2. rész

2. rész

Fotó: Borges Samuel / Rusmediabank.ru

Az utolsó alkalommal beszéltünk erényeit egyiptomi férfiak. Azonban, mint tudjuk, minden plusz van egy mínusz. Tehát simán folytassa a leírást a leggyakoribb hiányosságok.







Az összes „hülyeség”, mint az alkohol és a házasságon kívüli szex csinál nagy részét az egyiptomiak csak azért, mert fiatal korában. Mégis, a muszlim, aki úgy döntött, hogy férjhez, szeretné, hogy rendezze le minden szinten. Mivel ő most már „hozzáférést a test” a családban, akkor nem kell keresni kaland turisták az oldalán, már nem imádkozik, és gondosan betartja az előírásokat a vallás. Persze, ez egy nagy plusz, ha az ember arra törekszik, hogy javítsa, egyre nagyon erkölcsi személy, ahhoz, hogy az iszlám törvényei (ne igyon alkoholt, nem csal, nem lop, nem járnak aljasul), de ez nem érintheti a feleségét. Mivel az iszlám előírja egy nő visel fejkendőt, akkor próbálja különböző módszerekkel (meggyőzés, zsarolás, stb), hogy lezárja a ruhát, hogy távolítsa el, hogy már nem jogosultak. Természetesen, ha egy nő úgy dönt, hogy viseljen fejkendőt a saját, ahogy akarják - egy olyan dolog, ez egy személyes választás. De amikor a nők kénytelenek csinálni „a férje csendesebb volt,” a lelki erőszak. Ezért a kérdést meg kell vitatni a zsebkendőjével nagy gonddal házasság előtt. Azonban a segítség nem minden.

A jogi bizonytalanság

Meg kell érteni, hogy egy másik országban, különösen a Közel-Keleten, lehetetlen, hogy beszéljünk a jogi védelmet. Ez nem Európa. Ha a férj emeli a kezét te, a rendőrség csak nevetni. Ha a férj akarja elvenni a gyermek, csak akkor vigyük el a rokonok egy másik városban, és akkor nem csinál semmit.

Természetesen ezek mind szélsőséges esetekben, amelyekre nem jön olyan gyakran. Azonban tudni kell, hogy a férj is megakadályozhatják, még egy ilyen dolog, mint egy dekoráció a második állampolgárság egy gyermek, kapok egy orosz útlevél, hazautazás. Mivel az egyiptomiak - az emberek ravasz és ezért gyanús. Bármely egyiptomi megérti, hogy egy látogatás anyám, ha nem megy vissza hozzá, így a gyermek vele, és győződjön meg arról, hogy az apám soha többé nem látja a fiát. Ezért ez a viselkedés - Egyszerű biztosítás. Biztosítás, amely okozhatja lelki trauma - gyermek nem tud menni, hogy a rokonok, hogy az otthoni (legalábbis addig, amíg egy kicsit).

Mivel az adó az egyiptomi - biztosítani a családjának, a egyiptomiak többsége úgy vélik, hogy ebben a tartományban a férfiak felelőssége korlátozott. A fej-egyiptomi férje világos minta: „egy ember dolgozik nő, kezében egy tiszta házban, előkészíti és oktatja a gyermekek.” Ez a norma. De ha Oroszország vállalkozó nő úgy dönt, hogy indul egy vállalkozás vagy munkát, hogy anyagilag függ a férje, háztartási kötelezettségek továbbra is rajta teljesen. Egyiptom nem elfogadott, hogy az ember mosogatás vagy padló, így fog működni, avagy részmunkaidős állást, akkor automatikusan növeli a tartomány feladataik. A férfi nem párosodnak.

Kedves jelentése vissza

Slavyanka érzékelik a függetlenségét, mint magától értetődő. Wanted - elment vásárolni akart - a partra. Egyiptomban, a dolgok sokkal bonyolultabb. Itt a felesége jelenteni a férje -, hová megy, és mit fog tenni, még ha ez egy egyszerű találkozó egy barátja egy zsúfolt kávézóban. Egyeseknek könnyű csinálni, de a legtöbb igény a jelentésben a „mintha az ötödik fokozat,” hihetetlenül idegesítő. Ennek ellenére a „kihallgatások” várnak, rendszeres.

hazai zsarnokok

Egyiptomban, a végső döntés minden olyan kérdésben szinte mindig egy férfi. Végtére is, a legfontosabb ember az egyiptomi család - ez tény. Ne feledje, hogy a „Moszkva nem hisz a könnyeknek” Ghosh azt mondja: „És ne feledd, hogy minden és én mindig saját maguk az egyszerű okból, hogy én egy ember.” Amikor a filmet, mivel a helyzet (Ghosh megvédte srác egy csoport huligán), és az általános benyomás a kép áthatott tekintetében. De ez a megközelítés is nagyon indokolt, amikor a fontos kérdésekben, mint a gyermek immunizálást vagy iskolaválasztás, a vásárlás bizonyos dolgokat, stb Bans lehet egy egyszerű bemutató zsarnokság ( „mondtam, hogy nem megy sehova most, így nem megy”). Így a következő alkalommal, újradefiniálja a „Moszkva”, akkor a szavak Gosha lesz egy teljesen más reakciót.







Általában élt Egyiptomban négy évig, azt lehet mondani, hogy ez egy olyan ország erős férfiak, amely jól hozzászokik gyenge nők, akik a szükséges állandó védelmet. Nos, a szabadság-számlák a lehető nyerni a helyet centiméterről centiméterre - néha sikeresen, néha aratás keserű vereség.

Minden pontosan úgy, ahogy írtam a megjegyzéseket az előző cikkemben (erősségek egiptyanskih férj), mindkét esetben beismerni egy hibát, hogy sok nő ez a bizonyosság, hogy külföldön fognak élni otthon. Apám egy arab és édesanyja ukrán, és az apám, hogy az arab szuper progresszív, azaz a húgom és én, és azt akarom, hogy legyen, mint az anyám odevaemsya nem viselnek fejkendőt, és megy, ahol szeretnék lenni. És ez nem akadályozott meg bennünket, hogy menjen Ukrajnába, hogy látogassa meg, és külföldön is nélküle. De még nem sikerült megtalálni a társ, mert az elmaradottság sok fiatal arabok, találkoztam néhány arab, de csak most (én szinte 32 év) fogok férjhez, és van egy vőlegénye. Találkoztam egyiptomi fiatal orvos volt 2 évvel fiatalabb, mint én, és krassivo és újra, mint a cikk, ő egy tisztességes séta, és nem iszik, és nem állandóan, hogy meghívott éttermek és kaptam ajándékba. És bár eleinte beszéltünk rendesen, de ha beszélünk a házasság kezdődött, elkezdett volna a körülmények, hogy én viseltem egy sálat, és nem értek egyet. Ő állandóan féltékeny rám mondta, hogy minden rám nézett az utcán, mi a férfiak szeretik nézni, és nem nézett kell nem csak viselni egy sálat, de viszont egy szürke egér. Nem hordok mini szoknya és nadrág, az én ruhák nem a térd felett, és én nem viselnek tetejét csupasz vállak nyilvános helyen, mert hazánkban a vámhatóság megköveteli, hogy a ruha is, de én nem viselnek fejkendőt, és nem szeretné, hogy viseld. Ez egy adott, hogy én egy muzulmán és megfigyelni Ramadan, és néha megyek a mecsetbe, és ne igyon, és nem ért egyet a szoros kapcsolat a házasság előtt, de nem hiszem, zsebkendő fontos és alapvető Úgy vélem, hogy egy nő lehet egy tisztességes muzulmán öltözött elég modern. Beleegyeztem, hogy a kompromisszum Ie azt mondta, hogy lenne zárt ruhát, de a kendő nem öltöztet, és szeretem a sminket és nem festett ki a közterület (különösen azért, mert a munka az irodában, és meg kell nézni jó), de tudtam, hogy még mindig ez továbbra is ragaszkodni egy sálat. Egy másik pont az ő állandó buzgalommal, akikkel találkoztam, mielőtt természetben, amikor találkoztunk, azt nem közölte, kivéve őt bármelyik férfi, akár a barátok csak a munka, és én vagyok elég ez soglassna de féltékeny, hogy neki, én vőlegénye, akivel már régóta elváltak, és ott volt egy másik férfi, akivel találkoztam vicces (bár én még nem volt intim kapcsolatban senkivel, és én velük vagyok, mivel csak a nyilvános helyeken találkoztam vele) nem gondolom, hogy szükség van a hazugság, és nem nézet, hogy neki akkor soha nem beszélt a férfi Annál is inkább, mert úgy nézne irreális voltam 28 éves, és én vagyok a progresszív életmód. Röviden több hónapos kommunikáció, végül kaptam annál, hogy azt mondta, ha nem változik nem ponravilyus szülei. Nagyon félek, hogy nem vagyok egy lány egy erős személyiség és pénzügyi függetlenségét, azaz még mindig nem tudott parancsolni nekem is. Mellesleg az arab világban a törvény és panaszt tehet a férje, ha ő rossz obraschaetsya (cikk tévesen írta, hogy ha a feleség pozhaluetsya férje veri rajta nevetnek), de természetesen külföldi anyagilag függ a férje, és nem ismeri a nyelvet nehéz, és ő nem tudja, hová megy panaszkodnak. Magam volt a kezdeményezője elválasztása és persze fáj, de nem tudtam elvenni neki, hogy rám tört szellemileg és én csak örülök, hogy egy zsebkendőt, beszélt az esküvő előtt, és vannak időszakok, hogy az esküvő előtt a férfi a fejkendő nem mondja, hogy ne elriaszt a lány és az esküvő után ő ragaszkodik.

By the way, észrevettem, hogy sok a szláv nők egyszerűen nem azt jelentik, hogy ez a zsebkendő, amikor azt mondtam az én megtagadása egiptyantsu én rokonok és barátok Ukrajnában, néhány fejezte ki, hogy én is rendezni annál, amikor látták képeket, és ő volt szép. A szempontból vannak még krassivo fiatal orvos, aki szerzett jó pénzért, és azt akartam, hogy az esküvő egy 5 csillagos szállodában, és vegyen nekem arany kincs, hogy az öregség akkor voltam 28, nem találtam hibát apróságok, mint egy zsebkendőt. Egyszerűen nem értem, mi azt mondták, néhány zsebkendőt, hogy lehet viselni előtte és ha kimegy nélküle lőni, csak nem tudta elképzelni, hogy egy ilyen hazugság rosszabb lesz ossobenno, hogy előbb vagy utóbb rasskroetsya. Egyesek azt mondják, hogy az esküvő után is befolyásolja azt, hogy ismét félrevezető, ha valaki meg van győződve arról valami vallási okokból, nem fogja meggondolni magát. Sok nő úgy vélik, hogy ez nem működik a legnagyobb előny valójában, ha anyagilag függnek a férj akkor nem lehet szabad, még egy európai országban, mert akkor is, ha a válás inkább, hogy a gyermekek marad a szülő, aki tud nyújtani. Régen a pénzt költenek, és azt saját belátása szerint, és ne kérje férje bármilyen formájának megváltoztatása egy új ruhát, vagy egy ajándék az ő születésnapját barátnőjével, és a munka egyetértettem volna, hogy hagyja csak szélsőséges esetben csak átmenetileg. Most van egy vőlegénye marokannets voltunk együtt 3 évig, és hamarosan férjhez, és ebben az időben voltam győződve arról, hogy ő és a családja veszi el, amilyen vagyok, és annak ellenére, hogy kevesebbet keres, mint az egyiptomiak, de vele vagyok sokkal boldogabb, mert először is házas I am looking for a boldogság és a kényelem helyett a pénz és nem szeretem, hogy részt vegyenek a költségek egy par férje, mint élni egy arany ketrecbe.

Teljes szívemből szeretnék kívánni, hogy minden összejött, a lehető legjobb módon. Nagyon tetszettek a szándékát, hogy fogadja el az ilyen, mi van, kevesen tudják mutatni, mint keménység.