11 éves iskolás megölték „felügyelete alatt” a felnőttek

Azt mondta, hogy a 14 óra, 34 perc alatt a helyreállítási konzolt kapott jelentést az esetről a víz.


Ugyanezen a napon hívtam a EMERCOM a Oryol régióban, hogy tisztázza a részleteket az eseményről.








Anton is mondta, hogy a fiú élt egyik külvárosában Lieven - Yamskaya település. A folyón jött a 30 éves anyja, aki napozás a strandon, míg a gyermek fürdött. Ezen túlmenően, Anton azt mondta, hogy az a hely, ahol a vakációzó család, nincsenek felszerelve a fürdésre.


- Ez egy tisztességes család. Sok gyerek. Mom elveszett fiú - a hetedik hónapban a terhesség. - Olga írt nekem.


- Anya és apa - kedves és segítőkész emberek, mindig próbálják rendezni a nyaralását saját és mások gyermekeit. Ők még egy ötéves lánya, és nyolc éves fia. Ez szörnyű! Azt mondták, hogy voltak emberek a parton. Álltak, és figyelte, ahogy anyám rohan, és kiabál segítségért - Karina írta.


- A barátom és én jött a folyón, és néhány perc múlva hallotta az asszony megkérdezi: „Hol van Peter?” (Nem az igazi neve - prim.avt ..). Aztán láttuk, hogy a fiú megfulladt. Anyu felsikoltott. A három férfi lassan ment, hogy a hely. Egy galamb, de mindhiába. Tovább hajózott szoros és ismételt egész idő alatt. „Hogy milyen mélyen van” Anya is bement a vízbe, keresi a fiát. Néhány perccel később jött egy másik férfi, megtanulta, hogy mi történt, és azonnal a vízbe ugrott. Többször és lebukott vytaschl fiú. Mire a gyerek maradt a víz alatt 10-15 percig. Amikor odaért, ő volt minden kék, akkor nem mesterséges lélegeztetést, „mentő” érkezett később, szintén megpróbálták újraéleszteni őt. De hiábavaló volt.








- Pihentünk egy nagy cég: nagyapa, anya, két testvér és két másik szomszédos gyerek vett velük. Minden gyermek után nézett, és miért nem volt egy ilyen tragédia, nem világos. - azt mondta, Vladimir Polyakov. - Sajnos, nem ez az első halál a víz a kiskorú gyermek, aki megfullad a felnőttek jelenléte. Mindannyiunknak szüksége van, hogy nagyon óvatos.


- A tények szerint a nyomozó hatóságok azonnal kezdeményezett előzetes vizsgálat ellenőrzéseket. - magyarázta nekem a vezető asszisztens, hogy a fejét a Hivatal médiával való együttműködés által Julija Dorofeeva. - Jelenleg a szükséges intézkedéseket megállapítani az eset összes körülményeit az eseményről. Az ellenőrzések eredményeit fogadható eljárási határozatot.




Kapcsolódó cikkek