nincs fájdalom,

Harmóniában él minden alkalommal.

6 év, mint 6 éves szeretett,

Ön kedves hozzám, ne felejtsük el.

Mi hűség, szelídség mentett

Veled életemet könnyű.

1. Ön - a fény az életem, örömöm.

6 év telt el azóta, az esküvő napján.

És én, mint korábban, nem kell semmit,

Csak látni minden nap.

Az esküvőnk lesz az úgynevezett vas,

De mi értelme az erősebb vas.

Szeretem ezt az életet adott idő alatt.

Örülök, kedves, hogy - a feleségem.

2. Hat éven te és én együtt,

A söpört minden, mint egy pillanat.

Élvezem minden nap

A kontrollálatlan étvágyat.

Élünk sok éven át,

És együtt ünnepeljük évfordulókat.

Te a világon nincs jobb,

Légy boldog, jó,

Forth a szépség, a világ ragyogása.

Kívánok öröm, melegség

És kevésbé frusztráló!

Hasznos tanácsok: 6 éves esküvői versek - szép lehetőség gratulálok. Azonban, meg kell választani azokat a jó memória.

Idea 3: Ajándékok

A választás egy 6 éves esküvői ajándék, akkor lehet irányítani a szabályokat, amelyek betartják előtt. A hagyomány szerint ez volt a szokás, hogy a házastársak öntöttvasból készült. Például:

  • sütőformák,
  • edények,
  • készlet edények,
  • gusyatnitsy.

6 év esküvői hagyományok, ajándék és ajándék ötletek
Jelenleg, a vendégek is adni valamit a hagyományos ajándék vagy jelen, mint egy ajándék valami mást. Például:

  • gyertyatartók,
  • ékszer doboz,
  • rácsok akkumulátorokhoz,
  • Rács kandallók.

A legtöbb esetben, a pár is van egy kérdés: „6 év házasság, mit adnak egymásnak.” Ebben az esetben, akkor tartsa a szemét -

A házastársak:

  • főzőedények öntöttvasból készült,
  • háztartási gépek,
  • ékszerek
  • tanúsítványt a vásárlás minden ajándék.

Egy házastárs:

  • számítógép alkatrész,
  • hasznos kiegészítők az autó,
  • csavarhúzókészlet vagy egyéb eszközök,
  • Tartozékok halászat.

Hasznos tanácsok: 6 év házasság, mi a neve? Ez így van, nem csak a születésnapját a vas, hanem a cukorka. Ebben az esetben, akkor be egy „édes” ajándékokat adni ajándékba. Ez nem csak a cukorka, sütemény. Ők válhatnak eszközök gyártására és felhasználására. Például egy gofri vagy cukorka formák megszilárdulása.




Kapcsolódó cikkek