8 Tények da Vinci, aki rázza

Sokan azt állítják, hogy a művész ábrázolt magát a vásznon egy nő megjelenése, mert mi van egy ilyen furcsa hatást. Az egyik tudós még felfedezett Mona Lisa idiotizmus tünetek, magyarázó aránytalan rugalmasság hiánya miatt az ujjak és a kéz. De szerint egy brit orvos Kenneth Keele, portré átadta nyugodt állapotban a terhes nő.







Van is egy változata, hogy a művész, aki állítólag biszexuális, felhívta tanítványa és asszisztense Gian Giacomo Kaprotti, aki vele volt 26 éve. Ez a változat idézi az a tény, hogy a Leonardo da Vinci és elhagyta a festmény ő örökölte, amikor meghalt 1519-ben.

Azt mondják, ... ... hogy ez a modell a Mona Lisa egy nagy művész köszönheti a halálát. Sok órányi fárasztó ülések vele sújtja a nagy mester, mert a modell maga biovampirov. Úgy beszél róla ma. Amint a kép volt festve, a nagy művész elment.

6) létrehozása a freskó "The Last Supper" Leonardo da Vinci sokáig keresi a tökéletes modellt. Jézus fel kell mutatnia a jó, és Júdás, aki úgy döntött, hogy neki ez a liszt - Evil.

Leonardo da Vinci munkája megszakadt többször, majd keresve ülőket. Egy nap, miközben hallgatja a kórus, látta az egyik fiatal énekesek a tökéletes Krisztus képét, és felkérte őt a stúdióba, nem neki néhány vázlatot és tanulmányok.







Három év telt el. „Az utolsó vacsora” volt szinte teljes, de Leonardo nem találja a megfelelő sitter Judah. A bíboros felelős festmény a katedrális, sietett művész, követelve, hogy a falfestmény elkészült a lehető leghamarabb.

És miután hosszú keresés, a művész látta, hogy egy tekercs a csatornában ember - egy fiatal, de idő előtt elöregedett, piszkos, részeg, rongyos. Idő vizsgálatok nem voltak, és a Leonardo elrendelte a segédtiszt szállít közvetlenül a katedrális. Nagy nehezen ő húzta vissza, és feltette a lábát. A férfi nem igazán értette, mi történik, és hogy hol található, és a Leonardo da Vinci vannak ellátva a vásznon arcát egy férfi átitatott bűn. Amikor végzett a munka, koldus, aki ekkor volt egy kis magához tért, jött a vásznon, és felkiáltott:

- Láttam már ezt a képet, mielőtt!

- Mikor? - Leonardo meglepett. - Három évvel ezelőtt, még mielőtt mindent elvesztettem. Abban az időben, amikor énekeltem a kórusban, és az életem tele volt az álmok, néhány művész festette Krisztus velem ...

7) Leonardo rendelkezett előrelátás. 1494-ben, az évben egy sor rekordok festeni egy képet a jövőben a világ, sokan közülük már teljesítették, és mások most valóra.

„Az emberek megy, és nem mozdul, akkor beszélni, akik nem fogja hallani az egyetlen, aki nem beszél” - TV, hangoskönyv, audio lejátszás.

„Látod magad esés következtében nélkül semmiféle károsodást” - nyilván, ejtőernyőzés.

8) De van egy Leonardo da Vinci és az ilyen rejtvényeket, hogy tegye a kutatók a holtpont. Lehet, hogy képes lesz megoldani őket?

„Az emberek dobja el otthonaikból, ezeket az intézkedéseket, amelyek célja a karbantartási életüket.”

„A legtöbb hímnemű nem szabad megengedni, hogy szaporodnak, mivel ezek veszik el a herék.”

Szeretne többet megtudni a Da Vinci testesítik eszméi a gyakorlatban?




Kapcsolódó cikkek