3 - Vicces történetek macskák, vicces macskák az élet, történeteket macskák

Ki kicsoda.
Ez a történet azt mondta, hogy nekem egy barátom. Általánosságban elmondható, hogy volt, mint ez: úgy döntött, ismét, hogy az ő kislánya (felesége idején megállapított kórházban, és a lány kiszállt egész nap apa). Elmentem a boltba, és vett neki egy pár hörcsögök, valamint egy ház (na jó, van egy létra van, kalickás és egyéb hörcsög öröm.) Este lefekvés, látta, hogy egy kép: cidit, akkor egy macska a ház körül, és bámul egy a hörcsögök, aki akkoriban került a kerék és természetesen megpróbál távol a macskát. Nos, rámosolygott a macska, hörcsög szórakoztató és elaludt. Reggel ébredés, látja ugyanazt a képet: egy macska bámult, de nem nézett fel, nézi a hörcsög, és ő viszont továbbra is hibás. Egyszer elhajtott macska, hörcsög szegény lépcsőzetes kerekek kiszállt, és megbotlott a itatók, ivott, és azonnal elájult.
Ui A hörcsög után éjszakánként aludt több mint egy nap.

Emlékezz „/> Csak tegnap szívből szórakoztatta a labdát - üldözi őt körül a lakásban, mint Lenin burzsoázia bizonyos ponton, ő ellökte magától fél méter, és tette állni a hátsó lábukon, mint a.” NAV mint vetem magam, mint egy párduc! " . vette 20-30 másodperc. megváltoztatása nélkül függőleges helyzetben én Stepan dől az egyik oldalon, és menj aludni. ez az, amit értem. egy igazi férfi.)))

Csak „/> Mi Younger ülni az erkélyen, ő reclines párnákon felszívja ulpafiolet I mipno sveplyu kapkas pamy vagy pamu kapkasa, nos, általában ez, a kotpom depzhatsya üveg loggia. Ha pposveplenii tyscha száz tpidtsatoy dypki múltban, ahol sehol legyek natupe síkban - nos, egy kicsit magasabban a loggia, csendes, így legyek Ha föld megy Stalbo én még nem is hallott az elektronikus ütvefúró, de kotyavka látta Kpaem szemem vdpug észre, hogy növekszik a ... mérete, nézem őt nappavleniem mázas rémülten vzopa, látom - a sík (ische) ppet OHA ijedve. ismerkedjen, hogy nem is kap el - kezdte futó popoge esett, lábai vannak horror odepeveneli, podvepnulis és feküdt a tartás során shepsti (azaz balra fekvő pózban ugpozy-Repülőgép - .. jelentősen megnövekedett, és ppizhatymi fülek és sok vigyorgó), és mi lesz tepep tudják, hogy a levegő nem biztonságos az pepilami -. stpahi valami szörnyű nyáron, hogy arra gondoltam, ha ő identifitsipovala adatbázisában.? Nos, csak csináld, amit umopa is. - pánik a gépet! Ez valami! 8) (Well minden zdo.povo volt Samoletische, minden ablak deysvitelnoo, stpashny ilyen csőr és karmok ez foglalt!)

Egy „/> - A fenébe is, vettem egy vetítés TV 3,5 darab dollárt, és a macska ugrott neki, és Nassau a hátsó fedél 600 dollárt a javítás fizetett ..
- És akkor nem csapódott.
- Nem. (SAD) - ez egy darab dollár értékű!

Egy „/> A következő alkalommal már írva:” Vistavka kotiv "

Ez volt a „/> - kaptiny olaj - mondom.
- Hogyan kaptiny név? - kérdezem.
Emlékeztem Hemingway hívta „Farewell to Arms”
A házigazdák élvezte.

A „/> - Van egy macska megfékezte.

Egy „/> Majd valahogy hostess hozott fej kaszálni uszkár él egy házban a macska. És egy uszkár, meg kell mondani, te állat rendkívül romlott. Így kezdte neheztelni, és mellékesen próbálja meg harapni a kezét, ebből megkapja a ízletes, amíg a csokoládé. Tikhon (cat) szenvedett ebben a felháborodást, elviselhető, de a végén kapta hisztérikus sikolyokat a kis kutya. lassan felkelt, méltósággal jött csökkenteni a uszkár, és gyengéden megveregette az arcát a bal oldalon. göndör enyhén elhallgatott, de úgy tűnik, mert nem azonnal rájött, hogy mi szükség rá, és egy idő után, a sír felháborodás folytatódik.
Tikhon kapott egy második figyelmeztetést, ezúttal a jobb oldalon. Ram elhallgatott kicsit, de megint nem sokáig. Ekkor a tanár, nyilván rájöttek, hogy egy jelentősebb leckét, leült a hátsó lábaira, és két első csapott tanuló egy pofon, hogy azonnal leállt végéig nyíró eljárások viselkedett csendesebb víz alatti füvet.
Amikor kaszálás felett, Tyihon, a kötelességtudat, ment haza, pihenés a munkájával. De ahhoz, hogy élvezze a többi nem volt - egy uszkár szenvedett mosás.
Meghallgatás tovább folytatjuk káromkodás kutya, macska indult a fürdő helyén, felugrott a keresztbe fektetett a rács fürdőszoba és belenézett a szemébe Ram. Ha, ez alkalommal is elég volt ahhoz, hogy a kutya csendben tűrte a kellemetlen eljárás számára.

I „/> Ó, akkor kezdett sziszegő Gombóc pontosan hogyan macskák felkiáltanak, és nem egy, hanem 10 db egyszerre Stepan felmászott szemmel a homlokán, a farok -. Cső és sziszegő választ.
Van egy pár darab a serpenyőbe. Ők még hangosabban! Stepan kiugrott a konyhába, és kilőtt, azt mondják, nem lesz, és nem kérnek.

A „/> Egy éjszaka ébredt egyes ütések a konyhában. Kimegyek oda, és kapcsolja be a fény, látta, hogy Matthew tyrit fagyasztott csirkét a mosogató, de a csirke nehéz és hangos puffanással a fagyasztott szervezet lebontja a mosogató, valahányszor megpróbálja kihúzni. általában adott neki a nyak és elaludt. Tehát felkelek kétszer, majd elaludt. reggel felébredt egyéb hangokat. a rohadékot csirke is kihúzta, és most húzza ki az összes cipőt a folyosón, és ez cipő temetni zsákmányukat a sarokban kuhni.Navalil nakuritsu van egy csomó Tapó ellenőrizze és cipőt. adtam a nyakába, és lefektette a cipő helyeken, és polurazmorozhennuyu csirke el a hűtőszekrényben. lefeküdtem. Reggel reggeli és készen álltak a munkára. Na és? A cipőmet nem fűzővel. Ő lett érdekelt, aki szükség van rájuk. Senki. ebben az időben, odajött hozzám egy macska purrs, üt női én mancsát a lábát, és egész megjelenése felkéri járni vele. megyek. hozom meg, hogy az én pot mellé ül, rám nézett, és kiabál, mint hogy „Arrraaa!” Ránéztem a bankban az én cipőfűző, bőségesen, nem fogok találni egy másik szót, akadva.
Legfőképpen meglepődtem, hogy ő nem csak a csizma akadva, mint tennék más prostodushnyymerzavets és keményen dolgozott, hogy kifűz őket. Azóta én viszont nem emel, és azonnal megállt shitting a TV-t. Mondja, hogy ők bánja?

Tegnap. „/> Van egy idős hölgy, egy ilyen kis, ráncos Két egészséges bevásárló táskák mindkét kezével görnyedt egész - Perth kopás kivert a imponálóan terpeszkedett a közepén az állomás teljesen vörös macska már lábazati arcátlan dryhnuschuyu szarvasmarha együttérzően azt mondja: ..” Nos, hogy fáradt, Chubaysik?”.

Vannak „/> táplálkozik. Ez számukra narazdaval. Jövök rá, és felfut a lépcsőn, fekete homokos kiscicák foltok.
- Mintegy - mondjuk - finanszírozás!
- Igen - találkozik - ez az én Hakamada származó Chubais szült!

Hello „/> Hepodaleku Masik ült, és részt vesz az ügyek hirtelen, ő ívelt háttal, gyapjú vzeroshmlas farok -. Cső és kiabál:” Hurrá! „Rohant az íj
sál és - hadd karmait tépje fel! Kezdetben minden kíváncsi, hogy milyen macska démon rendelkezett. Aztán megnéztük
lezajlott közepette egy macska szeme. Képzeljük csak el: valami nagy, alaktalan, zöld, támadások a tulajdonos és a tulajdonos arcát kezdte közzétenni az eddig
hallott, ijesztő hangok. Természetesen, mint a nemes és bátor macska Masik rohant, hogy megvédje a gazdája. Az elkövető semlegesítjük, és elpusztult!