26 vagyok, és nem vagyok házas! Számomra úgy tűnik, hogy jól vagyok, túl zatsyklena a házasságra, és ez

Zmeyuki írta (a): Nem, nem vagyok annyira szerelmes, így minden évben a férfiak soha nem voltam sajnálom, hogy nem jött ki, hogy bárki ezen kínált. Szeretem az egyik is elég lenne, és hagyd, hogy ad bryuliki bár kazhny nap. Őt egy kicsit, de kedves velem.


Tehát nem stretilti az ember. jó szerencsét és boldogságot blshogo

Én 7 éve vstrkchalas egy srác 4 év együtt éltünk, és minden esküvő valamilyen okból rotkladyvadi és a végén még maradt. és 2 év után azt pedig senki, és nem találja (kelt, de 1 srác, de neserezno), de rájött, hogy nem ő volt az a személy, akivel szeretném leélni az életét, és általában már nem értem, hogy mit láttam benne)) ) azt hiszem, hogy mindent előtte, nem sajnálom töltött 4,5 év, ez egy jó élmény!

liorka77. 05.10.11 09:44 (válasz: Tékozló Angelica)

Nem, nem vagyok annyira szerelmes, így minden évben változtatni férjek (nem bánom, hogy nem jött ki, hogy bárki a kínált). Szeretem az egyik is elég lenne, és hagyd, hogy ad bryuliki bár kazhny nap. Ő kicsit, de boldog vagyok :)))

Ja, és én vagyok 29 és én már ott 7-szer. Tudja, nagyon szórakoztató. Minden alkalommal, amikor egy gyűrűt bryullikom, fehér ruhában, és az ember a 300-400 vendég. Tehát, azt tanácsolom, hogy próbálja ki.

És akkor nem kell időt szakítani házasságot. Élő jobb hosszú magának.

Én 34, és én nem vagyok házas, és még soha nem volt, bár lehetett volna használni legalább egyszer minden 6 lehet elvált, és egyszer özvegy. Nos, én még nem találkoztam vele pryntsa gadsky, nos, most, hogy az élet vége? Ne pazarolja az idejét, hogy a srác, nem akar - nem, ez zászló a kezében, és megfelelnek a vonat! A világ nagy, meg kell keresni valakit, aki szeretne.