Junior - Tosno - diadalmaskodik - zenit - foci portál foci hírek, interjúk

Ifjúsági csapat „Tosno” megnyeri társaik a „Zenith” a pontszám 3: 1!

Végén a pórusok felében 41 perc szerzett Evgeny Shamin, aki debütált a csapatban. A második felében kezdődött aktívan tosnentsy. Először is, Stepan Kostjukov megduplázta a vezetést a 51. percben és 58 Evgeny Senin által zúzás. Zenit fokozni, és még mindig képes eltávolítani a nulla a eredményjelző.

Az eredmény a mérkőzés volt az első győzelme a mi ifjúsági csapat a Youth Rosgosstrakh bajnokság az orosz!

"Tosno M": Oparin Kaloshin Vasziljev (Jartsev, 69; Zinovev, 85), Kuznyecov, Olishevsky, Lavrenenko. Pikófélék, Shumejko (Vozdroganov, 90), Shamim (Riabinin, 63), Senin, Kostyukov (Abrahamyan, 83).
Póttagok: Fedosov, Vishnevsky.

„Zenith-M„: Gojlo Bayramov, Plotnikov, zúzódás, Anisimov, Makeyev, Levin (Pershyn, 60) Boytsov, Kazakov, Kul'tin (Tarasov, 60) Vorobiev (Bachinskii, 60).
Póttagok: Rybikov, Korkin, Smirnov, Skrobotov, Gardiner-Smith, Andrejev, Denisov, Vartanian.

Figyelmeztetések: Kuznyecov, Lavrenenko Yartsev - Anisimov, zúzódás.

Miután az első két fordulóban a fiatal csapat „Tosno” volt a hátsó az asztal és a St. Petersburg „Zenith” vette a következő körben.

Az alkalmazás „Tosno” stadionban társaikkal a St. Petersburg „Zenith” miatt a mikro-nem kap néhány játékos. Ugyanakkor, a csapat megerősítette az új játékosok, akik hozzájárulnak a földcsuszamlás győzelem ifjúsági csapat a „kék-fehér-kék.”

Az első percben a játékosok „Tosno” mesterek megjelentek nemcsak a jelentés, hanem a pályán - a harmadik percben a raid a büntetés terén Ilja Vasziljev véget ért a sztrájk kapura, de a labda csak hiányzott a messze post.

Közepe felé a fél Stepan Kostjukov áttört a bal oldalon, de a kapus jött ki időben, és megakadályozzák a fenyegető céljukat.

Amint az óra elütötte félórás játék, mi hoztuk létre egymás után két pont - az egyik esetben, a labda alig több mint a bárban, majd jött a „Zenith” viszont a kapus mentett csapata. Az égbolt a stadion «Nova Aréna» szó illata ütés után.

És 42 perc alatt tartották cél „Zenith” - kombinációja szegélyező tankönyv, elkészült az ellenkező sarokban a kapus Evgeny Shamin újonc „Tosno” th - 1: 0.

A szünet után nem volt cserélni, és a második felében kezdődött aktívabb tosnentsy. Először Shamin szabályai alapján megállt a szélén a büntetést, majd a második cél az Ifjúsági Bajnokság pontozási Kostjukov. Sam felvette a labdát, verte a védő és a kapus elhúzott megjelent - 2: 0!

Cégünk folyamatos vitatott birtoklása és a labdát, és az az előnye, olyannyira, hogy miután az egyik támadások, majdnem lezuhant a kapuk „Zenith” th!

58 perc elteltével a harmadik labdát csapat a játék lőtt Evgeny Senin, aki vette a lassúsága védelmezői „Zenit” én és megverte a kapus - 3: 0!

69 perc elteltével az időpontokban nem használják okos Kostjukov aki töltötte, mint a többi játékos „Tosno” egy nagy meccs, és csak az utolsó és az utolsó időben a támadás után üti a labdát előre alig több mint a fába, és a lelátókon a stadion söpört harsogó jóváhagyás tosnentsev támadást.

Néhány perc múlva, a Zenit találtak az erőt, hogy gólt presztízs Makeev kihasználta a kapus Mikhail Oparin elérje a labdát maga előtt, és játszott befejező - 3: 1.
Látványos pontján a játék lehet a szlalom raid Sergey Ryabinin, akik a szó szoros értelmében a középvonala területén söpört kétszer megszerezze a vezetést, amikor belépett a büntetés területén, de úgy döntött, hogy megverte a kapus, hiányzott a labdát.

De még végrehajtása nélkül Ezen a ponton a játék „Tosno” megérdemelt taps, több mint 500 néző gyűlt össze egy stadion szemerkélő esőben.

De hogyan tudjuk Rómában. Senki sem tudja, hogy mi lesz a szezon végén. Megérintett, majd a második fordulóban is lehetséges, és kívánunk nekik a szerencse, de addig. Meg kell pontokat a legnagyobb.
Ha Tosno általában nem játszik, a szemüveg a mi ellenzi azokat nem lesz hasznos, de meg kell szerezni, amennyire csak lehetséges most. Megértem az érzéseit, de Tosno nem veszít pontot ezekben a játékokban van egy 100% -os eredmény

A fenébe, ez Ahmat több rohanó. És Loko Krasznodar. I általában 0 4 meg.

Mondtam róla és beszél. Nem ismert, hogy milyen slozhetsya turrnironaya asztalra, és aki szeretne játszani. Ezért ezeket a játékokat meg kell venni a 3 pontot, akkor, hogy ne legyen annyira félt, hogy hibáznak. + Mi a menetrend nehéz ősz - tavasz. Amikor earokubki kezdődik

0: 4 Zenith? Rum, nem fogja elhinni, 03:00 vissza ugyanazt az eredményt készlet. Azt akartam, hogy 0: 3, de meggondolta magát, és tedd a 0: 4

Igen, a Zenith természetesen :-) Mellesleg egyszer Zenit ellen játszott perdive tolja Saturn vége előtt a mérkőzés nem tudtam választani, hogy valaki bántani, Változás aranyos volt. Úgy végződött döntetlennel.