7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

Ha találkozol valakivel először, aztán, így építve fel velünk a több millió éves evolúció, meg kell gyorsan értékelje egy idegen. Felhívják a figyelmet bizonyos dolgokat az emberek, hogy nagyon fontos döntéseket, így részt ezzel az emberrel való bensőséges kapcsolat, vagy, hogy adjon neki munkát, stb Nagyon fontos, hogy értékelje legalább néhány alapvető adottságok: kedvesség, az intelligencia vagy az őszinteség.







A tanulmány szerint, a nyomóerő és a méret a kézírás lehet mondani néhány dolgot arról a személyről. Kiderült, hogy az emberek a kis kézírást, általában félénk, aprólékos és szorgalmas, míg azok, akik írták nagy, akar vonzani annyi figyelmet, mint lehetséges.

Azok, akik erősen rányomni a fogantyút, hajlanak arra, hogy mindent túl komolyan, a tulajdonosok az azonos, könnyű kézírás - érzékeny és kreatív jellegű.

7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

3. köröm harapós

Néhány akaratlan mozgások is mondani arról a személyről. Az ilyen nem-verbális jelek, mint érintés haj, köröm harapás vagy karcolással kiadhat türelmetlenség, frusztráció, az unalom vagy elégedetlenség.

Vegyük például a köröm harapós. A tanulmány szerint, azt feltételezzük, hogy azok, akik harapni körmüket általában maximalisták, és emiatt gyakran feszült és ideges.

7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

A pszichológusok szerint, tudjuk helyesen megítélni egy személy csak nézi a cipőjét. Szerint a vezető kutató, Omri Gillath a University of Kansas, egyszerűen értéket vizsgálja, stílus, szín és állapot a cipő, akkor hiszem, körülbelül 90% -a személyes jellegét a tulajdonos.







Praktikus és funkcionális cipő általában a népé, és szép. Emberek, akik gyakorlatilag új és jól karbantartott cipő nagyon aggódik a mások véleményét, és inkább ideges semmit. Azonban a pszichológusok megállapították, hogy a néha egyesek szándékosan válassza ki a cipő, ami egyszerűen csak közvetíti egy bizonyos kép alakuljon ki, amely eltér a valódi személyazonosságát.

7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

Szem a lélek tükre. A szemed sokat rólad, mit gondol vagy érez. A vizsgálatok szerint az emberek szeme kék nagyobb valószínűséggel válnak alkoholisták, mint azok a sötét szemek.

Mit tud mondani a szemét - ez az, amit a tartós hiányának érintkezés a szem érzékeli a hiánya önkontroll jelez gyenge akarat.

7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

6. pontosság

Aztán előbb-utóbb Ön egy értekezlet vagy találkozó is nyomot hagy, pozitív vagy negatív, a személyiség. Mivel későn egy találkozón azt jelenti, hogy a személy nem értékeli mások idejét, rosszul szervezett vagy nem érdekli ez a találkozó.

7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

7. kézfogás

Azt találtuk, hogy egy erős kézfogás azt jelenti, hogy a személy kifejezi bizalmát, és azt tükrözi, hogy az erős és magabiztos karaktert. Az emberek egy erős kézfogás valószínűleg extrovertált és erőszakosan kifejezni az érzelmeiket.

Emberek gyenge kezekkel, másrészt, hiányzik a bizalom, és hajlamosak akar találni egy könnyű kiutat.

7 Ezek a részletek segít megismerni az embert, hogy nem mondom - sajtó-én, a legjobb

lásd még




Kapcsolódó cikkek