6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

Alexander Kuznyecov, aki szintén CPAking

Mit keresnek?

Hogyan keresnek a hálózat?

Dolgozott, mint a tervező, kódoló, exhibicionista, programozók, SEO-shnikom. szövegíró, forgalmazója. Úsztam simán egy rést a másikra. Amikor rájössz, hogy van már zsúfolt, ment tovább. Hat évvel ezelőtt jött a CPA. Elkezdtem vásárol a forgalom „VKontakte”, és öntsük a játék, egyre pénzt nyilvántartásba vétel céljából. nem megy hat hónap. Vásárolja forgalom 1 000, egy-két nap összeolvadt, és nem üt a költség. Aztán úgy döntött, hogy finom megérteni, költeni 30 000 rubelt. Kiderült, és én maradtam a piacon hosszú ideje.







Ez most megváltozik az üzlet?

Milyen tanácsot tudsz adni kezdő?

Mindig így csak egy jótanács: van, hogy és kipróbálható. Nem számít, mekkora a forgalom, és hogyan Ofer, mert működni fog a megfelelő akkordok, csak meg kell találni a módját. Költött pénz vizsgálatok elme visszaver. A fő probléma az elején volt, hogy remegett mint minden rubel, mert a pénz tényleg nem volt. Most ez olyan, mint egy kártyajáték arányt. Mindig kiosztja az összeget, amelyet hajlandó elveszíteni, és majdnem mindig nyer. Mivel a játék nyugodtan és félelem nélkül pénzt veszít. Minden sikeres teszt tudja mutatni egy tucat sikertelen. A niche normális.

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

Roman Shiryaev, az alapító "Puzat.ru"

Mit keresnek?

Van egy cég, amelynek létszáma 32 fő, amely részt vesz a fejlesztési és a bevételszerzés tartalmi oldalakon. Most már több mint 150 tartalom projekteket. Ezen kívül van egy oktatási projekt sikeres. A személyi jövedelemadó, nem reklámozzák, de ha vesszük az átlagos, minden egyes projekt hozza mintegy 30 000 rubelt havonta. Kiszámítja a teljes jövedelem, hogy a saját.

Hogyan keresnek a hálózat?

Mindig is vonzott a munka az interneten. Először egyedül teszi a helyszínen a rend, majd összerakni egy csapatot. Kommunikáció az ügyfelekkel időnként nem ez volt a legkellemesebb dolog. Azt gondoltam: mi a teendő, hogy mások mit tehetünk magad?

Ez most megváltozik az üzlet?

A válság arra kényszerítette az embereket, hogy dolgozzanak. Jövedelem a tartalmi oldalakon mártott 30-40% -kal. Korábban sokan próbálták rendszereket létrehozni, hogy a munka nélkül a részvétel. Ahhoz, hogy havonta csak egyszer megy a pénz. Most kell lépni a nelenivyh módjait kereső. De használja őket, akkor nem csak megy vissza az előző szintre, hanem a bevételek növelése. Bármilyen válság elmúlik, a recesszió emelkedik. Aki nem adja fel, ő lesz az élen.

Milyen tanácsot tudsz adni kezdő?

hiba kezdő -, hogy nem a leggyakoribb helye az ő hobbija. Nők - általában a szépségről és a gyermekek, férfiak - autókról és a halászat. De a 500.000 th hely a halászat senkinek sem kellenek. Keresse szokatlan téma, ellenőrizze azok aránya a „közvetlen” vagy a Google és a kérelmek száma legalább ugyanazon wordstat.yandex.ru. Például nem épület, és a szeptikus tartályok. Nem az egészségügy és oftalmogiya. Ha a hobbi - egyéni téma, ez egy dupla plusz az Ön számára.

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

Denis Levandrovsky, CMO EverAd.ru

Mit keresnek?

Én vagyok az egyik a két CPA-hálózat tulajdonosai EverAd. Azon a napon, EverAd feldolgozza átlagosan 5000 megrendelések. Mennyi pénzt ez hozza meg, hogy a saját becslés.

Hogyan keresnek a hálózat?

Aztán áttért a forgalom, főleg a játék források. Tizennyolc hónappal ezelőtt elhívtak a EverAd ügyvezető partnere. A végén vettem egy fél a projekt.







Mint most szívesen?

Hatékony vizsgálati módszereire szalagok. Hogyan lehet gyorsan kap egy plusz? Hogyan lehet elérni a nagy átalakítás? Egy példa a sikeres munka - esik az alkoholizmus kezelésére „Alkoprost”. Megvizsgáltuk különböző hipotéziseket. Az egyik következtetés - meg kell szegmens a leszállás oldal azoknak, akik azt akarja, hogy hagyja abba az ivást, és azoknak, akik szeretnének segíteni relatív csinálni. Csak ez a lépés növeli az EPC a mail-marketing 15-16% -ról 30% vagy több. Szerint a teaser hálózaton egyszerre hagyjuk szegmentáció, EPC - 6-7%.

Ez most megváltozik az üzlet?

Napról hónapban egyre több esik a méret a váltságdíjat Ofer - akár 20%. De ez nem rendelések esik. Éppen ellenkezőleg, a piac növekszik, különösen a WOW-termékeket. Miért? Azt hiszem, az emberek nem engedhetik meg maguknak minden hétvégén járni a kávéházakban, és örömet magát, amit akar. Például, vegyünk egy új klassz dolog.

Orosz áruk és egyéb kiszorítják a kínai behozatal, ami nőtt az ár kétszer. Van egy országos hálózat - 90% alatt. Sajnos, Oroszország is egyre drágább. Túl sok függ a gyártási külföldi alkatrészeket.

Milyen tanácsot tudsz adni kezdő?

Az emberek üldöz egy „chip” és a titkos tudás. És az a tapasztalatom, hogy a legtöbb összeomlik fordulhat elő, mert az egyszerű dolgokat. Sok barátja volt az, hogy nem alakított ki előre a gazdasági modell. Igen, vannak sikertörténetek Steve Jobs, aki először kezdte az üzleti, és csak ezután kezdett számolni. Személyesen ismerek embereket, akik befektettek a választottbírósági valahol 5000 rubelt, és néhány hónap múlva tette őket a szerencse. De mindez - mások sikertörténet, nem a tiéd.

Még ha fel egy sátorban az utcán értékesítési zöldséget, biztos, hogy kiszámítja a gazdasági modell, és regisztrálja az üzleti folyamatokat. hogyan fog lépni legalább ovoschebazah. Az interneten, annál is kell lennie. Minden finomság, hogy a mi üzleti helyesen kiszámítani.

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

Artemy szibériai, vezérigazgató EmpireCPA.ru

Mit keresnek?

A kísérők (py, mobil és web), telepíti, szolgáltatás. Mennyit fogok keresni? Túl intim kérdés. Azt lehet mondani, hogy a megfelelő megközelítés a rést, és akkor lehet keresni $ 10,000 és 100,000 $ havonta.

Hogyan keresnek a hálózat?

Most választottbírósági számomra - nem egy hajó, és egy teljes értékű üzlet. És ezt szeretem. Rengeteg olyan fejlesztési területeket, méretezés, növeli a sebességet, és velük együtt - profit.

Ez most megváltozik az üzlet?

A válság adott új lehetőségeket

Milyen tanácsot tudsz adni kezdő?

Ne késlekedjen a belépéskor. Eddig nehezebb lesz.

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

Denis Sereda (Seredovich), felső arbitrazhnik pénzügyi témák

Mit keresnek?

Jövedelem a pénzügyi ajánlat, vagy inkább a bank offerah és munka mikrokölcsönök. Ha beszélünk a jövedelem, akkor 1 millió havonta. Én nem csak továbbra is fejleszteni irányába vezető generáció a pénzügyi irányba, de a tervek az ősz kezdete, hogy a piac saját online MPI (mikrofinanszírozási intézmény).

Hogyan keresnek a hálózat?

Ő szolgált 5 éves szerződés a haditengerészet, megnősült, felesége meggyőzte, hogy kilép a szolgáltatást. Fészkel az acél növény, de keresett jövedelem. Elkezdtem weboldalak Adsense. Ezt követően a Google közkézen szűrő, így több helyről povyletalo, bevétel csökkent. Aztán elkezdett oldalak a pénzügyi téma, majd lett arbitrazhnikom.

Ez most megváltozik az üzlet?

Jövedelem még mindig a bankok és a hitelek, de a legtöbb pénzt most hozza mikrokölcsönök választottbírósági. A bankok többé-kevésbé nyereséges dolgozni „Tinkoff” mikrohitelek - „Platiza”, „Ezaem”, és számos más.

Milyen tanácsot tudsz adni kezdő?

6 Történetek a fiatal internet milliomosok, és ahol tudnak élni beszélni

Anton Mahno, vezérigazgató Vipnetc.ru hálózat

Mit keresnek?

Sok projekt. Az egyik legérdekesebb - a mobil forgalom. Miután elolvasta az életrajzát Steve Jobs kezdtem első zenei irányt. Együtt „VimpelCom” tettünk egy különleges szolgáltatást (jelenleg fejlesztés alatt hasonló szolgáltatások és más szereplők). A lényeg az, zenét hallgatni tetszőleges számú ingyenes internet a maximális sebességet. Service már elmúlt BetaTest és működik a legnagyobb szakaszában zenei portálok.

Hogyan keresnek a hálózat?

CPA részt, miközben még mindig a diák. A fordulópont az volt, amikor elkezdtem kommunikálni az emberekkel tapasztaltabb nálam. Kétlem, hogy volna, és elkezdte keresni, ha azok nem jelennek meg az életemben. De dolgoztam 4-szer nagyobb, mint ők.

Ez most megváltozik az üzlet?

Nem függ a keresők, de a partnerek tőlük függ. Ezért a partnerekkel, webmesterek már fokozatosan jött az a tény, hogy a bevételszerzési lehetőség is részt benne a csapatom. Végtére is, a hozzá nem értés ebben a kérdésben is tesz a helyén veszély fenyegeti, de a nagy építkezések, illetve és a létezését a vállalat egészének.

Milyen tanácsot tudsz adni kezdő?

Több kitartás. Azt is gyakran tanácsot az emberek ingyen, de ez a minőség pár, akik találkoztak. A nagy kitartás, előbb-utóbb sikerül.

Azt javasoljuk, hogy megismerkedjenek más. Amikor ismerősök, ne habozzon, és ne légy szégyenlős „és ha nem vagyok érdekes ez az ember.” Én minden évben történik egy ülés, amely bekapcsolja a nézet az üzletet. Ezen kívül van egy sor a szakemberek a területen különbözik az enyémtől. Velük együtt, ezzel érdekes és sikeres projektek.

Azonban én nem ajánlom üzleti együtt. Partnerségi és együttműködési ahol mindenki végzi a dolgát - ez a siker alapja.

Ez lesz a jelentésben ismertetett, azzal érvelve, a „kerekasztal” - és azt is lehet személyesen beszélni bármilyen hangszóró alatt viski- és kávészünet, vagy egy luxus afterparti: alkohol, snack, táncok, go-go. Kubai szivar, érdekes embereket és az üzleti. Általában, minden, ahogy tetszik.