11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

11 legjobb megfigyelési helyszínek Moszkvában

Lenyűgöző kilátás nyílik a városra, nyitott ezekre a helyekre, hogy szeretnek Moszkva még erősebb, és segít, hogy felismerjük annak minden szépségével egy madár repülés. Mind a tizenegy lehetőségek - a kínálatunk.

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Lenyűgöző kilátás nyílik a városra, nyitott ezekre a helyekre, hogy szeretnek Moszkva még erősebb, és segít, hogy felismerjük annak minden szépségével egy madár repülés. Mind a tizenegy lehetőségek - a kínálatunk.

Óriáskerék a WK

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Az egyik legnépszerűbb látványossága moszkoviták - a legendás Óriáskerék a kiállítási központ. Itt a tengerszint feletti magasság 73 méter lehet egy zárt kabinban 300 rubelt, vagy ellenőrizze magát az erőt a nyitott fülke 350 rubelt.

Nagy Iván Bell

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

„Lenin könyvtár”, a Kreml

Time Out Bar Terrace

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Str. Bolshaya Sadovaya 5

látványhíd

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

A megfigyelő fedélzeten az új épület az Orosz Tudományos Akadémia

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Leninsky Prospekt, 32a, 1. o.

Hotel Ukrajna

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Kutuzovsky Prospect. 2/1, pp. 1, a hotel "Ukrajna"

A megfigyelő fedélzeten magasságban 238 méter a „Moscow City”

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Tengerszint feletti magasság 238 méter, a 58 emeletes torony, „birodalom”, végezzük a megfigyelő fedélzeten a túra, ami nagyszerű kilátás nyílik a Tudományos Akadémia, Moszkvai Állami Egyetem, Megváltó Krisztus székesegyház, a Fehér Ház, sokemeletes on Kudrinskaia, Ostankino torony és más látványosságok. A túra időtartama lesz 30-40 perc. A megfigyelő fedélzeten nyitva a látogatók minden nap 17:00 és 21:00 óra között (hétköznap) és 10:00 és 21:00 óra között (hétvégén). Az ára egy felnőtt jegy - 500 rubel, gyermek - 300 rubel. De a legjobb az előre rögzített projekt helyszínének, mert szeretnének bejutni a „birodalom” elég sokat.

Helikopter „Főváros”

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Található az üzleti negyedben „Moscow City„- komplex két torony és egy 18 emeletes épület, amely összeköti őket. A magassága 73 emeletes, üveg torony „Moszkva” csodálatos kilátás nyílik a leghíresebb és legszebb helyeken a fővárosban: a Moszkvai Állami Egyetem, Kutuzovsky Prospekt harmadik körgyűrű, „House on Running”, a hotel „Ukrajna” és így tovább. Magasság - 301 m.

A megfigyelő fedélzeten a Veréb-hegy

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Úgy véljük, hogy a megfigyelő fedélzeten található egyik a hét domb Moszkva, magassága 80 méter magasan a város szintjén. A Sparrow Hills lenyűgöző kilátást nyújt Temple Krisztus a Megváltó, „Moscow City”, a harangtorony a Novodevichy kolostor, Ostankino Tower, Sport Arena „Luzsnyiki”, és egy szép kanyar a Moszkva folyó.

Az utolsó emeleti sokemeletes MSU

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

A teljes magassága a Moszkvai Állami Egyetem épülete - 180 méter, és a torony - 240. Most a tornya az Egyetem földrajz Moszkvai Állami Egyetem Múzeum, mely gyönyörű kilátást nyújt a Luzsnyiki, arborétum, és egy hatalmas üres telek és garázs szövetkezet a helyén, amely tiltja olyan építési munkák. Alatta halad egyik titkos ágak Metro-2.

Osztankinói TV-torony

11 legjobb nézési állványok Moszkva, blog fiesta

Ahhoz, hogy nézd meg a kiállítási központ, a hotel „Cosmos” televíziós állomás, a repülőtér területén, Falcon, „Moscow City”, és a legtöbb az északkeleti kerület - kell foglalni a jegyeket előre. Azoknak a száma, akik a túl nagy.

Fotó: vk.com, matrony.ru, hotelpeking.ru, pda.mn.ru, www.allo495.ru, ru.foursquare.com, www.livejournal.com, /www.timeout.ru

Kapcsolódó cikkek