46 értékelés a solymászat a Sokolniki, Sokolniki rugóút, 11

Barátok, akarom mondani, hogy az étterem „solymászat” tetszett. Magam Örményországgal, a menyasszony Moszkvában élt. Általában úgy döntöttünk, hogy férjhez Moszkvában. Az ajánlás a közös ismerőseink tették választás ezen a ponton. Válassza több hely. A vendégek sok esküvők. a mi esetünkben, ott mintegy 300 fő. Őszintén szólva én nem szeretem azt hinni, hogy valaki azt mondta, még ismerős. Az első benyomás jó volt, amikor megérkeztünk nézni a teremben, és beszélni dátumot, és a vendégek számát. Wedding. további ›

Én nem híve véleményeket írni az interneten, de. Ünnepeltük az esküvő egy nagy teremben. Minden nagyon jó volt! A vendégek minden élveztem. Voltak „fontos” a vendégek, akik nehéz kérjük, de elégedettek voltak. Azt ajánlom mindenkinek, hogy megünnepeljék az ünnepek S. O. Ami a negatív vélemény nem tudok mondani semmit, de tudom, hogy pontosan milyen sok a verseny! Külön köszönet Eldar és Madonna a szervezet és végezzen! Teljesül minden ígéretét, és még több!

Olvastam az interneten, hogy élnek a Földön idegenek! Köztünk) valószínűleg az egyiket, most olvas. Ez alatt azt értem, hogy az interneten a rossz írt véleményeket, mindent és Vol. H. Rólunk éttermek! Tehát, bízom a szemem, és azt mondta, az emberek közel hozzám!

Szeretném kifejezni mély hálámat az étterem solymászat, „orosz ház”! A minap a férjem és én elindult a park Sokolniki és nagyon hideg, és éhes. Elég szem esett véletlenül be étteremben. Megálltunk. Azt kérte, hogy tartsa magát melegen és enni. Nagyon elégedett a szolgáltatással, barátságos emberek, különösen a vezető Boris éttermek. Nagyon hasznos és kellemes fiatalember. Azonnal nyilvánvaló szakmai maguk területén! Nagyon finom étel. Általában minden boldog és most folyamatosan újra az étterem!

Üdvözlünk! Olvastam a véleménye a étteremben solymászat és az a benyomásom, hogy ezek mindegyike írta egy személy. Madonna - a munkavállaló az étterem! Ebben a csodálatos dolgozói tehetség, mint író. Kérdés - ahol elolvashatja a munkát? Üdvözlettel, George.

Ünneplése egy esküvő az étteremben solymászat a téli terem, elegáns hall minden a legmagasabb szinten, szeretném kifejezni hálámat egy nagyon kellemes ember, Karen a menedzser és a szolgáltatás nagyon hálás. Köszönöm, Tisztelettel, Ludmilla.

A férjem és én keres egy helyet sokáig az esküvőre. Keresünk szoba 250 fő, és ez volt gyönyörű és fényűző. Amikor bejött, és megnézte az étteremben solymászat, akkor úgy döntöttünk, hogy nem keresni, és úgy döntött, ebben az étteremben. Vizsgálat a menüből válassza ki a nap (a nap egy kicsit nehéz), akkor jobb, hogy foglaljon egy nap. Mi megrendelt leginkább kebab és saláták minden nagyon. Nagy választék, mint az alkohol. Helyezzük a menyasszony és a vőlegény is nagyon szép, és még + virágokkal díszített volt. további ›

Nagyon finom ételek, luxus szoba, kiváló kiszolgálás, szép és jól karbantartott környéken, egy nagy színpad és táncparketten. Mi a legfontosabb dolog - nagyon sikeres. Én nyugodtan ajánlom ezt a helyet, hogy a szeretteit és barátait.

Az esküvőnk tartottak egy étteremben Falconry! Nagyon köszönöm mindenkinek, aki részt vett benne! Chef meglepte minden vendégünk - minden finom volt, és szépen fel. Nagyon szerencsés a DJ, amely segített nekünk kiválasztani a Madonna. Szeretném megemlíteni a munkát a Madonna (adminisztrátor) - általa szervezett esküvőnk, és segített, hogy rendeljen egy tortát, cipó, dekoráció a csarnok. By the way, mielőtt kiválasztja solymászat meglátogattuk számos étterem, de minden könnyen ment. további ›

A következő 9 értékelés ›

Szeretném figyelmeztetni, aki nem fogja ünnepelni az esküvő itt, és mások. Minden nagyobb szabadság meghatározott árak és feltételek nem ér egy fillért sem, az emberek! Ellenőrzött körülmények között kezdik megváltoztatni háttal az esetben tudjuk, hogy az emberek sehol menekülni, és egyetértek! Sajnos lettem zsákmányukat! De megtorlás hamarosan, várj!

Mi voltunk a lakoma, mint vendég. Azt mondta, hogy meglepődött, nem is beszélve. Service egy út menti kávézóban. A pincérek nem ismeri teendőit, a szavak egyáltalán. Megértem, hogy a ballagások számukra, mint egy futószalag. De miután látogatást tett az intézmény a válasz mindig negatív, ha a kérdés. Kár, akik úgy gondolják, mint a normális szolgáltatást. A szolgáltatás elhagytuk ezt az intézményt idő előtt, mégis, és örültek, hogy a meghívók.

A Szilveszter úgy döntöttünk, hogy egy séta a parkban, és megy ez a „étterem”. Egy nagy csalódás nem tapasztalt valaha. Olcsó elegáns amely igényt tart a luxus, és a megfelelő menü ára, amelyek nem felelnek meg a konyhában, nem borlap, nem igényel karbantartást. Konyhai csúnya! Nem csak, hogy az ár a konyha nagyon magas, de mi volt a felháborodás, amikor megtaláltuk a csekket kézzel szerkesztett egy alak! És a végén, ahelyett, 3200, 00 állítólag kellett fizetni 3800, 00. gondoltam. további ›

Nem vagyok versenyző! A férjem és én ünnepelte ott esküvő 08/09/12. A házigazdák nagyon kellemetlen ember - hegyi zsidók. Van egy nő nevű Madonna - Art Director, ő lett vparivat nekünk a művészek, előadók, hall dekoráció, virágok, stb abnormális áron. Mivel a barátom esküvője iroda, ő tett nekem egy kedvezmény művészek, virágok, stb Amikor Madonna hallottam, hogy nem fogok átjutni, kezdve, hogy egy küllős a kerék, amely, mint mondják, a virágok nem tud velük. további ›

Az esküvőnk tartottak egy étteremben Falconry! Nagyon köszönöm mindenkinek, aki részt vett benne! Chef meglepte minden vendégünk - minden finom volt, és szépen fel. Nagyon szerencsés a DJ, amely segített nekünk kiválasztani a Madonna. Szeretném megemlíteni a munkát a Madonna (adminisztrátor) - általa szervezett esküvőnk, és segített, hogy rendeljen egy tortát, cipó, dekoráció a csarnok. By the way, mielőtt kiválasztja solymászat meglátogattuk számos étterem, de minden könnyen ment. további ›

Durvaság, fenyegetések, a nem megfelelő, lizoblyudstvo. Nesovetuyu itt valaki, hogy semmit.

A bátyám akarta ünnepelni a fia esküvőjére ebben az étteremben. A szerződést az összeg eredetileg egy, de miután a betét összegét hirtelen megugrott majdnem 2-szer. Brother döntött, hogy felhagy az étteremben, és megteszi a betét vissza. De ott volt. Muryzhili majdnem egy hónapig. Csak miután a hívás „barát” a pénzt vissza. Mindenesetre ebben az étteremben mit ünnepelni.

Teljes mértékben egyetértek. Minden eredetileg szerette. Két héttel az esküvő előtt kezdődik egy szörnyű válás, rendelés egy banketten 200 ezer, meg kell találni magának egy 300 durva félelem. Óvatosan és ha az egyes költségek Roma aláírást igényel vagy Eldar, mert a szavak nem reagál egyáltalán!

Ohhh, az ára, a szoba, mindezt egy tisztességes szinten. Attitude - Eldar és Madonna, mint a róka Alice és a Cat Basilio, kirabolták, és nem tiltakozott! De komolyan, aztán a válás és a durvaság, köze hozzá azután, hogy a betét előtt 2 hónappal a lakoma, növényi indul 2 hét előtt! Elé az a tény, - meg kell rendelni a díszítés a csarnok bérleti zenei felszerelések, és csak a nagy és a több ezer! Két héttel talált egy másik tisztességes étterem, jó őszi, nem túl sok esküvők. De a betét nem tért vissza, obmaterili. további ›

Undorító étteremben. Az évforduló a férje. Gyenge élelmiszerek (kivéve a grill és sütemények), de a nyárs elégedettek voltak, hogy csak akkor, ha szinte minden vendég távozott. Szemtelenül becsapják a számítás. De a kérés, hogy ismertesse az összeg érthetetlen motyogás. Minden benyomást kényeztetve.

Kapcsolódó cikkek