7 szabályait élet Marilyn Monroe

7 szabályait élet Marilyn Monroe

Még 50 évvel később, a bölcsesség és az élet alapelveivel Marilyn Monroe továbbra is relevánsak a nők minden korosztály számára.

Előfordult már, gondoltam, hogy tudott hatással a világ és a története során ennek a nagy nő, ha ő nem halt meg ilyen korán? Karizmatikus, egy kicsit félénk, magabiztos, intelligens, egy nagyon jó humora, nőies, és valóban igazi amerikai ikon Marilyn Monroe időtlen, mint a szabályokat. Eltekintve attól a ténytől, hogy a tragikus halála egy titkos, és a halála körülményeinek Marilyn Monroe még homály fedi, néhány tanácsot ebben a szép és szellemes színésznő bizonyára hasznos lehet minden nő, különösen, amikor a szerelem és a hódítás a férfiak világában.







7 szabályait élet Marilyn Monroe

Vital elvek Marilyn Monroe még mindig fontos

Szóval, mi Marilyn Monroe tipp segíthet a nők válnak magabiztos és sikeres legyen a szerelem első?

1. „vannak érzései, még mindig nő. Csak annyit szeretnék, hogy szeressék az én tehetség és a lényeg.”

Annak ellenére, hogy az összes lány „belső démonok”, emberek milliói szerették Marilyn Monroe - nőiesség, törékenység, kiszolgáltatottság és könnyen kétségbeesett szükség, hogy szeressék. Belső szépségét és a valódi lényege a nők sokkal fontosabb, mint a szexepil, hogy sok ember látott a képet. Eddig semmi nem változott: a szexepil nem származik vonzó alak és fáradt szemében. Ez az, ami belül van - a bizalom, a hitelesség, a jelenléte az intelligencia, a hála, és Marilyn Monroe mind szerepel.

7 szabályait élet Marilyn Monroe







Marilyn Monroe rendelkezett, mindenekelőtt a belső szépség

2. „Nem bánom élnek a férfiak világában, amíg én is nő benne.”

Jóval azelőtt, hogy elkezdett számos vitát a témáról a férfi és női energia, Marilyn Monroe tudta, hogyan kell viselkedni helyesen kell egy nő a férfiak világában. Bizonyos úgy tűnhet, hogy a szexualitás csak illeszkedő ruhát egy mély nyakkivágással és világos rúzs, de van egy egyedi stílusú, báj és tehetség, amely lehetővé teszi az egész életét, hogy a tetején. Még a legtöbb magas rangú hivatalnokok, valamint számos hollywoodi híresség volt a lába.

7 szabályait élet Marilyn Monroe

színésznő szexualitás nem hív

3. „karrier nagy, de akkor nem lesz képes tartani vele egy hideg éjszakán.”

Marilyn Monroe tudják, mik a valódi prioritásokat az életben. Milyen lehet az élet szerelem nélkül még a legsikeresebb karriert? Tudta, hogy jobb egyedül lenni, mint boldogtalan mellette egy idegen.

4. „Nem bánom, a vicceket, de nem akarom, hogy legyen a cél.”

7 szabályait élet Marilyn Monroe

Marilyn Monroe szeretett nevetni és viccelődni, de ne legyen nevetség tárgya

5. „Nem akarom, hogy a pénz. Csak azt akarom, hogy jó ember.”

A legendás és bájos Marilyn Monroe úgy gondolták, hogy ha egy jó ember, egy erőszakos indulat, a pénz minden bizonnyal követni.

6. „Ha mindig tartja be a szabályokat, azt továbbra is születtek a semmi.”

Ahhoz, hogy sikeres, néha megéri a kockázatot, és megszabadulni a sztereotípiák, amelyhez hozzá vannak szokva. „Ha”, „kellene”, „kell” és a „kell” - szép szóval, de ezek hiányában is új lehetőségeket nyit, amit oly régóta álmodott.

7 szabályait élet Marilyn Monroe

Néha volt, hogy egy esélyt, és a szabályok szerint játszik

7. „Senki nem mondta nekem, mint egy gyerek, hogy én aranyos és kedves. De minden kislány tudniuk kell, hogy szépek, még ha azok nem.”

Ha az apa azt mondja, lánya rendszeresen, és a nagyon fiatal korban, hogy szép volt, ő az életem sokkal könnyebb, hogy sikeres a férfiak. Mert minden nő, még a nagyon fiatal, fontos, hogy hallja, hogy vonzó és elegáns megjelenést. Fontos, hogy szeresd a szervezetben - ez nem csak javítja az önbecsülés, hanem hatással van a megítélése a fizikai megjelenés mások.

7 szabályait élet Marilyn Monroe

Marilyn fontos volt hallani, hogy ő is bájos és vonzó

Mit gondol a Marilyn Monroe nyomot hagyott az életében, modern nő?

Ismerősnek




Kapcsolódó cikkek