Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

Ma már sikeresen tartott rendes hibás alkatrészek cseréje az én ThinkPad. Valójában ez volt az első kozmetikai hiba, amely megjelent a Toshiba. De mivel ez nem zavarja a munkát, úgy döntött, hogy nem fürdik, és hagyjuk annyiban.

A probléma az volt, hogy mi az. Gyakorlatilag bármely Toshiba (kivéve a nagyon nagyon egzotikus kis modellek), van olyan dolog, mint csuklótámasz (csuklótámasz). Általában az avatatlan felhasználók azonnal fel újra - mi ez? Az a tény, hogy a legtöbb laptop, ez a darab nem törik el. De a „legendás és megbízható” ThinkPad szinte raskhodkoy.

Csuklótámasz - szó szerint olyan hely, ahol a többi csukló és a kéz (majdnem szó szerinti fordítás angol). Ie műanyag játszótér található, amely a közepén a touchpad.

A legtöbb háztartási noutom van egy műanyag házban, ami valójában a hordozó (részek azokhoz csatolt belül). ThinkPad elrendezve másképp. Bent a notebook fém keret (a keret a nehéz járművek). Ez a keret két funkciót lát el: őt az alapvető adatokat rögzítettek, és úgy tervezték, mint egyfajta sejtek, védi a terméket a sérülésektől. Tehát, ha felveszi, és dobja a ThinkPad a falnak, a belsejét fájt. De, sajnos, ez nem vonatkozik a külső műanyag, annak ellenére, hogy a Mitsubishi Műszaki műanyag (elég erős darab).

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

Mint mondtam, a külső műanyag alkatrészek szinte fogyóeszköz. Ezek mind kivehető és kicserélhető elég könnyen.

A ThinkPad T500 modell egy bosszantó hiba a design a fém keret is. RAM modulok a laptop van közvetlenül a touchpad. Ahhoz, hogy elérhesse őket, akkor el kell távolítani palmarest. Az eljárás végrehajtása után világossá válik, hogy mit mondok - éppen a memória modulok, van egy vákuum. És csak egy műszakban balra.

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

Most képzeljük el, hogy mi történne, ha ezen a helyen nyomja le erősen a műanyag. Ez így van, akkor feltörni. És egy út körül is lehetséges, hogy a nyomás ezen a ponton a test nagyon erős, ha rászánja nyitott laptop az egyik kezével, hogy vedd fel. Thumb esik jól a műanyag, közvetlenül felett void!

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

Figyeljük meg, hogy a másik oldalon egy ilyen probléma: vannak mérnökök gondosan elrendezett csillapító, amely része a hurok a palmresta.

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

Általában a repedés nem volt sokáig várni, és elkezd mászni a mirofona csatlakozót közvetlenül a billentyűzet területen. Eleinte ideges, aztán köpött az ügyben. Egy idő után, kerestem más crack ismeretlen okból, a jobb felső sarokban palmresta.

Így éltem velük, ha nem bontják meg a billentyűzetet. Ezen a ponton úgy döntöttem, hogy mindent rendbe a végére. És amellett, hogy a billentyűzet előkerült a hatalmas kínai internetes eredeti termelés csuklótámasz Lenovo.

Mint mindig, a különbség az orosz árak hatalmas volt. műanyag darab kell kb 50 $. Kínában, megvettem a csuklótámasz szerkezetet (touchpad és az ujjlenyomat-olvasó) $ 28 szállítással Oroszországban. Az eladó érdemel termék Link: vásárolni csuklótámasz Lenovo Thinkpad T500 és szállítás.

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

a tetején a régi, csupasz foltok a érintõmezõn állandó szörfözés =)
alább az új, kellemes és shershavenky.

Beállítása csuklótámasz, úgy döntöttem, hogy egy kicsit javítani a tervezés és elültette a szokásos gumi Eraser (jó öreg Koh-i-Noor). Nos, ez a hely egyáltalán nem flex.

Cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500, az élet és a zhelezyachkah

A következő lépés egy új akkumulátort - jöjjön a jövő héten. Ezt követően, a laptop majdnem olyan, mint az új. Gondolkodás helyett a processzor, erősebb, az előnyök megtalálható nagyon olcsón elemzés után a javíthatatlan járművek. És ugyanakkor a CPU hűtő csere (a teljesen csendes, elkezdett legyen észrevehető egy csendes szobában).

bejegyzések Címkék: cseréje csuklótámasz a laptop Lenovo ThinkPad T500
bejegyzések Címkék: Megszabadulni # 171 # 187 mocsári levegőtisztító például Boneco 1355N
bejegyzések Címkék: Hogyan szét a párásító Boneco 1355N részletes útmutatást