5 egyszerű módon, hogy boldogan él és egészséges 7.

A oday nap ősz, és a felhős és hűvös. Úgy tűnik, a nyár vége és az ősz jön. Felébredtem, és kezdett választani a hangulat. És emlékszem minden okát, hogy mit válasszon a mai öröm az életükben. És talált 5 alkalommal. vagy módszerek, vagy egyéb ok. Hívja őket, ahogy akarsz magadnak. Azt nazvala- 5 módon, hogy boldogan élnek.

W kalap jelenti - válaszd a hangulat?

Én már egyszer tűzte ki maga elé, hogy a leggyorsabb és legegyszerűbb módja annak, hogy élvezze az életet - ez elégedett azzal, amit én csak élni.

D olgoe időben éltem abban a reményben, hogy -Mi fog történni, és ez az, amikor elkezd élvezni. És tettem egy felfedezést. Tudok választani JOY MA. Aztán rájöttem, hogy mit jelent nekem, és hogyan kell csinálni könnyebb. Az eredmény a mai választások, bemutatom neked, kedves olvasók.

Y ou gondolhatnánk, hogy, hogy boldog legyen, amire szükség van valami különleges, amit kellett a többi partner. vagy nem volt)))) a legjobb munkát, vagy a gyerekek, akik nem a házi feladatot, vagy egy csomó pénzt? Ha mindenki így volt, hogy akkor élni öröm! Persze, ez mind jó. De elég tétlen képzelet! Íme 5 módon kezdeni a boldog élet.

1.P risutstvovat - Te tisztában kell lennie a jelenlegi helyzetet, és hogy az ellenőrzés a szempontból egyáltalán. Ha hajlandó, hogy folyamatosan zsémbes és előadói, irritált, nézte a piszkos edényeket, kiemelkedő munkáját, latyak az utcán, akkor nem választhat, és úgy reagálnak, mint az osztriga. A választás az, hogy meghatározza a perspektíva ma és tisztán látni razlichie- csak élni, vagy élni egy boldog

2.B Köszönöm - minden nap, indoklás nélkül, típus elfelejteni. Képzeljük el, hogy ma élni és cselekedni, nem azért, mert szüksége van,. hanem azért, mert elégedettek vagyunk. Köszi, ez az a nagy rejtély a világegyetem, akkor -postupatelnoe alternáló mozgását az érzelmi nagylelkűségét. Látva a jó az életben, hogy magát tartani szíved boldog és munka közben, hogy cserélje ki az öröm az összes többi kérdéses részleteket az élet. Próbálja csinálni. Az élet szép!

3.D Ames tartani az arany középút. Egy személy azzal jellemezve, szélsőséges. Itt az a túl nagy terhet. Végtelen munka, a gondoskodás a rokonok, barátok rovására a béke és nyugalom. A vágy a szakmai és fizikai fejlődését kárára lelki növekedés. Egyensúly eléréséhez igényel folyamatos kiigazítás. Amint látod, egy bank, próbál egyensúlyt minden fél számára. Ez olyan, mint a tenger. Naponta kétszer korrigálni lehet a hajó persze.

Joy életet az az útvonal az arany középút.

4.e ruzhit. - Ön valószínűleg tudja, az emberek, hogy tényleg van egy jó ideje, és hogy te is nagyon szimpatikus. Ez a kincs. További időt társaságát. Megjegyzendő, hogy ez nem egy közös ivás bódító italok. Company az asztalnál - ez nem társaságát. Barátság, ez a kapcsolatokat, amelyek örömet! És ha visszatekintünk nappali időpontban, és felkéri SEBYA- HOGY az életemben emlékezni HOROSHEGO- valamit a barátok és a család. Ez a legtisztább forrás örök öröm.

5. F itEstestvenno. Once upon a time Oroszország úgy döntöttek, hogy az összes, a legszebb a szobában, ahol a meghívott vendégek. Ez a hagyomány még mindig él a mai napig. De nem kell, hogy minden arany liba és kacsa volt a sorban a szekrénybe, és csodálták a vendégeket, amely élvezni az életet)))))) Nem valószínű, hogy ez hozzájárul a valódi öröm. Ezekben tüntetések tűnik öröm. És az öröm nem. Ehelyett azt tenné fel a rendszeres bevásárló komplexumok drága csecsebecsékkel, beszélni a kedves és érdekes embereket. ALAPÍTVÁNY örömet találni magukat, és az életben. Ismerje meg az öröm, amit már, és keress valami, hogy lesz-e örömöt az életedben.

P overte, az élet változik jelentősen, amikor elkezdi tudatosan élvezem.

Én őszintén boldog azoknak az olvasóknak, akik használni, ami a honlapunkon, és megkapja azt a pozitív eredményt.

Tisztelettel, Olga.

Kapcsolódó cikkek