24 A Tanács Hannibal King

1. Mi lenne a filozófia nem zörög a mozgás, nem szabad elfelejteni a legfontosabb dolog - a gyakorlat, ez az alapja az üzleti, dobás őket, akkor azonnal visszatér az előző pontban.

2. Nem kell aggódnia a következő edzés, végre a teljes figyelmen kívül hagyva a kívülállók.

3. Ne irreális célokat a módja különösen az elején, elérjék a kis célok.

24 A Tanács Hannibal King


4. Próbálja független legyen az érzelmeit, amit nem voltak (jó vagy rossz) - Ha lélekben felkészült rá, hogy nem játszik nagy szerepet, akkor csak menj vissza sem nézett el a célját.

5. testsúlyos edzés - ez a legkényelmesebb módja annak, hogy magát egy hatalmas szívességet (egészség, az erő, a szépség).

6. magamnak hajtóereje. Saját motiváció magam. Biztos vagyok benne, hogy a másik nem lesz könnyű megismételni, amit elértünk.

9. Ha elégedett azzal, amit teszel, senki sem veheti el tőled, hogy. Szeretem, amit csinálok.

10. Meg kell adni a képzés minden erejét, Isten lát minket, és értékeli a tetteinket, ez nagyon erős mozgás. Ott nem fontos korra, fajra, nemre, nem számít, hogy hol van - mindegyik egyformán jó ... és Oroszországból és Londonból.

11. Nem kell túl csodálni valakit egy, ha nem, hogy ez önmagában valószínűleg gyenge. Be kell, hogy tartsák tiszteletben magát először, meg kell bizonyosodni arról, hogy mit csinálsz.

12. Amikor elkezdtem a képzést Nagyon kemény, nem volt senki, hogy segítsen, Neuquén volt kérdezni. Most már elérte azt a szintet, és készen áll, hogy segítsen valaki, aki azt akarja, hogy a vonat. Erősebb és ha hirtelen segítségre van szüksége, hajlandó vagyok segíteni.

13. Meg kell erősebb jóhiszeműen, segít a testvérek, tiszteletben tartják a nők, mint a gyerekek.

14. Challenge magát nyerni, Hannibal King Már megtettem egyszer.

15. Köszönöm a családomnak, amit hisznek bennem, és adj erőt.

16. Mindig meg kell nézni előre, amennyire csak lehetséges, lehetetlen megállítani egy helyre, és meg kell javítani.

17. Indítsa el a haladás jobb egy vízszintes sáv, párhuzamos sávok, majd push-up. Ezek az alapok, amelyek nélkül tovább nem lehetséges. Nem kell kezdeni túl gyorsan és intenzíven, a végén, csak fáj az izmokat. Nézd meg a kitartás, az szükséges, hogy minden egységes és állandó, ha nem biztosítja, hogy a haladás és ne várjon. Kezdés megszokni, hogy a folyamatos képzés, a mi esetünkben ez lehetetlen, hogy a vonat spontán.

18. Amikor eléri a jó eredményeket kezdenek dolgozni a gyerekekkel, meg kell tanítani őket, hogy növekszik megfelelően.

19. Ne pazarolja idejét és energiáját az emberek, akik nem tartják Önt, mint egy férfi.

20. Nem a vonat a súlyzókkal és egy súlyemelő, én edzés épülnek a gyakorlatokat a saját testsúly. Ez nem olyan egyszerű, mint, hogy jöjjön a tornaterem és a szivattyú az izmokat van szükség, mert a kitartás és az erő. Az izmaim erősek, mint egy anya, és ez a köszönet a fény és keresztléc, keresztléc határozottan jobb, mint bármilyen tömegben.

21. Mindig kész lemondani egy csomó egyetlen cél, anélkül, hogy a sértettek nem lehet.

22. Mint minden más esetben, a képzés is feláldozni valamit, adtam oktatás érdekében, hogy a vonat teljes odaadással. Ha van időd, és egy nagy vágy, hogy senki nem fogja hátrány.

23. Élvezd, amit csinálsz, már a képzés több mint 17 éve, és én nem értek semmit nem szeret, az ilyen gyakorlatokat.

24. Milyen testmozgás tennél, mindig ura a helyzetnek. Nem tud veszíteni fókuszt semmilyen módon.

Ítélve az építőiparban a javaslatok - ez több beszéd, nem tanácsot. Jól és különben is, ő nem javasolja, hogy dobja az oktatás, de csak azt mondja, hogy már megtette. A lényeg az, hogy ha adsz a legjobb valamiben, akkor kell feláldozni a többit. Szeretné, hogy a karrier - akkor kell feláldozni sport / barátok. Szeretné tudni, hogy lesz egy sportoló - az oktatás és a pia. Szeretné, hogy szórakoztató - valami hasznos és szükséges. És van már az egyik dönt, hogy mit akar

Kapcsolódó cikkek