14 nappal ovuláció után a végén, vagy hangosan gondolkodtam

jelenleg már a harmadik ciklusban rám helyett 28 nap, 35 vagy akár 37.

de ebben a ciklusban én oprodelila, hogy a peteérés volt, valahol a 19-21 úgy, hogy az előre havi napról napra.







együtt az elvárások küzd a kísértésnek, hogy áztatási tesztet. mert 5 nap után ovuláció után volt fájdalom a méh régióban. Most itt szinte minden nap valami ott, vagy a környéken a petefészek ponyvaet. és melegség.

Hányinger is jelen van, de azt kell, hogy írják le a rossz gyomor. ami most mellesleg, repülő.

mellkasi enyhén duzzadt. de ez nem fáj.

még észrevettem, hogy zsémbes hasi egyenesen arányos függ az idegeket. Csak nekem kerülni ideges, mint érzeteket erősített ott.

Általában úgy döntöttem, hogy ha nem havi pryidut akár 5 számot, és ha van elég türelme, és addig, amíg a 8., majd vásárolni a teszt. és van már két lehetősége van: vagy csíkos, vagy sem.

Úgy vélem, hogy tényleg kezdett a tervezés szakaszában nyugodtan. Ez a negyedik ciklus a mi kis elvárásoknak. de valószínűnek tűnik, a második, amikor az a fajta esett ovuláció. Tudom, hogy a pánik elején. év koncepció - van normlano idő? így lélegezni, és várom, hogy a nyári, gyümölcsök és a tenger

Remélem, minden kapsz!
Sok szerencsét.

14 DPO, itt a türelem. Volna ázott a tesztet. Ő már akkor kimutatta))) Milyen tapasztalatai magad? ))) A boldogság meg kell újítani.

Azt is meg kellett fájdalom és bizsergés a méhet, hogy még úgy tűnt, hogy görcs, ami volt, azt nem veszik észre (valószínűleg csak nem hallgatni a szervezetben), de a végén volt egy vizsgálat, kiderült, hogy egy szuper-negatív, anélkül szellemek, majd épp időben jött a MA legalább egy plusz, hogy ez - az, hogy az én M, mint a karikacsapás, pontos, hosszú várakozás, és nem tesz a remény :)), így ázni testik már!

Íme egy részlet! És akaraterő!
Szép munka volt. Akárhogy is, ha nem ebben az időben, akkor a következő - sikeres lesz.
De ez elég lehet, hogy ebben :)))

Alenushka_S köszönöm felvidítani!
Én hiszek a szerencsében

LalekaWillBePregnancy)) Ó, nem! Épp ki türelmetlen emberek. Gondoljunk csak bele, hogy miért pénzt költeni egy teszt, akkor is, ha nincs késés.
Én csak a tizenkilencedik ciklusban késett, és amikor elkezdte bekenni csináltam egy tesztet, és ez egy szellem. végül mennydörögte a kórházba, de van hCG és ultrahang kimutatta, hogy nincs terhesség. így, hogy teszteljék torzítást. késleltetés van, akkor, és vásárolja meg a tesztet. de ítélve az a tény, hogy ma, miután görkorcsolya PYA fáj, Mesika még holnap, vagy holnapután ((







Syndy)) Nos, írtam fent, akkor már áthaladt a késés és a hamis pozitív teszt. ennek eredményeként - két napot a kórházban, és töltött egy csomó idegek és az emberek közel állnak hozzám.
tesztelje és szeretné dunk. de még mindig nem akarom, hogy ideges. és még mindig jól nem 14 DPO. Csak 12)) úgy, hogy a késedelem, vagy várjon, és segít, vagy várjon Mesika

Talens igen nem én kitartást és akaraterőt különösen)) csak egyfajta van a nedves vizsgálatokat, ha van egy késés, és van, ha helyesen számította ki a peteérés késések eddig))
Köszönöm a kedves szavakat! és sok sikert !!

14 nappal ovuláció után a végén, vagy hangosan gondolkodtam


Az átvitel után - mód, egészség, szigetelés, stb
Ha öblítse furatsilinom torok és az orr lehet tisztítani. Nos, a Dolphin, hogy segítsen.

stimulálása ovuláció
Elkapom # 33; Drukh)), és van egy ilyen súlya + -1 kg. 160. Növekedés a teremben nadavno navzeshivala 46 - Várj.

IVF UKRAJNA
Én még mindig tartózkodó Sirenko a Dahno. Isis gondolt, de az orvosok neponyatki, így nem fogom Derg.

14 nappal ovuláció után a végén, vagy hangosan gondolkodtam


A második születés # 33;
Úgy döntöttem, hogy írni a memóriába, majd elfelejti a jól tud valaki érdekelt az olvasást! Az egész kezdődött.

BT emelkedett, és nem volt ovuláció
Azzal folytatta, Uzi. Itt egy példa a grafikon, ahol a BT nőtt, és az ovuláció nem volt - tud senkit.

felkészülés laparoscopia
Hello mindenkinek! Után úgy döntöttem zaprotokolirvat az utat egy jobb élet reményében. Röviden rólam. 29 éves.

14 nappal ovuláció után a végén, vagy hangosan gondolkodtam


késés
Már késik, és a negatív BT vizsgálat magas. Gyomor húzza. Mellkasi fájdalom. Hiba?

Lányos tum.
A lányos tum 30 hetes. ) Ez lesz a harmadik a családban. ) Ment szülési szabadságra. Ur.

Evi 13 DPO
Ma volt egy álma, ami a tésztát, és ott //. Felébredtem, persze, elment, hogy csinál)) Nos, azért, mert pl.

14 nappal ovuláció után a végén, vagy hangosan gondolkodtam


Petefészkek: az anatómia és a funkció
Jelentése petefészek a női test nagyon nagy. Ezek végzik a szabályozás a menstruációs CEC.

Fontos tanácsok kismamáknak a gondozó az újszülött
Amikor egy gyermek megszületik, mielőtt a fiatal anya mindig sok új probléma: ez már védett.

Étkezés PCOS: tud valaki segíteni?
Policisztás petefészek-szindróma jellemző a súlyos zavarokat okozhat a hormonális háttérben a nő.




Kapcsolódó cikkek