12 ok, hogy a blog az angol, ha nem angol az anyanyelvük

Ez az üzenet elkötelezett mindazok, akik nem angol anyanyelvű.

Ahogy akkor érthető a cím (és a felirat), hogy ezt a bejegyzést, az angol nem az anyanyelvem, így angolul írni nem könnyű feladat számomra. Nyolc és fél év blogolás - főleg az én személyes blog és unadocenade.com - úgy döntöttem, hogy új lehetőségeket, új közösségek és új eszközök.

Mint már mondtam, hogy írjon eszközei ahhoz, hogy további erőfeszítéseket egy idegen nyelvet. Ahhoz, hogy kisebb vagy nagyobb mértékben, tudom, mit akarok írni, de nem akarom, hogy hangzik túl egyoldalú, vagy túl általános, úgyhogy többet kell tennie, kutatási, termelési és természetesen több időt töltenek próbál gondolni mindent egy másik szempontból, különbözik attól, amit általában gondolnak spanyol, úgyhogy tudtam közvetíteni pontosan ezt akartam.

Mindenesetre, angolul ír - ez egy nagy élmény, és azt ajánlom mindenkinek, hogy csináld.

Meg az angol nyelv gyakorlására

Mint minden más készség az életben, annál többet gyakorolsz, annál jobb leszel benne. Lesz új szavakat tanulni, tanulni különböző módon építésének mondatok ... te, hogy bizonyos mértékig, akkor is megtalálja a saját hangját egy másik nyelven!

Bővítheti szókincsét

Nem. Ez nem egy ismétlése az első bekezdésben. Gyakorold a nyelvet - az egy dolog (ez természetesen magában foglalja a vizsgálat az összes új), de egy másik dolog, ha van kéznél egy notebook, miközben gépel, hogy írjon az új szavakat, vagy új jelentést a szavakat, hogy már ismeri, vagy az új kifejezésmód, vagy új nyelvtani szerkezeteket.

Ön egy eltérő szerkezetű a gondolatait

Mielőtt elkezdi írni egy másik nyelven, meg kell tanulni, hogy úgy gondolja, hogy a nyelv, és amikor ez megtörténik, akkor rájönnek, hogy a gondolatok, hogy jöjjön a tudat, strukturált nagyon másképp, mint lenne az anyanyelveden. Ez olyan, mintha egy másik ember szemszögéből, hanem, hogy önmaga legyen. Ez egy leírhatatlan érzés.

Ha növeli olvasóközönség közönség

Az én esetemben, amikor írok spanyol, tudom elérni a közönség a 222 millió ember. A használata az angol nyelv nyit nekem a közönség a 800 millió ember. Elég szomorú.

12 ok, hogy a blog az angol, ha nem angol az anyanyelvük

Azt, hogy új embereket

Új közönség olyan új kapcsolatok: a használata az angol nyelv szélesíti a látókörét, és növeli a baráti kör szinte azonnal, és hozzáférést biztosít az olvasók szerte a világon.

Ne felejtsük el, ahogy kezdtek megjelenni az új barátok, köszönhetően a blog az Ön anyanyelvén? Meg fog történni újra.

Hallasz (beleértve az angol)

Ez segít a karrier

Eddig csak azok, akikkel dolgozik, tudja, hogy tud beszélni és írni angolul (persze, ha az angol nyelv használata a munkahelyen). Amikor létrehoz egy blog, mindenki tudni fogja, hogy tudod. És ugyanakkor, csinálsz a szakmai profil nemzetközi.

Nem csak a kedvéért nyelv

Ha egy szakmai blog, akkor is javítja az önéletrajzát. Ön létrehoz egy online portfólió, éhgyomri nagyböjti, annak a ténynek köszönhető, hogy az írás egy másik nyelven. Ha korábban megadott egy blog az önéletrajz, de most ez viszi kettős haszna.

Elkezdi érdekelt különböző témákban

Mit szólnál ugyanazzal a tartalommal?

Tényleg! Ez nem kötelező, ha nem akar csinálni, de a blog két nyelven lehet egy jó lehetőség. Az én esetemben, én általában nem ugyanazzal a tartalommal. Minden az én blogolás megvan a célja, a közönség, a közösség.

Te jobban magukat

Mindig ez történik, amint kinyitja valami újat. Ha úgy gondolja, átfogóan gondolkodnak más nyelven, ha strukturálják a gondolatok más módon, akkor lesz egy jobb verziója magad.

A nulláról kell kezdeni (ismét) - szórakoztató

Érdekes, hogy egy új projekt a semmiből, amikor részt vettek a több ezer projekt korábban. Mert mindenki ismeri, és ismeretlen egyidejűleg.

Most nevezze meg, hogy miért írunk angolul.

Kapcsolódó cikkek