3000000 Views! Egyetemes Anya pyaternyashek megmutatta, hogy ez sikerült a gyerekekkel

Öt gyerek - valóban nagy felelősség, de nem hoz kevesebb örömet. Ez a videó - bizonyíték.

3000000 Views! Egyetemes Anya pyaternyashek megmutatta, hogy ez sikerült a gyerekekkel

Ez egy nagy öröm, hogy észre, hogy szült egy ilyen csodálatos csecsemők. Annak ellenére, hogy a fáradtság, anyja sok gyermek örül egy ilyen ajándékot a sors.







Nem lehet vitatkozni azzal a ténnyel, hogy egy nő egyszerűen mesteri teljesíti a feladatait, és kezeli, hogy időben minden gyermeknek. Határozottan tiszteletet érdemel! Úgy néznek ki, ápolt és nagyon boldog. Amikor a gyerekek felnőnek, akkor biztosan büszke lehet a méltó anyja.

Az emberek még idős korban mindig naedyatsya néhány kis kalandot, mert az élet a már elhagyta nem túl sok oka az örömre.

3000000 Views! Egyetemes Anya pyaternyashek megmutatta, hogy ez sikerült a gyerekekkel

Egyszer úgy történt, hogy a legtöbb barátom született a Szovjetunióban, de fokozatosan terjedt el az egész világon.

Itt például, Anush. Én született és érettségizett Jerevánban felvették a University of Leningrad lett Anna. Az érettségi után férjhez ment egy angol és visszaköltözött hazájába.







Most az ő neve Ann. Anne él egy kisvárosban Gloucestershire, nagyon közel a híres királyi Dean erdőben. Ez egy szép lakás, nincs pénz hagyja nem luxus, de ez teljesen a tisztességes élet, a fia végzett a főiskolán, és külön él. Úgy tűnik, hogy pihenhet egy kicsit, és pihenni. De a többi ... mi csak álmodunk.

Néhány évvel ezelőtt Jerevánban, anyja meghalt, Anne vette az apjának. Már alatt volt 90, és egyedül lenni, nem tudott. A távoli Angliában apja, persze, ez olyan, mint egy hal, amelyet kihúzták a vízből. De magában hordozza stoically szenved, és megpróbál nem panaszkodik. Örmény olvas híreket az interneten, és nézte a televízióban orosz csatornák. Még egy rossz hangulat nem Ann scolds, és a Turks és azeriek. Magától rossz, de a természet a levelek öröm. Miután egy sziklás Örményország Zöld Anglia tűnt neki egy paradicsom ...

Ezen a napon, Anne apja rendszeresen hajtott a az erdő szélén, hogy a levegő, leült vele a padon, és elment, hogy vegye fel a száraz tisztítás. Jön a fél óra - nincs apja.

Bementem az erdőbe, hogy kiabálni - nincs apja. Mit kell tenni? Hívtam a rendőrséget. A rendőrség azt mondta:

- Ne aggódj, most jön.

Megérkeztünk. Megkerülték az erdőben, kiabálni - nincs apja.

- Nos, - mondják - most híváskezelő és hazamész, és hogy néhány cipőjét, a kutya felemelte a nyomvonalat.

- Megtaláltam - mondja - az apja. Ez egy hölgy hozta a helyi idősek otthonában. Láttam egy magányos öregember, úgy döntött, hogy elveszett, és hozta. És akkor azt látják, hogy valaki másé. Ezt hívják a rendőrséget.

Anne jött az idősek otthonában. Apja ült az ebédlőben, és szívesen fogyasztanak angol teát tejjel. Anne annyira örült, hogy őt sértetlenül, még könnyek.

Aztán, persze, hogy lett egy olvasási:

Apa ravaszul nézett Ann, és azt mondta örmény:

- Anush, gyermekem, amit az ember gondol, ha egy nő meghívja őt autó? Reméltem, hogy egy kaland.

History élvezte? Ne felejtsük el, hogy ossza meg barátaival!

Ön is érdekelt a cikket:

Caught aranyhal öreg, és azt mondta neki egy emberi hang:
Háttér REAL (hisztérikus nevetés biztosított)
History, ahonnan Apa mindig szerényen csökkenti a szemét




Kapcsolódó cikkek