4 Ways, hogy megoldja a hibát folyamat leáll a tabletta, én ablakok

com.google.process.gapps mászik folyamat azzal kezdődik, magas frekvencián. Úgy tűnik, az ok során vagy google google-play áruház. Tény, hogy az ok abban rejlik a hiba google.process folyamat befejezését helytelen.







Nagyon sok módja van, hogy megoldja, nézd meg őket viszont. Biztos vagyok benne, egyikük segít.

1. Egyszerűen tiszta a gyorsítótárat. ha nem működik tovább a második lépésben.

4 Ways, hogy megoldja a hibát folyamat leáll a tabletta, én ablakok

2. Nyissa meg a beállításokat a táblagép android. A bal oldalon, válassza ki a „Alkalmazások”. A jobb oldalon a képernyő, ahol az összes programot, húzza az ujját jobbra, amíg meg nem jelenik a tetején a mező label „All”. Most kattintson a jobb felső sarokban az ikon csíkok, és válassza ki a listából a „Reset alkalmazás beállításai”.

4 Ways, hogy megoldja a hibát folyamat leáll a tabletta, én ablakok






4 Ways, hogy megoldja a hibát folyamat leáll a tabletta, én ablakok

3. Ön is próbálja befejezni, és indítsa újra a programot, amelyben a hiba legvalószínűbb.

4 Ways, hogy megoldja a hibát folyamat leáll a tabletta, én ablakok

4 Ways, hogy megoldja a hibát folyamat leáll a tabletta, én ablakok

4. Ha minden kötél szakad, akkor állítsa vissza a gyári beállításokat (ez az én utam, hogy segítsen). Menj a Beállítások - Adatvédelem - Gyári adatok visszaállítása.

5. Egy másik módja a felhasználók számára.
"Beállítások - Alkalmazások - Application Manager - Összes - Google Play szolgáltatások - Storage Management - törli az összes adatot."

Itt megtalálja az összes folyamat com.google.process.gapps továbbiakban nem jelenik meg.




Kapcsolódó cikkek