10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok

A madarak gyakran társul egyfajta nyugodt, ők - ez az első dolog, amit hallasz, egy napsütéses napon, amikor felébredek reggel, vagy ha elmész egy séta a parkban. De ők is nagyon erőszakos, így a halál és a pusztítás.

Annak ellenére, hogy azok képesek legyenek a különböző típusú erőszak, ez egyfajta bizonyíték arra, hogy egy olyan világban élünk, ahol egyértelmű trend a „darwini” sport, amikor a túlélés a legalkalmasabb.

Íme tíz madárfaj, amit el kell kerülni.

10. Sirály

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Lehet úgy vélik, hogy a legrosszabb, amit ők képesek sirályok - ez ellopni az ebédet vagy a szart a fejedre, de ez a strand lakosok egy sötét oldala, hogy leselkedik alatt toll. És látni fogod, ha megbotlik a fészket. Amikor egy sirály érzi, hogy veszélyt jelent a csibék, az erő az ő csapást tud hatolni az emberi koponya és az agy elkezd harapni.

9. velociraptor

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Igen, létezett az ókorban, egy alkalommal a dinoszauruszok. De azt kell tisztázni, hogy a közhiedelemmel ellentétben, a világítás a „Jurassic Park” velociraptorok ténylegesen karmos tollas madarak, nem pikkelyes gyíkok. Ez volt a legkegyetlenebb madarak minden alkalommal, még ma is vannak képviselői gonosz madarak nem képesek háttérbe szorítani őket. Ők hihetetlenül okos, vadásztak csomagok (Az egyik elmélet szerint), és volt éles karmok hajtű, amelyen keresztül ezek nagyon könnyen tudja vágni a torkát az áldozatot. És az áldozatok általában dinoszauruszok helyett mezei egerek és a hal.

8. Falcon

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Ez a ragadozó madár megtámadja a kis rágcsálók, halak, könnyezés húsukat segítségével hihetetlenül éles karmok. Köszönhetően az egyedülálló alakja a csőr, tudják megtörni az áldozat a gerinc területén. Ez a gép Vadászat, felszerelt funkciók, amelyek segítenek nekik a saját önellátás. Annak ellenére, hogy tudják képezni vadászni az embereket, még mindig van egy hatalmas potenciállal rendelkezik, így komoly sérüléseket okozhat, különösen, hogy a fiatal korban.

7. Sinegolovaya ifritah

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Annak ellenére, hogy ez a madár eszik csak rovarokkal fegyveres önvédelmi mechanizmus, amely segít, hogy véd a legsúlyosabb ragadozó. Evés egy bizonyos fajta bogár, amely létrehoz egy bizonyos kémiai összetevője, fordult egy madár mérget, hogy tényleg veszélyes. Ha ez netán mégis, puszta kézzel, akkor természetesen azonnal menjen zsibbad, és behatol a bőr toxinok. Ki gondolta volna, hogy egy ilyen gyönyörű kis madár okozhat súlyos sérülést?

6. shrikethrush

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Ez a madár, mint az előző, a fegyveres halálos toxin, gyakori a mérgező békák. Él a trópusi és szubtrópusi erdők Indonézia, Ausztrália és Pápua Új-Guinea. A madár egy olíva színű, így ez jól álcázott fák, ezáltal különleges zenei hang, mint egy sziréna.

5. Pitohu

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Ez volt az első három újonnan felfedezett mérgező madarak, toll és bőr, hogy végzett egy halálos méreg. Pápua Új-Guinea nevezte „szemetet madár”, mert ehetetlen. Majdnem. Yourselfers engedje el a madarat a méreg, eltávolításával a bőr és a toll, és a tűz a parazsat. De még mindig nem éri meg a kockázatot, és élvezze valami más.

4. Eagle

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Ennek veszélye madár rejlik potenciális károkat. Ő a speciális szerkezet a csőr, hihetetlenül éles karmok, és még hihetetlenül éles látást, így ez az egyik legnagyobb ragadozók a természetben. Ő tud repülni, és tartsa a csőr két kilogramm hasított az áldozat. Ő rendkívül falánk, mint tud enni egy kilogramm halat négy percig. Ezek a madarak a hatalom jelképe, annyira súlyos, hogy az a kép van jelen a karon számtalan országban.

3. egerészölyv

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Ezek a madarak már meg undorító és baljós. Ezek megtalálhatók lóg és körözés szervek felett, mivel azok nagymértékben dögevők, így tagjai nyájának halott kezdődött, rothadó hús. Környezetvédelmi gyomruk nagyon savas, ami megvédi őket a baktériumok, vírusok és a lépfene, ahonnan a legtöbb más állatok elpusztulnak. Sőt, ezek a vizeletben - egy erőteljes antibakteriális szer, amely elpusztít minden egészségtelen szennyeződéseket.

2. strucc

10 madár, amit el kell kerülni - az én kis hangulatos sarok
Ezek a madarak a legnagyobb a világon, és a növekedés elérheti a 2,8 métert, tömege 158 kg. Ezek nagyon kiszámíthatatlan. Ezek 10 kilométeres sebességgel mozog a 50 km / h, és a lába olyan erős, hogy egy csapásra képes megölni egy hiéna. Sőt, nagyon éles karmok. Ha nem rendelkezik a „szégyenletes” a szokás, hogy elfedje a fejét a homokba, mi lehetett volna esküdni, hogy nem több, mint egy hosszúkás szörnyeteg.