18, 8 Nepropusk utasokat a villamos

Írta Accent

Barátok, mit eszik, mint Solonyansky post.
Az ajtók a villamos T3 nem nyílik meg egy gomb-emlékszem, hogy a vezetéket átültetett egy másik autó az első zárt középső ajtó, a vezető az átruházás a nyíl csak kinyitja a bejárati ajtót, nincs kapcsoló, hogy bonyolult lehet, mindhárom kapcsolót, nem gombok, amelyek egyidejűleg nyomja meg a forgókapcsoló-ott-a vezető véletlenül kinyitotta az ajtót.







Írta Dmitrij Pavlov

Én személy szerint ma ugyanazt az illesztőprogram figyelte, ahogy a villogó sárga megpróbált átadni a kereszteződést, és elkezdte, hogy körbejárja a kisbusz, amely kezdett abba, hogy hagyja az emberek, akik kezdtek átkelni egy gyalogos átkelés, és majdnem kiütötte őket).

-egyáltalán mi oldalán? buszmegálló menni, és vegye fel az utasok a rossz helyen

Írta Accent

Ez egyfajta új villamosok.
Ők ajtók nyitott - zárt, mint írtam fent.
Dolgoztam DneproElektroTransport.
És tudom, hogy az összes ajtó dolgoznak ezek a villamosok.
Ne hidd el, ellenőrizze a vezetékek / járművezetők.
Kiválasztottam egy képet a karját, hogy a nyitás-zárás ajtó

18, 8 Nepropusk utasokat a villamos

A régi villamosok azok, akik séta a folyó most 6.9

Dmitrij Pavlov, talán dolgozott

de messze energetikov- nem egyfajta új, de egyfajta régi villamosok, ezek -rovesniki mi T3SU, rögzített útvonalak 6,9, csak GDRovskih Bezirk Karl-Marx-Stadt Schwerin és jobban megmarad, a termelés befejeződött 1988godu.Soglasen a T3D kontroll different-van egy kapcsoló „ajtók” (az elektromos szó „kar” nem vonatkozik a kapcsolók nem a kapcsoló) van dver1 kapcsoló, mely a panel mellett az ablaktörlőt, és három állása van-ha nem 0 pozícióban, a bejárati ajtó kinyílik csak a neg körülbelül amint az az alábbi képen a 17 másodperces, első kinyitotta a hátsó ajtót, és az első még mindig zárt a vezetőnek kapcsoló „dver1”, és az ajtót is folyamatosan fut vele







Írta Maksi

mert az autóm ismeri az egész zászlóalj.

---------- Adjon hozzáadott 18:39 ---------- Előző üzenet elhelyezett 18:38 ----------

A fenébe, nem bírtam újra

Írta Dr.Livsi

Tehát, akár tetszik, akár nem, de ebben a témában viselkednek kissé hiányos, nem látja a nyilvánvaló, mint fixated egészen más.

Írta Dr.Livsi

Maksi. Szerintem tévedsz.
Miért van akkor hajtott egy bulldózer egy gyalogos-átkelőhely, amikor a villamoson, míg a másik nem lát.
Hoztál egy fotó, nos, nézd meg ezt

18, 8 Nepropusk utasokat a villamos

Most olvastam az SDA, és egyértelművé teszi, hogy a jövőben meg kell kezdeni a mozgó villamosra utasokat.


Tehát, akár tetszik, akár nem, de ebben a témában viselkednek kissé hiányos, nem látja a nyilvánvaló, mint fixated egészen más.

Itt van egy képernyő, hogy készül, azt mutatja, hogy a számos gyalogosok át az úton a villamos podezzhayuschemu előtt megállt, és kinyitotta az ajtót, és a közlekedési rendőrség, mint az idő kellett volna megbírságolták § megsértésével. 18,8 SDA
(Advantage gyalogosok a jármű előtt csak akkor következik be, amikor a kocsi megállt a kijelölt villamosmegálló.


De előtte (mint az említett Maxi).

egyszerű kérdés - van egy screenshot megszegték a közlekedési szabályokat?
a) van-e gyalogos átkelés?
b) azt, hogy a nyitott villamoson ajtót?

Ezek a 2 Scrin jelentette volna, hogy ez nem volt megfigyelhető, míg ez

2.3. A vezető köteles biztosítani a közlekedés biztonságát:
b) legyen figyelmes, hogy a forgalmi helyzet, megfelelően reagálni a változásokra
d) nem hoz létre az ő intézkedések veszélyeztetik a közúti közlekedés biztonságát;

a D. kérdés -, hogy a vezető intézkedéseket a biztonsági fenyegetés, hogy hozzon létre egy mozgalom?